Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Най-добрите камери и обективи на 2014
Автор: hotsnail   
Дата:   14-12-14 11:28

https://www.youtube.com/watch?v=3RnXgIHbM3k


Това според канадците, а и аз горе долу мисля като тях.

Пуснете и други подобни сравнения. Нали сега е сезона за равносметки [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите камери и обективи на 2014
Автор: dimidumi   
Дата:   15-12-14 08:35

И аз горе-долу съм съгласен с пияните канадци [beer], но пропускат
Сони а7 м2, който вероятно ще го има за Коледа, но сигурно ще се води 2015 модел...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите камери и обективи на 2014
Автор: marves   
Дата:   15-12-14 08:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите камери и обективи на 2014
Автор: hotsnail   
Дата:   15-12-14 09:00

Мен по-интересни ми станаха неща дето не ги знам. Pentax 645Z явно е много добра камера и явно това е апарата за модна фотография, след като Канон закриха 1Ds серията.

Не схващах ползата от SLog, а явно за видео е важно предвид, че много се мачка информацията там.

Това за пасивните микрофони не го знаех и явно е полезно да се вземе такъв със захранване и предусилвател.

Безогледалните явно доминират вече. Само Д750 се прокрадва от DSLR дружината. Иначе а6000, gh4, a7s

Честно казано А7ii освен ако не тръгне като топъл хляб, което не е невероятно, не мисля че е толкова голямо постижение сравнено с другите камери. АФ на а6000 и gh4 с качествено видео. А А7S е нещо много голямо, дето тепърва ще оказва влияние - напълно електронния затвор, безумната чувствителност, 4к с четене на целия сензор. Сега разбирам че и в 16мп сензор за Фуджи са сложили напълно електронния затвор. Това ще стане масово. Четенето на целия сензор ще качи качеството на видеото от дслр доста, предвид че.масовото ниво е доста слабо сега дори в скъпи играчки.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »