Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: stefancho   
Дата:   29-11-14 08:29

Абе и 18-140 VR за 499 лв. си беше оферта - на цената на 18-105 VR в нашите магазини...



Публикацията е редактирана (29-11-14 08:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: a26   
Дата:   29-11-14 11:04

Из нета се върти, че това е най-зверското намаление :-) http://www.bhphotovideo.com/c/product/1059915-REG/hasselblad_1105026_hasselblad_stellar.html

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: uri64   
Дата:   29-11-14 13:41

зверско е, спор няма...дали си заслужава вече е друг въпрос -всеки сам си преценява...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: marves   
Дата:   29-11-14 13:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sathv   
Дата:   29-11-14 14:32

Ти остави лепенката. Знаеш ли, че кожения ремък за врата се произвежда от таша*ите на разгонен скандинавски лос и е пълна с феромони. И без това мадамите са луднали по Хаси, а сега приближат ли се и веднага разтварят краката. Пък Вие с големите черни кютуци се питате що не ви връзват вече.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: don_kolev   
Дата:   29-11-14 20:07

Интересни намаление на SONY e mount - А6000; 10-18; 50,1,8. в B&H...

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: prozium   
Дата:   29-11-14 21:20

@peter73 , аз взех over the ear momentum и те сравнени с хд650 може би са доста по-зле като звук, но пък хд650 са аудиофилски, тези са за носене навсякъде :)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: sathv   
Дата:   29-11-14 22:38

E кое му е аудиофилското на хд650? Опитват се да копират Grado. Чуй най- евтините модели от Grado labs и хд650 ще ги строшиш в земята. Когато се говори за качествени слушалки има само едни - Grado.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: prozium   
Дата:   30-11-14 01:01

Ами като клас мисля се водят аудиофилски, докато моментум са си за носене насам натам :) Аз даже смятам да карам сноуборд с тях, та затова виждам разлика в класовете и условно ги наричам аудиофилски. Не ги разбирам много слушалките :)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: DeDomus   
Дата:   30-11-14 07:00

Докато мрънкалата се намрънкат, други си напазаруваха на сметка...
Емаг бил такъв, пък бил онакъв, а гроздето- кисело. [smilie5]
Ще ми се и другите онлайн търговци да бяха толкова "нелоялни" с намаленията, и толкова "некоректни" с обслужването.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: RAD_ATAN   
Дата:   30-11-14 12:04

В България думите "Черен Петък" са много мръсни. Намалението с 5-10 % са направо смешни относно някой магазина за фото техника. Не бе дори сив Четвъртък, но се доближаваше до 2% сив Понеделник в CMYK. написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: peter73   
Дата:   30-11-14 14:49

Автор: prozium
Дата: 30-11-14 01:01
Не ги разбирам много слушалките :)


Хич да не ти пука - в сравнение с отчаяния Градо фенбой преди теб си професор :-)))) Добре, че сме във ФОТОфорум, че иначе щеше да има голямо гъбаркане с изхвърлянето му.



Публикацията е редактирана (30-11-14 14:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: goldstar   
Дата:   30-11-14 17:27

Впрочем и аз от Емаг си купих самсунг с3 от миналогодишния черен петък и до ден днешен работи без проблеми[smitten] И наистина беше под пазарната цена доста тънко[thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: tweeg   
Дата:   05-12-14 17:08

Обективчето (18-140) пристигна днеска.
Гаранцията е 2 години към еМАГ.
Според лепенките на кутията вносителя е www.skin.ro (туй ще да е румънския Профайлд) и си има и негова гаранционна карта за 2 години - непопълнена както и европейската гаранция.

P.S. доставката е с право на преглед на продукта преди заплащане.



Публикацията е редактирана (05-12-14 17:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: marves   
Дата:   05-12-14 17:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: lamerko   
Дата:   05-12-14 17:27

Е що ве - аз се възползвах от "черния петък", ама от Синтезиса. Е, вярно, че беше просто съвпадение, но си взех Canon 6D za 2500 лв. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: pmartinov   
Дата:   06-12-14 07:07

Черният петък на КЗК


Отговори на това съобщение
 Re: Черен петък за фотографите
Автор: terminator   
Дата:   07-12-14 13:51

Че какво му е на черния петък, пък бил той при румънците или другаде. Ето пример - на 28.11.2014 (пак беше черен пеетък) си купих точно от емаг телефон Xiaomi Redmi Note за 349лв. (намален от 449). Навсякъде другаде в Бг конкретно този модел е около 370-420лв. и то без никаква гаранция. Можех да си го купя и аз директно от Китай, за 280лв., пак без никаква гаранция и щях да го чакам поне 20-25дни да дойде. А тук днес (28.11.) поръчвам, на 01.12. получавам, даже и с гаранция 24мес. (сега колко е използваема - ако се наложи да я ползвам - ще разбера). дори имах право в седемдневен срок да го върна ако видя дефект или не ми хареса. При покупка от другаде едва ли ще имам тези възможности.
Та така де, във общата маса на стоки има и изгодни попадения, просто човек трябва да провери преди това кое къде колко ще му излезе и тогава да пазарува.
А и никъде не се тръби, че точно емаг предлагат голям асортимент фотографска техника, че и да чакаме стоки на далвера от там. Просто имат определени марки/модели за разнообразие и толкова.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »