Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-02-15 13:26

Нито съм фил,нито съм фоб.Просто добре помня,какво беше,когато бяхме под партенката на Русия 50 год. (то май и още сме) и не-благодаря.Тия сбърканяци не ща и да ги виждам.Харесва им крадливото джудже да ги управлява-ок, да си го чуват там при тях си.[smile]
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 13:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: nyamago   
Дата:   25-02-15 13:31

@rx : Виж ми последното изречение - ти от кои си?

@Петрос: Слушай внимателно и изцяло - след 'няма какво да делят' (на идеологическа основа и като ценностна ориентация) стига и до това, което е за делене: ресурсите. Не забравяй, че говори преди година, когато НИКОЙ не очакваше днешните цени на нефта (но ресурсите не са само нефт и газ, дори енергийните не са само нефт и газ). Каза и че очаква да загубим Южен Поток много преди това да се случи. и други неща каза. Прави смислен анализ на обективната икономическа - и оттам политическа действителност.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 13:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: daniil-k   
Дата:   25-02-15 13:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 13:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: jivkojj   
Дата:   25-02-15 13:41

Ако БКП гледаше националния ни интерес, съветите щяха И при нас танкове да докарат.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 13:44

daniil-k ако беше толкова загрижен за България нямаше да плещиш проруска пропаганда. В случая това, което написа не отговаря на въпроса или поне противоречи на цялостното ти участие по темата... сега обясни ти какво искаш да ти кажем за Египет? Силна страна, древна, хората там са готини, имат уникални места за туризъм, имат и изненадващо развит ИТ сектор. Какво друго искаш да ти кажем?

nyamago аз съм реалист, защо? :) Зададох ти въпрос, понеже в твоя пост, за описаните от теб зелени човечета от едната страна, еквивалента от другата липсва. Ако го имаше цяля Рассия щеше да пищи на умряло, че имало США-ски наемници там. Та затова питах :) Иначе ако питаш за моята интерпретация на нещата - тя е ирелевантна, тъй като както аз, така и ти, така и най-заклетите путинофили тук нямат и 1% от нужната информация, за да дадем обективно мнение за ситуацията там. В случая имаме само един всеизвестен и неоспорим факт - единствената страна, която е агресор в случая, е Рассия. Не съм видял украинците да са тръгнали те да отхапват парчета от Русия и да си ги присвояват.

daniil-k я като спомена прочистване да ни кажеш какво знаеш за едно такова духовно, културно и чисто анатомично "прочистване" преди 70-тина години...



Публикацията е редактирана (25-02-15 13:48)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-02-15 13:48

Съгласен съм,никой не ни е виновен,независимо от имперските му амбиции.Обаче руските диаспори са най-големите в западните държави и щатите.Оставяме настрана всякакви лозунги,фили,фоби, и т.н. простотии и излиза,че руснаците са бягали на запад от толкова прекрасен комунизъм?И че продължават и в момента да бягат в тая посока.И че изтичането на капитали на руснаци и руски фирми изтичат на запад.Това щото много хубаво в Расия[smile]
Що така не чувам за британска или германска диаспора в Русия.Или за американска,примерно.Що не бягат тия хора в Русия,бе,толкова е прекрасно там.Що на Лавров щерката има американско гражданство,на бат Путя щерката защо живее в Холандия,а не си седи при татьо си в Расия?Едни и същи лайна ви пробутват последните 50-70 год. и вие кълвете като мисирки,грам мисъл няма,каквото спусне партията като опорни точки и вие вече сте ги налапали до средния им пръст,щото в крайна сметка с това оставате-с един голям, гол среден пръст в Остата.И от простотията ви и децата ви избягаха.И няма да се върнат,въпреки патриотарските глупости,които плещите-на дядо ти била земята,на баба ти била.А акълът ти къде е? Да не казвам,че няма да ти хареса



Публикацията е редактирана (25-02-15 13:51)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 13:50

fast_eyebrow [smilie18] [smilie18] [smilie18] И аз това питам Данчо ама той не обажда - много хубава тая Рассия ама нещо на граничното гише само от едната страна има опашка [smilie5]

Аз само се чудя... добре де, първия път да речем е незнание, втория път е невнимание, третия път е глупост... ама не мога да си обясня как след 70 години повтаряне на едно и също бугаристанецъ още не може да вдене кой кой е [smilie8] То не, че САЩ са цвете за мирисане, ама поне покрай белите, които правят, собствения им народ е що-годе добре. А тва да имаш безгранични ресурси, територия, природа, полезни изкопаеми, културно наследство... и да си долнопробен коптор - е те за тва се изисква особен талант в управлението [smile]



Публикацията е редактирана (25-02-15 13:53)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 13:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 13:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 13:59

То пък щото Рассия не граби. Е, да, не е на дребно като янките - граби направо цели държави. И пак файдата за дребния човек - нулева. Затова пък си имат едни от най-скъпите градове в света - еталонът на нашия мутренски модел в началото на 90-те - мутрягите плюскат мазни кюфтаци, а отвънка деденцето гледа жално и се надява да не му падне последния зъб да може да отхапе мухлясълия комат. Ей това беше България, и това продължава да е Русия в момента. Пък и да ти кажа, айде първо да ги стигнем американците по стандарт на живот и после да ги мислим. Всъщност, айде поне Румънците да стигнем първо, искаш ли? [smile]



Публикацията е редактирана (25-02-15 14:01)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-02-15 14:00

Цената е спокоен живот,далеч от кухи тикви като теб,Петрос ;)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Gecata   
Дата:   25-02-15 14:00

Ама айде стига се изживявахме като жертви! Завлякохме каквото можахме от СССР:
-безплатно здравеопазване
-безплатно образование
-символична цена на енергийните ресурси
-неограничен пазар за боклуците които произвеждахме
-достъп до високи технологии и възможност да участваме в създаването им
-национална сигурност на база членството ни във Вършавския Договор-през това време БА участва в една външна мисия и дава едва 2 жертви (поради грубо нарушаване на мерките за безопасност при експлоатацията на военна техника)
-практическа липса на безработица
-сравнително спокоен и уреден живот.
И понеже няма пълно щастие и безплатен обяд, имаше и негативи които произтичаха от горните ползи.
Смешно ми е днес 50 годишните мои връстници , че и много по младите да говорят за "Руския Ботуш" дето ги е тъпкал....Да не ставаме смешни...
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 14:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 14:02

Gecata обясни сега какъв е ефекта от цялата работа, демек, като натиснеш ТОТАЛ копчето, какво излиза под чертата... [smilie8]

Петрос - могат, правят - това правят имперските страни - САЩ, Русия, едно време Холандия, Англия, Испания... ама в крайна сметка го правят, за да може техните жадни, зомбирани, консуматори да живеят добре. А Рассия го прави, за да може една върхушка в Маскве, дето се движи на кордони точно като наще мутри едно време, да живее охолно докато народа й яде огризките. Не знам как по-нагледно да ти обясня разликата...



Публикацията е редактирана (25-02-15 14:04)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 14:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 14:07

САЩ тепърва са стъпили на платото на прогреса ;) Не се знае още колко време ще карат там. Ако някой ще им Е.Б.М., това ще са китайците - когато на долара отдолу пише made in prc. Но твоята логика е типичната на Вуте - нека на тях да им стане зле! Не е там, проблема, Петрос - проблема е, че в Рассия нямат никакво намерение дори да се засилят към въпросното плато. За тях статуквото - народа в мизерия, а ние - в охолство - е нирваната, която целят.

Искам да отвориш една карта на Света и да погледнеш - виж Русия. После виж Италия. Искам добре да ги видиш коя какво представлява. После отвори да видиш БВП на глава на населението на едната и на другата страна. Ей това ми е проблема на мене с "руския" модел и то единствено относно налагането му тука. Руснаците да си берат гайлето - щом им харесва да са в кочина.



Публикацията е редактирана (25-02-15 14:10)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 14:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 14:11

Ми платото на всяка империя - нали знаеш - всяко нещо, което се издигне, в крайна сметка пада. Но за да паднеш - това падане, за което така сърдечно мечатеш и злорадо очакваш - да им е гадно на мръсните янки, въххх нихната мама, първо трябва да си се издигнал - вече е въпрос на успешна политика колко време ще си на високото [smile] Римската империя е удържала има-няма 200-300 години на върха :)



Публикацията е редактирана (25-02-15 14:13)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: daniil-k   
Дата:   25-02-15 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-02-15 14:15

Значи като теглих чертата от горните постове,според чичковите червенотиквенчиковчета излиза,че Русия дори да е лоша,не ни е виновна,сами сме си,обаче Запада със сигурност е лош и виновен за всичките ни беди.Ей това ако не е шизофрения,не знам кое е!
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: rx   
Дата:   25-02-15 14:16

daniil-k, въпрос от тебе няма:
"кажи ми какво се случва в момента с Ирак,Либия,Египет,Сирия и други страни в които световния жандарм САЩ извърши преврат"

Тъй като втората част от изречението ти е една спекулация, а аз жълти вестници и БГМама не чета, те помолих да конкретизираш какво имаш предвид. [smile]

fast_eyebrow при шизофрениците не винаги двете им "аз" изпадат в противоречие, а при любителите на Путин е, така да се каже, обосновано предположение [smilie18]



Публикацията е редактирана (25-02-15 14:19)
 Re: Георги Кожухаров - Украйна
Автор: Петрос   
Дата:   25-02-15 14:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена