Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: 500px....
Автор: pumabg   
Дата:   24-01-16 22:07

Как да го няма... Георг е там![smile] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: swqaz   
Дата:   24-01-16 22:16

Набързо прегледах последните най-нагласувани животни и не видях кадъра там :) Явно съм го пропуснал :) Значи дължиш добра дума и за 500 :)

ПП: проблема ти има решение донякъде :) Забрави за всички секции освен "едиторс чойс" и няма да виждаш лъв до чиуауа :)))



Публикацията е редактирана (24-01-16 22:22)

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: chrisnoch   
Дата:   24-01-16 23:02

fotograf123 написа:
"за това обичам ФФ нямате представа за кого говорите ..."

Ама то няма нужда да знаем кой си, за да преценим, че си неграмотен! Достатъчно е да прочетем какво си написал.

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: iliyanb   
Дата:   24-01-16 23:28

.



Публикацията е редактирана (25-01-16 10:04)

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: dilomski   
Дата:   25-01-16 09:13

Проблемът с 500пкс е точно мързелът на собствениците на сайта да разделят категориите като хората.Какво е това "Animals", домашни котки до Чапли и Орли?И после съотвентно портретът на котката с 1000 лайка, а този на дивото животно с 50.Да ги разделят, да си направят wildlife и pets категория, а най-добре и птиците отделно и работите ще се пооправят малко.Другото, което е, че системата да си платиш, за да те видят дразни много.Но да го духат от 500пкс, да го духа и системата, дето утре ще ни кара да си платим, за да може Супер Марио да скача по-високо в играта.

Качествената фотография или я можеш и се стремиш към нея, или не.Лайковете няма да направят от хора, които си нямат идея от цветове,композиция и прочие фотографи, пък било то и любители.

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: pumabg   
Дата:   25-01-16 18:55

Диломски, какво имаш в предид със "системата да си платиш, за да те видят дразни много"???
Не знаех, че плащането дава предимства в този сайт... По скоро имаш възможност да качваш повече снимки, нищо повече... Освен ако не вземеш най скъпия абонамент, тогава получаваш Фотошоп безплатно [smilie24] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: dilomski   
Дата:   25-01-16 22:43

В началото като си направих акаунт получих безплатно awesome профил, сигурно стандартно за новаците.Качих 20 снимки и имаше много гледания, като снимки поотделно.Снимките не бяха мега мега, сега качвам снимки, които според мен, ест. са по-добри от тогава, но пък имат много малко гледания.Оттам заключавам, че има нещо между платените профили и гледанията.Може и да греша.

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: Idoru   
Дата:   28-01-16 14:12

Като гледам фото-форум добре се справя по следите на 500пикс - тоз шедьовър като написах, че обработката е кошмарна и автора направо ме блокира... Директно е за първа страница според него явно :D

https://photo-forum.net/i/1961031




Публикацията е редактирана (28-01-16 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: m.djorov   
Дата:   28-01-16 14:18

И толкова зле ли има? [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: colorphoto   
Дата:   29-01-16 01:15

Idoru: Да,не е особено удачен ефекта от обработката на кадъра,но хора: КАКВО ВИ ВЛИЗА В РАБОТАТА на кой какви са му снимките не мога да разбера?!

И що за колегиалност Idoru, да изтипосаш за присмех нечий кадър щото след критиките ти те бил блокирал?!

Има толкова много и различни автори,че не може всички да са им хубави кадрите,а е нормално да има и лоши кадри ,даже и ужасни.

Ако гледаш само идеални снимки ще изгубиш представа за това що е хубаво всъщност.

Също така е напълно в реда на нещата авторите да си харесват кадрите,били те и кьопави даже.

Ако всички са талантливи и всички кадри във всички сайтове са шедьоври то би било ужасно!



Публикацията е редактирана (29-01-16 01:21)

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: chrisnoch   
Дата:   29-01-16 01:56

Защо ще публикуваш снимки, ако критиката не ти понася?
Да блокираш някого е като да си заровиш главата в пясъка. Не бъдете шрауси!

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: Idoru   
Дата:   29-01-16 06:59

Колорфото, мисля, че нещо хич не сме се разбрали. Далеч съм от мисълта, че аз снимам шедьоври или пък имам право да раздавам критика.

Въпреки това смятам за напълно нормално когато нещо в моя снимка не се хареса на някого той да ми го каже или напише - примерно тъмна е, кофти е обработена, има хало, и т.н. и т.н. Благодарение на това мога да видя има ли проблем или няма, нещо съм залитнал в кофти посока при обработката или каквото и да е друго. Смятам получаването на критика за нещо напълно естествено.

В този ред на мисли абсолютно не смятам за естествено тенденцията в този сайт (а гледам явно не само тук) да се пускат снимки единствено за да се оценяват с "Уха!" или "!!!" и всякакви други такива изблици на въодушевление. Дори не зачеквам темата с групичките дето си гласуват на принципа "ти на мене - аз на тебе".

Отделно от това - що реши, че съм го "изтипосал за присмех"? С тези си думи косвено потвърждаваш тезата ми, че кадъра е обработен зле - което макар да е само мое мнение, за да кажеш, че е "за присмех" явно и на теб не ти се струва особено читав?

И да се върнем пак на началото - да, смятам, че в този сайт се пускат снимки за да бъдат оценявани, а не само за да се прекланяме пред невероятния гений на автора.

И една закачка - обърнете внимание на това кои са някои от авторите прехласващи се по невероятния кадър, баращи се за "капацитети"...

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: pumabg   
Дата:   31-01-16 10:40

Липса на шуробаджанащина...
https://photo-forum.net/i/1938880&USER_ID=



Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: colorphoto   
Дата:   31-01-16 17:46

Igoru: Разбира се критиката е от полза повече от "Уха!" и подобни възторзи,просто трябва да е внимателно написана.

Не съм казал никога че трябва само суперлативи да пишем за да сме колегиални.

Който не приема критика обаче само времето евентуално може да му отвори сетивата,затова не е чудно че доста хора реагират остро.

Абе снимайте си и се забавлявайте - това е важното в живота,иначе всеки има различен капацитет и се развива с различни темпове - това не може да се промени.

Цифровото оценяване на кадрите не ме вълнува особено понеже в него не могат да се отчетат емоциите усетени по време на заснемането от снимащия.


А,какво стана с Иван Иванов - той не търпеше критика хич?



Публикацията е редактирана (31-01-16 17:55)

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: mihajlov2   
Дата:   31-01-16 17:53

35photo.ru


Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: colorphoto   
Дата:   31-01-16 17:56

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: fotograf123   
Дата:   01-02-16 01:10

Автор: chrisnoch
Дата: 24-01-16 23:02


Определено Дора има право да те обвинява в не до там завършените образи от Граница те си остават висящи карикатури и нищо друго .


Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: chrisnoch   
Дата:   01-02-16 04:14

Ти се научи да пишеш грамотно, пък тогава се напъвай с "филмова критика"!
Обущарю, не по-горе от обущата!

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: Evolve   
Дата:   01-02-16 18:54

Защо хора без поне 5 снимки в профила си дават импотентно мнение? [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: Idoru   
Дата:   01-02-16 19:32

Щото пич навремето (впрочем преди ти дори да си знаел за тоя форум) имах пет страници снимки, но ги изтрих щото тук върлуват групички гласуващи си една на друга. Това е грозната истина и нищо не се е променяло. A ти продължавай да си мислиш, че като си качил повече от една-две снимки някой те бръсне за слива [beer]

EDIT: Ааа, видяях... Ти си от тия с групичките. Ясно :)



Публикацията е редактирана (01-02-16 19:33)

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: iliyanb   
Дата:   01-02-16 20:26

Idoru, групичките заслужават всичко друго, но не и да си триеш снимките. Това е тежко решение. Вчера едно групарче от нежния пол ме беше налазило. Едно такова нищо никому не харесващо, само на приятелите. Там мило, мило се държи[smilie18]. А под чуждите кадри едно нахакано, сърдито, претенциозно[smilie18]. Шут в дупето и им даваш свободно.

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: Idoru   
Дата:   01-02-16 20:45

Ее, не бива да пропускаме и вероятността просто да не умея да снимам :)

Да сметна - имам две снимки в профила, ето още три, вече са пет - би трябвало да имам вече право на "потентни" мнения [smilie18]


http://s13.postimg.org/523y3lep3/16495_10200113169945309_1570059863_n.jpg




http://s10.postimg.org/v7ygfv8ux/1780802_10202453329607838_360480391_n.jpg




http://s22.postimg.org/xqnvkpamp/1400264_10201613894062474_1162554181_o.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: chrisnoch   
Дата:   02-02-16 04:04

Evolve написа:
"Защо хора без поне 5 снимки в профила си дават импотентно мнение?"

Защото има хора, на които не им пука за А/Б точки, а още по-малко за "!!!" или ":)" в полето за коментари.
Ти като си наредил един след друг цели 36 шедьовъра ...
Явно си много потентен!
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: pumabg   
Дата:   10-01-17 22:28

Падението на фотографията...[cool]
Шедьовър 1
Шедьовър 2
Шедьовър 3
The best one....

На този фон, ФФ е цвете, което трябва да се полива всекидневно...

Отговори на това съобщение
 Re: 500px....
Автор: demiman   
Дата:   10-01-17 22:34

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »