Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Помощ при избор на видео камера
Автор: vga   
Дата:   15-12-14 10:00

Ще полудея... искаш да кажеш, че всички предимства от първото ти изречение се превърнаха в недостатъци във второто? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Прощавай, обаче се оказах прав - камера за толкова пари ще ти даде качество на телефон от преди 10 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор на видео камера
Автор: kokermur   
Дата:   15-12-14 10:32

Ами да картинката не е това, което очаквах, но все пак 600 лева не са толкова малко пари за камера, при положение, че има модели и по 200-300 лева.
Все пак телефоните, нямат оптична стабилизация и оптичен зуум. Не са удобни за снимане и все пак това са телефони.
Покажи по-качествено видео, което си правел с телефонът си просто за да не е голословно това,което пишеш.



Публикацията е редактирана (15-12-14 10:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор на видео камера
Автор: vga   
Дата:   15-12-14 11:30

Виж, това, което ти казвах с предишните мнения е, че няма как с бюджета ти да получиш това, което желаеш и цялото упражнения няма смисъл. Исках да ти спестя тези 600 лв, но ти си решил да опиташ. Да, камерите имат плюсове и те са общо известни, просто евтините камери ги нямат същите плюсове. Ето ти видео от телефон, за илюстрация, макар това далеч да не е най-добрия избор за телефон http://youtu.be/vH7Z23oYRoc
Готов съм да се обзаложа, че камерата ти дори няма подобна динамика... все тая де, работа нямаше да си свършиш нито с телефон, нито с това, за което си си изхарчил парите, там е работата.

Само за сравнение, виж как снима Go Pro, без да говориме за 4к или за хибридни стабилизации http://youtu.be/YG1kzqRfX6A

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ при избор на видео камера
Автор: kokermur   
Дата:   15-12-14 11:57

Определено картинката на спортната камера е по-добра от моята в пъти, но тази на телефона не е по-добра според мене. Все пак, то зависи много и от настройките на камерата и т.н. Аз съм синамал на автомат и в клипа с многото кучета съм снимал в режим сняг. Ще опитам да настроя ръчно баланса на бялото.
Все пак телефон, който снима по такъв начин е достоен за уважение.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »