Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nevermess   
Дата:   24-02-15 14:00

GOSPODIN Точно и Северна Корея не е спомената в темата ама това не то попречи да я използваш в аргуметацията си, че дори и да пращаш хора натам. Да не говорим, че отново се превръща чисто принципна тема в лични нападки. Да пращаш някой на "майната си.. опа Северна Корея, си е лична нападка. Същото важи за scuba_d .. ако нямате какво да кажете по дадена тема просто не го правете....
В една тема не можете да се въздържите да не обърнете обща дискусия в лични квалификации или да не пратите някой на манйната ... опа Северна Корея [smilie5]
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 14:32

Понеже явно никой чукча не чете дълги постове, ще се повторя с няколко къси:
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 14:33

Като безпристрастен наблюдател не мога да не отбележа изключително слабата позиция на анти-руската страна. Че про-руската позиция е слаба не ме изненадва: хората са възпитани в традиции да се обича и хвали нещо без да се задават въпроси и да имат съмнения: майка Русия е братска, любима и велика - и това е.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 14:35

Но анти-руската страна, с претенции за независима мисъл и демократична аналитичност, за съжаление реагира по точно същия безмозъчен начин като опонентите си. С "който не скача е червен", с отровна пяна на омраза към всичко руско, с псевдо наука (някаква история и някаква генетика толкова спорни, колкото противните им) и особено в резултат на псевдо-гентиката - с нескрит расизъм! [smilie11]



Публикацията е редактирана (24-02-15 14:36)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 14:39

И не на последно място:
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 14:41

Нещо, казано преди година, звучи доста актуално и днес - има дори потвърдени прогнози. Един противоречив (но повече уважаван, отколкото не) журналист ми хареса с аргументацията и логиката, особено в частта от 2':40" до към 5':00". Без лозунги и взимане на страни, аналитично и не без патос (журналист е, все пак :), но с положителен такъв. ПРЕПОРЪЧВАМ:
https://www.youtube.com/watch?v=_ytbWiB6lbk
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: SEURET   
Дата:   24-02-15 15:02

Браво на Жоро! Освен кураж и дързост, при него се забелязва креативност и нестандартен подход(доколкото е възможно в съответната ситуация)!
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   24-02-15 15:03

nyamago

Моят въпрос е напълно безпристрастен и не хипотетичен, а напълно практически. И ще ти кажа защо е безпристрастен. За разлика от червените червенотиквеничета, аз мога да ти кажа веднага защо не съм емигрирал, а питам що те не са емигрирали - аз живея в държавата България - която повече или по-малко, за щастие, е ориентирана на Запад. Запад = див капитализъм, някаква доза демокрация, някаква доза свобода на словото, сравнително голяма сигурност(вероятност да умреш преждевременно - насилствено или не / 100 хиляди човека), сравнително добра възможност да си нахранен, да се занимаваш с хобито си, да развиеш професията си, да имаш пари, да пътуваш, да си част от техническия, научния и културен прогрес на цивилизацията.
И като част от държава, част от западното семейство, съм си намерил нишичка тук, развил съм се, уредил съм се, щастлив съм, и въпреки, всички негативи - политически, социални, умствени на България и българите, някак си успявам да живея добре. А, да - плащам данъци, осигурявам всичките си хора на реалните доходи, и т.н. непонятни неща за някои хора тук.

Видимо обаче разни хора нагоре не споделят ценностите на Запада, на Европа и милеят за разорания коптор на Путинландия. И мрънкат. И явно им е тежко, че живеят в държава, която няма желание да се превърне отново в съвеЦки коптор - състояние, напълно сравнимо с турското робство, от което сме се вдигнали на крака за има-няма 30 години, а от миризливия съвеЦки ботуш вече 25та година тъпчем в кръг! Та затова, понеже явно подобни биологични единици(не знам как да нарека същество, което умишлено иска да му е по-зле - в природата такава форма на живот няма...) се чувстват зле в така ориентираната ни държава, им предлагам най-приятелски да емигрират там, където явно биха били щастливи.

Защо не? В Северна Корея милеят и дават мило и драго за хора, толкова надъхани за идеите на комунизАма. В Путинландия също съм сигурен, че ще прокопсат с идеите и нагласите си. Най-важното обаче е, че те самите декларират, че биха се чувствали добре в такава среда. И понеже България !!!НЯМА!!! да поеме такъв курс, предлагам най-логичното за тях решение.

А за мен не се тревожи - аз съм пообиколил света и съм си набелязал държавите, в които бих заминал още в деня, в който някой безмозъчник като Волен вкара държавата в кривия коловоз. И да не ме слагаш в графата червен, син, зелен, пембян - аз съм егоист. Бих отишъл там, където хората живеят добре живота си и имат възможност да следват мечтите си. САЩ не е такава страна, бай дъ уей, и наред със Северна Корея и Русия, е едно от местата, където не бих живял. Виж Швеция, Норвегия, Дания, Финландия, Япония - това са страни, в които нормален човек без промит мозък може да вирее добре. Хем не са точно "капиталистически" и "демократични". Ако трябва да сме честни, Германия в момента е 10 пъти по-комунистическа от Русия. Ама Германия, за разлика от Русия, и комунизъм да прави - знае как да го прави като хората.



Та... някой от русофилчетата ще отговори ли сега на въпросчето? [smilie7]



Публикацията е редактирана (24-02-15 15:07)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: mbs   
Дата:   24-02-15 17:28

@rx,

Дефинирай "русофил", защото въпросът ти виси във въздуха в тази тема и в този форум.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   24-02-15 17:29

Няма нужда да го дефинирам - абсолютно и без грам съмнение съм уверен, че те си знаят кои са дето ги визирам :)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Gecata   
Дата:   24-02-15 18:02

............Ама Германия, за разлика от Русия, и комунизъм да прави - знае как да го прави като хората.
Да... на два пъти през последните сто години......и въобще не ми е смешно...



Публикацията е редактирана (24-02-15 18:03)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 18:20

@rx - Разбирам ти логиката, но допускаш една-две грешки покрай нея:

1. Изпадаш в емоционални настроения и изливаш покрай добрата си логика един тон никому ненужни лайна (колко мразиш комунизАма и всичко руско). Това силно обезценява тезата ти и те принизява на нивото на опонентите ти, които спорят без факти и структура, с идеологически промити мозъци. Не се връзва с логичната постройка от интелигентен и рационален човек, евтино и слабо е.

2. Объркваш идеологически и социо-икономически категории с етноси, държави и посоки на света. Това е непростимо. Русофил, например, не е синоним на комунист и е голяма грешка да се смесват. Германските комунисти (както сам ги нарече), например, хич не са никакви русофили. И другарят Обама (а той е голям комунист) не е русофил. Обратно: има русофили (които четат Достоевски и слушат Рахманинов), имат цялостен афинитет към тая страна и народа и, но им се вдига кръвното ако чуят за комунизъм и в живота си са по-демократи и капиталисти от всички, пишещи тук...

Ритай топката, а не играчча - конкретната теза на някой опонент, а не дали е русофил (защото това не е важно и е лош вкус не само да се атакува, но дори да се дискутира).

И май не си погледнал последния линк дето дадох - там има някои мисли защо Путинова Русия не е нов Съветски Съюз и около какво е днешната (не съвсем) Студена Война. Лично съм до голяма степен съгласен с казаното там. (Пък ако наречеш говорещия русофил и комунист, пиши ме и мен такъв - и по-лошо са ме писали).
[beer]
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: asahi   
Дата:   24-02-15 19:01


http://1.bp.blogspot.com/-NbhxNnUyw5Y/TvhDoiZQpDI/AAAAAAAAABM/0Th-CSXDlCo/s1600/yyy78.jpg




http://icdn.lenta.ru/images/0000/0179/000001798983/pic_1358691353.jpg




http://nb.kharkov.ua/Photo/Photo_2012/Photo_2012_03/Photo_04032012/IMG_8253-1.jpg




http://img-fotki.yandex.ru/get/9810/141128800.265/0_caba7_352faab4_orig.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/153/asahi_1086082878_DSCN0271.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/148/asahi_1086082347_DSCN0258.jpg



 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   24-02-15 19:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: iliyanb   
Дата:   24-02-15 19:11

Темата беше да покаже репортажни кадри на един български фотограф. Нормално обаче кибиците я изпратиха в друга по-възвишена посока. Та не знам дали е за затваряне или за почистване с някоя метла с по-дебела дръжка.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   24-02-15 19:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-15 20:07

Хайде по темата: само на мене ли царят ми се струва малко леко облечен? [smilie11]
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Gecata   
Дата:   24-02-15 20:10

Не бре, не само на теб така ти се струва. Отбелязах го още на първа страница и очаквах да ми се нахвърлят яко, но явно никой не се интересува от снимките в тази тема......
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Thimotty   
Дата:   24-02-15 20:11

rx, не изкаш да емигрираш, защото си от единия процент хора у нас добре материално осигурени. Не ти пука за никой друг, не те интересува положението на никой друг и искаш да се отървеш от всички, които мислят различно. Въобразяваш си че живееш демократично, но мненията ти са чисто фашистки.

По темата: както казах и преди за мен това са нагласени снимки. Постановка. Говоря за снимките от първото мнение в темата само!
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: iliyanb   
Дата:   24-02-15 20:25

Относно фотографията:
Моето скромно мнение е, че с 1-2 изключение просто е снимано за отбиване на номера. И това имайки предвид, че човекът, който е снимал, това му е работата. Ако беше любител, мнението ми щеше да е друго.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Boncho_Marinov   
Дата:   24-02-15 21:39

Снимките и текстовете под тях, като PR на батальон Азов...
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: paolo_n1   
Дата:   24-02-15 22:35

rx да те птам ,ти кво праиш тук след като нямаш и един кадър във форума кви ги д...иш тук ?

Чудесна работа е сътворил Жорката ,имам малко въпроси към него и хората
като него :

Защо не пуснете малко кадри и от държавите които наскоро прегърнаха демокрацията с все сила ,например Ирак Либия подведени и подпомогнати от Американските миротворци заедно с европейските им съмишленици ?
Нека да видим как се развиват тея страни , за да знаем по какъв път е тръгнала и Украйна ,все пак модела в общи линии е същия ..

Не държа да ми отговаряте не горния въпрос,но имам по важно питане!
Защо не снимахте малко свежарки мамка му стара ,това за мен е все едно да бръкнеш в чувала с п....те и да хванеш к..а ?

Благодаря за вниманието ;)

 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: scuba_d   
Дата:   24-02-15 23:00

"Не държа да ми отговаряте не горния въпрос,но имам по важно питане!
Защо не снимахте малко свежарки мамка му стара ,това за мен е все едно да бръкнеш в чувала с п....те и да хванеш к..а ?

Благодаря за вниманието ;)"
---------------------------------

Ти си отстрелял всичко такова, та хората по- добре да стрелят нещо друго.[smilie5]

Чакаме твоята версия с репортажи от Либия...само, че там ти може да си модела, а те да те отщракат..
Айде със здраве. [shtrak] [beer]

 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   24-02-15 23:04

paolo_n1 нещо шеф ли ми го раздаваш, че ми държиш сметка? Защо, как и какво правя не си ти човека, който може да пита.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: paolo_n1   
Дата:   24-02-15 23:13

Таковата колко и да отстрелваш никога не е достатъчно , погледни Хюв Хефнер ;)

А,лайната в Либия не съм ги разбърквал аз че да се бутам там.Има хора които изкараха доста кинти от там да се опраят като могат и желаят ;)

Въпросът ми беше друг но явно българските реотани бавно загряват,
питам се след като кадрите не са от фронтовата линия а от дълбокия тил в спокойна градска обстановка ,да беше поснимал малко уркайнски прелести да да има се порадваме и ние а не да гледаме некви запалени коли и леко порутени къщи , които си ги имаме в изобилие ;)

Айде със здраве и не се стегайте толкоз все пак сме тук да се кефим нали ,а кеф със стегната халка нема как да стане сега ;)

 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена