Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: stoikovv666   
Дата:   21-08-14 21:58

Да за големите превюта наистина ще е сериозен напредък за сайта, с 2 ръце за! [cool]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: philip   
Дата:   21-08-14 21:59

Admin, сърдечно благодаря, ще я очаквам [smilie24]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   21-08-14 22:01

Да, прави се мобилна версия.
По-големите тъмбове са готови като версия, трябва да ги пуснем скоро.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: sirkhann   
Дата:   21-08-14 22:08

Супер! Това вече е новина [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: musicfan4o   
Дата:   21-08-14 22:15

А когато се преглеждат снимките от "Нови предложения за Албум" има ли вариант да се показват останалите снимки след като се отвори дадена снимка? Или на всяка снимка трябва да се връщаме с back към тъмбснатите снимки?
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   21-08-14 22:20

Да, ще го оправим това
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Karola   
Дата:   22-08-14 00:36

При опит да гласувам за снимка от нови предложения в албум излиза съобщение, че не отговарям на критериите за гласуване при положение, че не е така?
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   22-08-14 01:30

Би трябвало да е ок вече! Преди малко го пуснахме и трябваше да мине един скрипт, явно не е бил приключил.



Публикацията е редактирана (22-08-14 01:32)
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: nyamago   
Дата:   22-08-14 02:26

00:25 (Софийско време 02:25, петък) - скриптът явно още не е приключил (?!) защото все още не ми се разрешава да гласувам. А би трябвало да имам право?

[smilie11]



Публикацията е редактирана (22-08-14 02:26)
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: shamelessEyes   
Дата:   22-08-14 02:31

Добре звучи,
но линка за "виж нови предложения" не ми стой добре така (просто усещане). Покрай това, може да се помисли за по-голяма промяна на навигацията, което ще направи по ефектно и пълноценно усещането при цъкане по главните линкове.

Най-малкото може да се акцентира с друг цвят или бутон линка към "Виж: Нови предложения за Албум"

поздрави!
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Lycan   
Дата:   22-08-14 02:57

"Албум - избрани снимки от всички галерии" и "Виж: Нови предложения за Албум"
трябва да са ГОЛЕМИ БУТОНИ - да тежат, да вадят очи и да могат с палец да се натискат



 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: philip   
Дата:   22-08-14 05:08

HTML [smilie18]

Виждам още една добра новост:
В албумите "избрани снимки" и "Нови предложения" вече не се показват броя на коментарите при позициониране на мишката над кадрите.[smilie24]



Публикацията е редактирана (22-08-14 06:30)
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: rimohit   
Дата:   22-08-14 09:03

Изчезна постоянно червенеещата нотификация 1
Супер!
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: iliyanb   
Дата:   22-08-14 09:04

Седя и си мисля. След като "виж нови предложения за албум" е най-ниската категория и там са снимките на всички, не трябва ли да се почва с нея и от нея да има опция "виж албум".
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: horhancho   
Дата:   22-08-14 09:22

Подкрепям предложението на philip да се вижда броя на гласовете на даден автор в последната година. Така няма да се гласува за автори, които не гласуват за чужди снимки и ще се увеличи стимула за гласуване.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: rimohit   
Дата:   22-08-14 09:25

Абе и така не е лошо... Нали "елита" не иска да гледа лоши кадри , та някой трябвада му ги отсее [smilie5]
А това с гласуването , съм се изумявал , като гледам как някой топ автори влизат , и цъкат по един два гласа на седмица за снимката на първа страница и първите две с най- много рейтинг Б....
Все едно нямат мнение ами гласуват , каквото им предложи някой ...
Пък и нека не забравяме , че не е това най-важното, а възможността да общуваме със себеподобни [beer]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: philip   
Дата:   22-08-14 10:41

rimohit, не са само топ авторите...[smile], а за общуването си прав![smilie24]

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: nyamago   
Дата:   22-08-14 12:52

Сега вече скриптът работи и погласувах 'на воля', започвайки от последната страница (не не всяка от десетките страници се намери нещо, за което да се гласуа, но докато стигна до началото, доста гласове пуснах : )

Срещнах снимки с "авторът не желае да се гласува" - не би ли трябвало в тези 'Прдложения за Албум' да са само снимки, качени за гласуване??

Подкрепям предложението 'Предложения за Албум' да излезе на (много) по-видно място в навигацията:

- Сега остава скрито, особено за който не е чел тази тема. И дори който знае линка - гласуването остава малко като 'опция', второстепенна дейност при влизане в сайта, бе която може (и за която, след обикалне на 'по-важните' линкове и страници, не остава от ценното ни време).

- Публиката (и стопаните на сайта!) държат ли да се гласува повече? Дайте тогава малко по-предна позиция на тази възможност (без крайната мярка да се прави задължително за 'отключване' на останалото съдържание - и такива предложения имаше дори).
- - -

Вече ми се струва, че се забелязва подобрение във видимото ниво на сниките, но е рано да се съди. От всички зависи да видим не след дълго резултати от промените!
[shtrak]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: iliyanb   
Дата:   22-08-14 14:06

Бих желал да попитам admin с какво профилът ми ме ограничава да гласувам за кадри в "предложения за албум"?
Благодаря[beer]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   22-08-14 14:14

С нищо, не би трябвало да има проблем, сега ще проверим
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: sandart   
Дата:   22-08-14 14:43

rimohit написа:

> Изчезна постоянно червенеещата
> нотификация 1
> Супер!

При мен не виждам промяна в това отношение - нотификацията с червен балон и цифра 4 още присъства...

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: geokar   
Дата:   22-08-14 15:07

Това "предложения" си е като "Представяне". Само че сега всички трябва да влизат, защото и "нашите хора" оттам минават. Освен ако пак не ги домързи и решат да чакат "свитата" да свърши работата...

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: ElBandido   
Дата:   22-08-14 15:11

admin, мисля че вас питат хората пък и на мен ми е любопитно да знам мнението ви по този въпрос:

Автор: iliyanb
Дата: 22-08-14 09:04

Седя и си мисля. След като "виж нови предложения за албум" е най-ниската категория и там са снимките на всички, не трябва ли да се почва с нея и от нея да има опция "виж албум".
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   22-08-14 15:35

Не, не трябва.
И преди си беше така - албумът е по-представителната част и се вижда приоритетно. Има си линк към новите предложения . За сега системата работи добре.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: iliyanb   
Дата:   22-08-14 15:42

admin,

При мен системата все още не работи добре, т.е. не мога да гласувам. Бих препоръчал да се преустанови временно приемането на кадри в сайта, така че, когато нещата заработят, да работят наистина. Може пък някой да се нуждае от моето и на такива като мен гласче, за да влезе в "представителната извадка". Много странно бивам препращан към правилата на конкурс "нощен живот".

Вчера можех да гласувам където си искам.



Публикацията е редактирана (22-08-14 15:44)
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена