Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: Miro__Slav   
Дата:   27-04-12 00:52

emo1 не знам до колко си запознат, но застраховка като опция имаше... А това, че беше на добра воля мисля, че е проблем и на павилиона и на синтезиса...
Веднъж ми се наложи да ползвам един 24/70 заявих го 2 месеца преди събитието няма да споменавам къде...Всичко окей казаха 3 дена преди деня ще ви се обадим е да ма не! Наложи се аз да звъня в ден преди събитието питам така и така ... ами ние ви търсихме вас ви нямаше...
Хубаво викам аз нали ви звъня какво става? Ми няма да можем да ви предоставим обектива предния клиент го изпуснал в езеро сега е на ремонт [smilie21] ...
Ако нямах друг варянт какво щях да правя? От тогава ми охладняха мераците за техника под наем въпреки, че доброволно щях да направя застраховка на обектива да ми е по-спокойно всичко се случва в живота...



Публикацията е редактирана (27-04-12 00:55)

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 00:52

Да прав си. Колата е в пъти по-рискова и с пъти по- висока себестойност. А да- и колите ги крадат в пъти повече. Едва ли има повече от пет откраднати обектива за една календарна година в цялата страна, като два са от магазините. Само за седмица, обаче в моя квартал са одумкали сигурно пет голфа, 6 бмв-та и един мерджан.
А като включиш и катастрофите и тотал щетите, направо няма база за сравнение. Мисли малко Сайбърски[smilie3]



Публикацията е редактирана (27-04-12 00:53)

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 00:53

Те хората gsm-и застраховат вече

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 00:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 00:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 01:03

Според статистиката за 2010- 20% от автомобилите в Бг са имали пълно каско, значи на 4 милиона коли(колкото е официалната старистика за Бг) близо милион имат каско. Малко ли ти се вижда?
И да ти кажа, че голяма част от автомобилите, които имат каско са или служебни или за рентване, т.е. възможно най-рисковите. Та в случая не е важно, КОЛКО са с каско, а КОИ. Сайбъре. Понякога устата ти е по-бърза от мисълта. [smilie3]

*горните данни ги взех от интернет, чрез гугъл[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 01:07

А случайно да си чувал за намерен телефон от полицията чрез неговия ИМЕИ номер?[smilie11] А да се задейства тази процедура, колко време отнема, знаеш ли?Жалба- МВР-искане-прокурор-заповед-МВР-мобилен оператор-отговор-МВР-екшън???[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 01:13

Викаш крадците гледат коя е с каско и не я барат[smilie18] . Ами едни от най-крадените коли са ауди А4, А6, бмв 5 серия, 6 серия. Мерцедеси- цетки, с-ки, мл-ки. Мислиш, че нямат каско? Голфове- четворки и петици (да им се чудиш на джамбазите, що са им тези боклуци...[smilie11] ), ама айде да кажем, че четворките сигурно нямат каско[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 01:24

Сайбъре да те светна, че имам приятели джамбази- хич, ама хич не им пука дали има каско. Подбират по марки. Пазаруват високотехнологично оборудване (скъпо, твоят никон е направо за жълти стотинки пред техните апарати) за разбиване на последни модели беемвета и аудита. Дори съм го питал един веднъж- " Добре ве пич, не ти ли е било някога кофти- излиза човекът и му я няма колата?" " Е ко ти пука- ми вика- Нали има каско"[smilie18] Понякога си мисля, че живееш в някакъв свой измислен свят, Сайбърски. Те цял бивш министър хванаха в схема за кражби на скъпи коли, ти - "не било масово". Мне, не е масово, просто е повсеместно[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: Miro__Slav   
Дата:   27-04-12 01:29

Незнам що така някак си изместихме темата и минахем на телефони и коли... Не говорихме ли за фото техника? [smilie21] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: Miro__Slav   
Дата:   27-04-12 01:37

Cybere все пак малко да разнообразим [beer] [smilie18] [smilie5] а и Импето може да е появи и да пусне светъл лъч [beer]



Публикацията е редактирана (27-04-12 01:38)

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: emo1   
Дата:   27-04-12 01:43

Само да вмъкна че имах предвид разликата във застрахователната вноска между обикновенна застраховка и за даване под наем е значителна и влиза във цената на крайния потребител!
На автоджамбазите не им е чак толкова скъпа техниката, повече от половината пари вървят по верига, крайния крадец взима около 600лв.


Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 01:44

Далаверата на застрахователите не я мисли. Голяма е и е законово уредена.Казва се гражданска oтговорност и 4 мил.коли са им клиенти. А ние говорихме за едва 5откраднати обективва стотици неоткранати



Публикацията е редактирана (27-04-12 01:49)

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 01:47

Като пращам обектив по куриер винаги го застраховам без проблеми btw

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: ivjordan   
Дата:   27-04-12 01:50

Много се измести темата, ама бая глупости се казаха за крадените коли, та...
Над 80% от откраднатите коли имат каско, това на гепачите не им пречи.
Крадат се определени марки и модели, според търсенето на резервни части. Няма защита, нама имобилайзер, няма гараж, нищо не може да ги спре.
Определена част от откраднатите, главно много скъпи возила, са в чужбина още преди да се обяви кражбата.
Маркировки, ДжиПиЕс и прочие простотии по никакъв начин не спират крадците.
Застрахователите може и да са мутри, но аз съм работил в три от тях, и трите страдат от автомафията. Голяма част от кражбите са инсценировки, но трудно се доказва в съда, въпреки че е очевидно.
И всичко това няма нищо общо с обсебването на фото техника. Престъплението е различно, стойността е различна, механизмът за защита е различен и застраховките биха били различни, стига някои търговци да си направят труда да ги сключат.
А пък забележката, че гражданската отговорност била печеливша е просто смешна. ГО е на загуба при всички застрахователи, но това е за една друга тема.



Публикацията е редактирана (27-04-12 01:53)

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: CyberGene   
Дата:   27-04-12 01:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: pumabg   
Дата:   27-04-12 08:51

Като некой бърз гол-фак нали [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: и Фотосинтезис вече не дава под наем
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-04-12 09:42

по-точно: гол-фак,фак,фак,фак
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »