Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Cyclon   
Дата:   24-02-14 09:38

@nyamago: Верно е това, което казваш, но за мен не важи. Аз имам собствен бизнес и работата е такава, че сме отворени 7 дни в седмицата и затворени 3 дни в годината. Кривото е, че не мога сам да определям, кога да е отворено и кога затворено. Много ми се иска да отскачам по-често до Сицилия, но.....[smilie2]
А сега и по-сложно става, че чакам детенце да се роди, първо и не знам на кой свят ще съм.
Абе оправдания, колкото искаш. [smilie3]
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: PhotoBo   
Дата:   24-02-14 10:18

@Mogila написа:
В Германия дори кучетата са супер дразнещи [smilie9] Ми то няма а те налае, няма да тръгне нещо да подгони, няма да се трогне от друго куче... като некви машини само вървят и сядат и тва е [smilie18]

Смея се с Г-Л-А-С хахахахахахахахх-ХАХАХАХАХАХА, а съм на работа и всички ме гледат в офиса....
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Определено ще е една хубава седмица, благодаря @Mogila!

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: nyamago   
Дата:   24-02-14 15:17

"Страната, в която кучетата не лаят..." [smilie6]

И аз, като го споменахте, не мога да се сетя да съм срещал лаещо куче там. Но пък бях чел някакъв мит за едно куче (май на Бисмарк), което можело да говори?..

@cyclon : Ами с такъв бизнес ти дори посред континента ще си "на остров", на това трябва да се тъси радикално решение независимо от географското положение. А пък малките дечица неизбежно ни поставят за един период в един друг "остров", който обаче е безкрайно приятен и откакто моите нехранимайковци порастнаха - ми липсва...

Да ти е живо и здраво идващото попълнение и да изживеете щастливи години с него - и с други, дай Боже! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Mogila   
Дата:   24-02-14 17:08

А като каза офис... някои си взимат кучето в офиса с тях докато са на работа. Това в повечето случаи е позволено. То понеже е минало курс за обучение и в офиса седи като робот и не пречи на никого.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: geokar   
Дата:   24-02-14 17:38

На съседа кучето лае. И не само то...

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: pmartinov   
Дата:   24-02-14 19:27

Frenchev


Иди на екскурзия в Испания,едно лято отдели да видиш какво е !

Много зависи и къде ще бъдеш ...

Не бързай да се местиш !

Не се поддавай на емоциите макар,че те имат значение за нас българите за разлика от германците .

Имам приятели които след 12 години престой в Испания се върнаха защото безработицата навлезе толкова дълбоко сред обществото,че хора които работиха в отбранителната промишленост (облитане на дронове) бяха принудени да се върнат в България .

Испания е много добра дестинация за почивка и развлечение,но за работа вече е зле.

Германия е добро място за работа и ще остане още дълго привлекателно за много хора .

Имам близки,роднини в Германия.Знам че обществения ритъм и живот е много по-различен от нашия .

Но имаш много по-голяма сигурност .

За работата !

Защото само там където стандарта на живот е висок има качествена и добре платена работа за снимане .

[shtrak]


Кризата скоро няма да свърши...


Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: mladenov   
Дата:   24-02-14 20:24

Аз съм във Финикс, Аризона. Вече 15-та година живея в САЩ, но България си ми липсва... винаги ми е липсвала. Така се стекоха нещата, че няма как да се върна да живея в Родината поне още 15-ина години. Но иначе с удоволствие поне веднъж годишно се връщам в България. Знам че е различно да се ходи на гости и да се живее там, но винаги ми е приятно.[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: siluet   
Дата:   24-02-14 20:31

Ние пък си имаме най-веселия и известен кмет [smilie21] бил се бил напил... и пушил с едни там...

http://youtu.be/MoPZx0GkvHI



Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: elitsa77   
Дата:   25-02-14 00:30

Аз съм във Виена от пет години. Преди това се кълнях, че няма как да напусна страната си, за да живея на друго място... а после се влюбих в австриец :)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Seifi   
Дата:   25-02-14 01:02

Аз познавам 5ма родени в най стария европейски жив град и сега живеещи във Виена, в близките 15 години никой от нас не би се прибрал в България [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: rlk   
Дата:   25-02-14 03:22

Ееее, най-сетне още един от Щатите. Започнах да се притеснявам.


Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: rlk   
Дата:   25-02-14 03:25

Ееее, най-сетне още един от Щатите. Започнах да се притеснявам.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: 4given   
Дата:   25-02-14 06:18

Поздрави от Мериленд, малко извън Вашингтон. 10тина години откакто съм тук, мъжо е хамериканец.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: kapitancho   
Дата:   25-02-14 07:33

+1 от Виена.

... и тъй като Германия е на топа на устата, само ще спомена, че дори и съседите австрийци смятат немците за сухари :)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Оля   
Дата:   25-02-14 08:32

Поздрави от Ванкувър, Канада.
В последно време много рядко влизам във форума, но ако имате въпроси за западна Канада, ще намеря време да отговоря.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Will   
Дата:   25-02-14 10:55

gorbi написа:

> ооо, moody_creature на любимото ми място..
> Не знам на живо как е, ама толкоз му
> съм му се начел.. :) Някой ден се
> надявам поне да поснимам там.. :)

Ти не беше ли по едно време кандидат за украинско поданство... че там била супер храната и давали по 3к кинта на дете [smile] [smilie11] .. интересно дали не ти се е изпарило леко желанието...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Frenchev   
Дата:   25-02-14 13:05

Това с кучетата в Германия е абсолютно вярно. Като дрогирани са. Моя като види друго куче, се радва скача му иска да си играе, онова хич не го отразява.

Тук обаче кучетата на село правят малко изключения. Има някои дето се заиграват. Но че не лаят, не лаят. Но и аз моя съм го научил да не лае за щяло и нещяло. Лае само като се заиграем.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: zbonev   
Дата:   25-02-14 13:25

Мълчанието на кучетата ...

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: MarinY   
Дата:   25-02-14 16:06

Да попитам - какво лошо има в това, кучето да не лае?! Важното е да знае къде са глезените и китките на неканените.
Или предпочитате по цяла нощ да споменавате майките им? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Agent_Provocateur   
Дата:   25-02-14 16:22

Бостън, САЩ

В момента се връщам от Сидни, Локалхост :-) прекрасно, прекрасно място! Влюбена съм в този град и в лайфстайла му! Пиша в самолета и подсмърчам...



Публикацията е редактирана (25-02-14 17:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: nyamago   
Дата:   25-02-14 17:02

> "...какво лошо има в това, кучето да не лае?.."

Много от ценните функции на кучето в човешкия живот не са като пазач. За 'вътрешно социализиране', разтоварване от стрес, психическа хармония и източник на положителни емоции (които са и физическо здраве), и още физическо здраве - фитнес от разходки и игри навън; за възпитание на деца и пр. и пр. При много от тези дейности кучето комуникира звуково, което ние наричаме лаене...

А като охрана (донякъде на база на лаенето) признавам два вида кучета: 'алармени инсталации' и 'мъдоеди'.

- Първите рядко нападат, не хапят, но ще разбудят къщата (и съседите до няколко улици надалече) при всяко приближаване на непознат. При тоя як саунд 80% от неканените посетители се разбягват и губят апетит да посещават (за жалост сред тях попадат понякога и добри хора като пощальона или повикания за помощ водпроводчик). За останалите 20% дето не бягат, стопанинът се е събудил вече и има грижата. Няма по-чувствителна и надеждна алармена уредба.

- Вторите никога не лаят. Понякога ръмжат (тихо), но често действат в пълно мълчание. Арестуват неканени гости по особено жесток начин, но - да не са влизали бз разрешение :(
- - -

Ако крадецът знае да чете, може да е полезна и такава табелка:

http://farm1.staticflickr.com/21/35405470_3f7d539189_o.jpg


"Кротко куче, ама откАчен стопанин"



Публикацията е редактирана (25-02-14 17:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: Mogila   
Дата:   25-02-14 20:54

> "...какво лошо има в това, кучето да не лае?.."

Не коментирам дали е лошо или хубаво, просто не е нормално. И както казах не е само лайът. Просто са копия на собствениците си- машини.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: localhost   
Дата:   26-02-14 02:39

написа:

> Бостън, САЩ
>
> В момента се връщам от Сидни,
> Локалхост :-) прекрасно, прекрасно
> място! Влюбена съм в този град и в
> лайфстайла му! Пиша в самолета и
> подсмърчам...
>

>
> Публикацията е редактирана (25-02-14
> 17:14)

Ами те тия неща се казват предварително - можеше да пием по 1 бира [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: TTTT   
Дата:   26-02-14 08:06

localhost, не знаех че си там, щях да се обадя. Бях няколко дни в Сидни и повече в Пърт. Австралия ми прилича на Канада. Живея в САЩ.


Отговори на това съобщение
 Re: Колко са съфорумците извън България?
Автор: SpunkyMunky   
Дата:   26-02-14 18:39

написа:

> Long Island ,NY…
>

Още един от дългия остров...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »