Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: m.djorov   
Дата:   19-03-15 10:24

Абе мен са ме учили, че подарък не се дава. Но предполагам е до възпитанието и уважението към човека, който го е направил.
Пък ако някой прежали Никон, няма да му се сърдя да го метне по мен. :) :) написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fotorafi   
Дата:   19-03-15 11:50

Събирайте, почистете старата фотографска техника
В КРАЯ НА АПРИЛ, СЛЕД ВЕЛИКДЕН-ФОТОБАЗАР, ВСЕКИ,който желае ще изложи да
продаде, замени, подари
ЩЕ ИМА ОБЯВИ ЗА МЯСТО И ТОЧНАТА ДАТА

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: jivkojj   
Дата:   19-03-15 11:59

Ако не ти трябва техниката - подарявай или продавай, колкото и малко да получиш за нея. В противен случай ставаш роб на вещите си.

По-добре да продаваш и ако се наложи евентуално пак да купиш, отколкото да трупаш боклуци с уж някаква сантиментална стойност.

Сега всичко се сменя на 2-3 години - телефони, апарати и ако пазиш всичко старо с идеята "да не се набуташ" като продадеш евтино - ставаш с времето собственик на постоянно увеличаващ се като количество електронен боклук.


Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: m.djorov   
Дата:   19-03-15 13:24

Аааа сменя се. Жана ми още снима с една сапунерка от 6 години. Викам, ако успея да си купя DLSR, ще ти дам сегашната турбосапунка на теб. Ама ще почака още някоя година :(

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »