Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  18  19  20     всички  напред  последна
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 18:45

mihajlov2, щом вече имаш Desire, евентуалната му замяна с иТелефон ще е стъпка назад.
Ще го усетиш когато иначе доста удобства на които не обрщаш внимание изведнъж изчезнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: mihajlov2   
Дата:   18-07-10 19:53

Знам, държал съм Айфонче - 3Гс, поразцъках го много подробно, поиграх си над един час из менютата и приложенията...



Публикацията е редактирана (18-07-10 19:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 19:58

брей и кои са тия удобства дето изчезват?!?!?!

нямам спомени нещо да ми липсва след разкарах хтс тата

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 20:05

джъмбо, както вече ти казах, говориш без хабер да си имаш. Desire няма общо с Прозорци-те които толкова мразиш.
Андроид е ключовата дума. Самата ОС си ги има всички "екстри" които ги има иТелефона плюс пълната многозадачност, пълноценен blutooth стек, нормална възможност да работиш с паметта на телефона, а не само с конвертране на всички бози които качваш през разни изкуствено осакаени itunes или омешани и скопени от епълската ОС формати.

Естествено ако ползваш иТелефона само като телефон - какво те касае всичко това. Той си работи като такъв. Естествено, без последната версия на телефона. Там "гуруто" С.Джобс не се е посвенил и това да скопи. Като типичен иТелефон е махнал антената https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif


ПС: 3 пъти в тоя пост съм ползвал думата "скопен". Явно все това ми иде на акъла като се сетя за моят иТелефон, който имах [smilie10]



Публикацията е редактирана (18-07-10 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: explorer   
Дата:   18-07-10 20:17

И коя точно е алтернативата на "скопения" iTunes при Андроид?
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 20:23

В същност няма нужда от алтернатива. Андроид си подържа всичко "native".

Това не би било проблем и за иТелефона, но е изкуствено наложено ограничение от Епъл, за да неможе да се мине или без сакатия итюнс или да могат да ти продадът от техните прескъпи щайги.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 20:24

адски ми е забавно как непрекъснато се носят от 10 кладенеца вода да се докаже как ифонето е зле...

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 20:27

Ми то не е зле бре джъмбо, като телефон. Има супер телефонна книга.
Без последната версия както се оказва.

Ма бах тоя телефон. 450 еврона броих тогаз за тоя телефон и то без гаранция, щото домъкнат от на майната си. И да не може базови неща.... Ама и аз гъзар да се покажа, как се набутах [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 20:29

айтуна е една от най-добрите програми за музика и синхронизация която съм пробвал....

за мое щастие я има и за винбоза та в офиса не се налага да се занимава с наистина сакати програми [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 20:33

Ахам, ами ако не искам да я ползвам, ко праим тогава? Щото на мен ми се стори егати дървото. Не е ли по добре през влан-а да си дръпна за няколко минути от медия танк-а в къщи музиката или филма и да изчевам навън...

Добре, че чаткам от линукс че можех да си качвам книжки за четене, без да се налага да прая гимнастики.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 20:39

книгите си ги качвам през скопения айтун [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] без да чаткам от линукси

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 20:47

Хаха я качи една вече готова библиотека fb2 да те видя [smilie18]

Даже и софт не е необходим - закачаш телефона на чистак новия компютър, незивисимо с прозорци, линукс или там каквито се сетиш ОС. Че аз вече и флашка не нося с мене. Телефона се разпознава като флашка и КОПИРАЙ после книги, музика, филми или просто файлове в която искаш посока [smilie3]. Няма нужда от програми [smilie3]
Ако искаш синхронизация на контакти - ползвай гугъл пощата, или оутлукк или нещо друго.
Пускаш ГПС-а например - хоп разпознава се и вече е закачен за телефона, пускам лаптопа - пълна връзка през синия зъб, картинки, файлове, софт ...

Ама както казах, щом с.джобс е казал че това е в реда на нещата, islaves мълчат. Сега и калъфки ще слагат на 800$ телефоните. Няма как [smilie18]



Публикацията е редактирана (18-07-10 20:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 20:50

еми честита ти флашка [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 20:51

Апропо iTunes.

Ако Apple започнат да правят автомобили, нищо чудно да няма обикновена врата за качвване, ами да се налага с инвалидна количка да се налага да се напъхаш вътре.
Това е една елементарна операция КОПИРАНЕ. Защо трябва да има посредници при нея?!

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 20:56

зле си...
по-зле си от радио точка... не виждам смисъл да си губя времето с теб

като научиш какво може айтуна ела и пак говори... за сега си зле

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 21:01

Хе, нали се налагаше да го ползвам преди време, знам го какво значи и каква е идеята му [smilie3]

Зле са тея дето заради едната гъзария изиспват една шапка $$$$ и накрая пак си мислят че са фанали господ за шушлека.
Силата на Епъл - един анорексичен тип да се покзва да прави презентация и после масите да си мислят, че госпуда им дудне, даже откровени простотии да са.
Евала на пича как прави кинти - с трици маймуни лови [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: explorer   
Дата:   18-07-10 21:11

jivkojj, ти си като някакъв самоук майстор на коли (каквито са повечето българи), който мрази да му слагат електроника в автомобила, защото не знае как работи и не може да си я разглобява бурма по бурма.

"Дървото" iTunes ти подрежда музиката по жанрове, изпълнители, албуми, с картинките на обложките и с всевъзмони удобства за търсене и за създаване на плейлисти, които можеш да синхронизираш и с телефона си. Без да се мъчиш да копираш mp3 или някакви други файлове на "флашката", които после телефона ти щял да плейва "native" (като че ли ме интересува къде са на телефона и в какъв формат са). Можеш да ползваш както готовите си mp3-ки, така и CD-та, просто пъхваш CD-то в компютъра и iTunes те пита искаш ли да го рипнеш, което прави за нула време и ти сваля от интернет името на диска, списъка с песните и обложката. Да, за Windows и Linux има програми подобни на iTunes, но аз все още не съм намерил по-добра!


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 21:19

explorer, а защо си мислиш, че вградения плеар в Desire например не ги върши абсолютно същите работи, без да има изискване за разни външни програми. Просто си минава по папките и си ги реди спред mp3 таговете, а също и обложките, както пожелаеш. Може даже ако искаш всичко да "изсипеш" в една папка и пак ще ги подреди.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: digitalgab   
Дата:   18-07-10 21:23

Толкова приказки за някакъв телефон във фотографски форум?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: explorer   
Дата:   18-07-10 21:25

Ами представи си, че може да не мога да побера колекцията си от стотици хиляди mp3-ки на телефона си, и днес ми се слуша едно, утре - друго. И предпочитам да подредя плейлиста за телефона си на компютъра, избирайки от пълната си музикална колекция. Просто и логично, нали? iTunes не е просто плейър, той е система за подреждане на музиката.


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 21:27

Аз в сучая ако имам такъв проблем, ще прибегна до услугите на Амарок [smilie3]

ПС и пак ще избегна конвертирането, което освен, че е по-бавен процес, включва в себе си и процеса конверсия.


Тъй като сме в фотографски форум ще го (по)кажа така JPG->BMP->AppleJPG.
сещаш се какъв е ефекта от подобно нещо. [smilie3]



Публикацията е редактирана (18-07-10 21:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: explorer   
Дата:   18-07-10 21:30

Амарока вече остаря, сега има някакво Банши... виждал съм ги много, всичките се опитват да подражат на iTunes но все още нито една не е толкова добра.


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   18-07-10 21:31

explorer какво се мъчиш??? след такова титанично изказва че айтуна не става... просто оставаш възхитен от титана който го е казал [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   18-07-10 21:34

Естествено, че не става. Трябва да си мазохист, че да те кефи подобна тежка гадост.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: alex070707   
Дата:   18-07-10 21:58

[smilie10] [smilie10] Ами писах вече 2 пъти в тази тема едно и също нещо и явно никой не ме чу,няма да се намесвам в спора ви,но мога да кажа нещо в което съм сигурен!Линукс е най-сакатата операционна система на която някога съм работил....минал съм от Уин 95 до 7 и Мак ОС от 9.2.2 до 10.6.4,на линукс работих за кратко (не можах да издържа дълго) и ако някой реши да ме опровергае,веднага ще му дам 25 причини защо линукс е безполезен! [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  18  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »