Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: CDman   
Дата:   01-12-14 15:17

Жеста с подаряването изглежда много благороден, но откакто се помъчих да подаря на един (уж) запален по фотографията първия си цифрак (SONY W1) закупен от мен (чисто нов) за сумата от 650 лева, а той поглеждайки го ми каза “ Нямаш ли някой по-нов” ми мина всякакъв мерак да подарявам нещо на някой познат. [smilie8]

Сега обаче малкия му се радва и да си кажа право съм щастлив, че онзи не го поиска. [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 15:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: CDman   
Дата:   01-12-14 15:27

И слава богу ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: MikeDimit   
Дата:   01-12-14 15:34

В духа на темата си търся дигитална сапунера. Може и да е с неработещ обектив. Трябва ми да снима и да има някакъв порт за външна синхронизация. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 15:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: rlk   
Дата:   01-12-14 17:23

Радвам се че има много хора, които имат желание за подаръци на децата (които имат възможност разбира се). То е хубаво, но не е единствения вариант предполагам за по-старите ни апарати, а аз не съм дядо Коледа все пак. За 20Д-то може би, но за другото им е малко рано за подаръци. Освен това не съм в България и пратката ще струва повече от стойноста на съдържанието (незнам защо никога не се има в предвид, че много от нас са некъде по света). А ако чак толкова има нужда от апарати за детски фотоклубове ( след като погледнах eBay, 20Д-то са по $60-80 и е пълно с тях ) могат да се съберат средства и да се вземат някакви. Незнам, само идея, затова пуснах темата да се поговорим за най-различни възможности и идеи.


Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: Петрос   
Дата:   01-12-14 18:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 18:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: Петрос   
Дата:   01-12-14 18:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 19:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: rlk   
Дата:   01-12-14 19:34

fraction, правилно си схванал за темата, нали затова е и форум за да си поговорим, да обмениме опит, идеи, и т.н., а кой какво ще прави си е негова си работа. Колкото до "имането", де да беше без кавички, че да се хваля. Имане беше за мен някога първият ми Канон 500, който си купих докато бях студент (студент да подчертая) за 56000 лева онея пари (никога няма да го забравя и много съжалявам, че трябваше да го продам, но трябваха пари за билетче за чужбината). Честно да ти кажа всяка стотинка съм си изкарал сам и мога да си се хваля колкото си искам, а и съм дарил не малко (не фототехника), така че по-полека с изхвърлянията. Също така като спомена за детския интерес към фотографията мога да ти кажа, че нито децата ми, нито никой от многото ми племеници и братовчеди не проявява реален интерес (за съжаление, иначе темата нямаше да я има).


Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 19:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: rlk   
Дата:   01-12-14 19:51

Чувствата са ни взаимни!

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: Петрос   
Дата:   01-12-14 20:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: fraction   
Дата:   01-12-14 20:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: bradpit   
Дата:   01-12-14 21:46

Моля едно Канонче ако може да ми предостави някой за временно ползване. Модела няма значение, може и 20Д.[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: nyamago   
Дата:   01-12-14 22:41

Ако единственият уред, с който разполагаш, е един чук - скоро всичко наоколо почва да ти изглежда като пирон...

Понеже сме фотографски форум и раздадохме фототехника на всички сиропиталища, това явно ще им реши проблемите. Дали във форума на аудиофилите подаряват на гладните деца старите си стереоуредби? Онези в Клуба на БМВ-маняците дали им дават по някой стар ненужен баварец? А форума на любителите на бокса какво им дарява - по някой ляв прав?... [smilie11]

Подаряването е хубаво нещо - на човек, който със сигурност го иска и не може да си го позволи; който знаем, че ще го ползва по предназначение и с благодарност.

Иначе не случайно наблегнах на продаването - дори за срамно малко пари, все е нещо. И като дарение малко парици ще решат по-разнородни проблеми, ще са по- на място и по-полезни.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: VassilK   
Дата:   01-12-14 22:42

Аз искам някой да ми подари канон 1Дс или 1Д, срещу някаква ниска цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: unikalen88   
Дата:   18-03-15 13:27

аз пък искам една чанта,че си взех скоро апарат обектив и сега нямам чанта и малко трудно с транспотритането,все гледам къде го слагам,все гледам да не падне-хваща много прах като е на секцията и така,ако някои има чанта която не ползва и му е за даване ще съм благодарен


Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: r0shaf   
Дата:   18-03-15 13:37

И това наричаш старо [smilie10] Дай ми един такъв да го подмладя :D [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: georgioiv   
Дата:   18-03-15 14:12

Аз пък си търся хубав 20D под 200.00 лева, защото продадох моя за толкова миналата година и от тогава го мисля :)
10 години вярно ми служи, признаваm - сглупих де го продадох и си търся пак такъв или 30D. Отварям си старите файлове, дали от носталгия или от нещо друго - много ми харесват и ми липсват тия цветове. [smilie5] Та някой ако иска да се раздели, и да знае че ще попадне в добри ръце и ще се пази още 10 год. - не му мислете, пишете ми на л.с. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: lamerko   
Дата:   18-03-15 14:18

Преди няколко години от Канон България пуснаха добра идея за старите апарати - направиха промоция пт 30-на процента надолу, ако предоставиш НЯКАКЪВ стар фотоапарат - може да не е Канон, може да е лентов, може да НЕ работи... Аз се възползвах - минах с една ръждясала "Смена 8М" :)

Интересното е, че тогава записваха на едни бланки съвсем подробно кой какво е върнал и в какво състояние - самите апарати ги хвърляха в едни кашони, но много държаха на бланките - вероятно са правили някаква статистика :)

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: Pavlov   
Дата:   18-03-15 14:28

gorbi - тук има за 160 лв, и е близо.

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: georgioiv   
Дата:   18-03-15 14:55

Pavlov - [smilie24] Ей сега ще оферирам единия [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Стари фотоапарати, какво да ги правим?
Автор: axlastro   
Дата:   18-03-15 15:09

Аз подарих един олимпус e300 с два обектива на близък роснина, който в крайна сметка го продаде за да си купи турбо сапунерка дето качеството и надали може да се сравнява но всеки има различни нужди и затова като подаряваш трябва да си пребалил техниката за да не те е яд като не ти оценят жеста. Или да погледнеш философски на нещата - човека е видял какво му трябва и е използвал подаръка ти за да си го купи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »