Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: ІАрлинаІ   
Дата:   27-08-14 10:54

Според мен не е много ефективен този нов албум,първо защото и сега преминават "бариерата" всякакви снимки,а други се изгубват по пътя.Второ на мен изобщо не ми е удобно да разглеждам първо един албум, после да ходя да гледам друг,защото не мога да разчитам,че сме овце и всеки би пресял както и аз:) Даже за мен беше странно,че от последните две снимки,които качих по-слабата според мен премина в избрано. Накратко реално не смятам,че този албум е полезен или улеснява нещата по някакъв начин.

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: geokar   
Дата:   27-08-14 11:22

"Удобно" може би не е, но натоварва потребителите с отговорности, които, струва ми се, всеки, който иска интерес към собствените си снимки трябва да поеме. Албумът е в пъти по добър, отколкото преди седмица и сега много по-широк кръг потребители имат "правото" да вадят снимките от своеобразния нов вариант на "представяне". Намирам старта на реформата за много успешен.

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Kalimas   
Дата:   27-08-14 16:53

Отново да си задам въпроса, че още няма отговор.

Защо няма начин да се гледат нови предложения само за дадена категория, а трябва да се гледат всички качени в последните дни.

Освен това, мисля че няма да е лошо да има директен линк, някъде в менюто, който да води към новите предложения.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: тьма   
Дата:   27-08-14 22:16

Като гледам какво става, узрява ми една идея за тема - Защо, аджеба, тази снимка е преминала в Албум-избрано - но се зарекох - никакви теми повече[smilie3]

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: CDman   
Дата:   29-08-14 08:48

Един дерт по малко [smilie5]

Наздраве ![beer]

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Gravolez   
Дата:   03-09-14 12:14

Установих, че в предложения съм добавил снимка, за която не съм цъкнал checkbox-а, че може да се гласува за нея. Не може ли да се направи така, че да не може да се добавят такива снимки, че да не се задръстват предложенията. И евентуално веднъж снимката като е добавена да не може да се пипа checkbox-а
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: realnoncho   
Дата:   03-09-14 13:30

А тая сутрин първото което беше преминало в албум избрано дето го затриха админите заедно с профила?

Или както казах Админ по-нагоре:
"Добрите снимки продължават напред."
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   03-09-14 14:06

Аз лично се отказах да качвам снимки тук,не че е загуба за фотофорум,но въпросът е принципен.Не ми харесва постоянно да се променят правилата и толкова често.Винаги ще има недоволни мрънкачи!
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: nyamago   
Дата:   03-09-14 14:14

Намирам последната промяна за добра - струва ми се, че виждам вече положиелен ефект. Въпреки (!) че получих нула (0) гласове за някои снимки, които съм бил наивен да си харесвам (и дори са били рекорди другаде, но може тук да е сверка на часовниците и приземяване на егото) - при все това, подкрепям промяната.

[shtrak]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: mini4iki   
Дата:   03-09-14 14:30

Аз също, така е много по-добре, браво за идеята и реализацията ѝ [beer]

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: philip   
Дата:   03-09-14 14:33

Ех, realnoncho случват се и такива работи[smilie3]

nyamago май си прав, сега всички преминават през едно място, а за другото, важното е ти да си ги харесваш...

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   03-09-14 14:43

realnoncho получихме сигнал за това, за което говориш. Проверих гласувалите и коментиралите - избутваха го нарочно.
Както и да е, простотията не ходи по гората..



Публикацията е редактирана (03-09-14 14:44)
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: nyamago   
Дата:   03-09-14 15:01

> nyamago май си прав, сега всички преминават през едно място, а за
> другото, важното е ти да си ги харесваш...

Остави моите, аз съм тук много повече за да гледам, отколкото да показвам. Сега гледам доста по-добри снимки като цяло, поне така ми се струва.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: philip   
Дата:   03-09-14 15:53

nyamago: "Сега гледам доста по-добри снимки като цяло, поне така ми се струва."

Няма как, сега поне 7 потребители трябва да гласуват за кадър, за да влезе!
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: serjy   
Дата:   04-09-14 11:16

може да го направите 7А или 1Б, щото понякога има добри неща, които А потребителите подминават.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Admin   
Дата:   04-09-14 11:23

Б е извадка от А. Т.е. хората даващи Б, дават и А едновременно
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: realnoncho   
Дата:   10-09-14 22:06

Ето този веднага влезе [smilie25]
https://photo-forum.net/i/1859918
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: ivanino   
Дата:   11-09-14 13:38

realnoncho, това, което си показал в предния пост, е още едно категорично доказателство, че каквито и промени да се правят в сайта, никой не е в състояние да промени необяснимото желание на мнозинството от хората тук, да раболепничат, да се подмазват, да "удрят" по едно рамо или просто да ближат з.дници на определени автори - независимо от това дали или какви "бози" пускат (да ме извини авторът на горното "творение" - освен ако не се базика с аудиторията!) Лошото е, че такива практики водят сайта към нищото...! [smitten]

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Poki213   
Дата:   11-09-14 13:50

абе, хора, това някаква детска градинка за възрастни ли е тука?

недоумявам, а и не само аз, за безумните рейтинги, точки и прочие бъзикни въведени само и само да не може някой който си прехвърлил картата да му излизат снимките и да се гласува за тях.

явно администраторите са се увлекли сериозно в "Играта на форуми"... [smile]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: ElBandido   
Дата:   11-09-14 13:52

сайта е в нищото много отдавна [shtrak]
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: GuitarString   
Дата:   11-09-14 14:42

И аз недоумявам защо сериозни фотографи имат нужда от това. Явно фотографската зрялост не се покрива с житейска такава...

 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Sentel   
Дата:   11-09-14 15:49

Пичове, който не е подкрепил тези шедьоври, нека го направи сега:
https://photo-forum.net//i/1848868

https://photo-forum.net//i/1775356


и оригинала на първата... "творба":
https://photo-forum.net//i/1697233


Доста сериозни разлики. Някак си идеята е представена на друго ниво и светлината е уловена по-добре. [cool]
https://photo-forum.net//i/1668145

https://photo-forum.net/i/1667199


Само рейтингови творби...
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: mihalo   
Дата:   11-09-14 16:39

Аз гласувам за оригинала на първата творба, там авторът намига на МАЛЕВИЧ.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: idoru   
Дата:   11-09-14 16:47

Божке, колко имам да уча докато стигна нивото на тези гении, блуждаещи из фото-форума...

Според мен трябва на носителите на "Б" рейтинга да се позволи да трият по своя преценка чужди профили, чиито коментари не са ги накефили. Какво ти блокиране - давай със секирата [cool]



Публикацията е редактирана (11-09-14 16:47)
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Gravolez   
Дата:   11-09-14 16:49

Щом и хора от Б са гласували, кой съм аз та да не подкрепя тези фотографии.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена