Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   08-01-22 00:33




Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: quazimodo   
Дата:   08-01-22 08:24

Пари ли ти дължи[smilie18][beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   08-01-22 09:07

Не. На ЛС ми съобщиха, че е официален оператор на президентството. Май те му дължат пари за едно костюмче.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: marrio31   
Дата:   08-01-22 10:50

Огнян

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: Han_Solo   
Дата:   11-01-22 22:45

Знам го Оги от времето когато Радев беше във ВВС...
И аз съм спотърствал
Ако търсиш координати знаеш как да ме намериш ????

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: vrobler   
Дата:   11-01-22 23:03

[smilie6] Какъвто ни президента такива и хотографите му. Не бързай asahi да го търсиш, може и той да е под карантина!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   12-01-22 09:37

Не го търся. Разочарован съм от дрескода в тази институция. Асен Василев се яви с дънки и черна фланелка под разкопчана бяла риза.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: Raffito   
Дата:   12-01-22 09:42

Дрескода не е задължителен,а препоръчителен...[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   12-01-22 09:58

Нещо като противоепидемичните мерки?
Булгар, булгар [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: mitpis   
Дата:   12-01-22 10:07

Че какво му има на дрескода, той не е политик, а фотограф.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: CDman   
Дата:   12-01-22 10:16

Дрес код, та дрес код. [smilie5]

Вчера станаха политици. Дайте им време да захлебят [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: ninikolov   
Дата:   12-01-22 10:46

Когато участваш в публично събитие никога не го правиш в качеството си на частно лице. Презрението към правилата за поведение на публично място при изпълнение на служебни задължения не демонстрира свобода и модерно мислене, а съвсем други неща, сред които най-малкото е тежък дефицит на интелигентност.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   12-01-22 12:27

[smilie24] [smilie24] тежък дефицит на интелигентност [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   12-01-22 12:36

Aналогичен е случаят сватбен фотограф да се яви пред клиентите по тениска, къси панталони и джапанки.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: MixMike   
Дата:   12-01-22 12:57

Че не са ли едно 90% такива?
Миналата година снимах един бал за приятели...повечето около Невски бяха така[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   12-01-22 13:32

Да, доста са и правят неприятно впечатление. После са недоволни че се отнасят към тях като с обслужващ персонал.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: k7   
Дата:   12-01-22 13:44

Оги е пич [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: hattori   
Дата:   12-01-22 13:44

Асен Василев и преди това ходеше с подобно облекло и този факт изобщо не характеризира интелигентността му.
По отношение на т.нар. 'дрес код', Янис Варуфакис (бивш финансов министър на Гърция) е с подобен стил:
https://webcafe.bg/svyat/1789458404-dreskod-nyama-da-platim.html

А ако не знаете и не ви мързи, може да намерите сами достатъчно информация за неговия интелект.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: CDman   
Дата:   12-01-22 14:55

По дрехите посрещат ... [smilie3] другото го знаете [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: ninikolov   
Дата:   12-01-22 15:18

Само умствените способности не са достатъчни за да бъде определен един човек като интелигентен, а още по-малко като интелектуалец.
Не е това интелигентността, друго нещо е. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: nyamago   
Дата:   12-01-22 18:41

hattori написа:

> Асен Василев и преди това ходеше с подобно облекло и този факт изобщо не характеризира интелигентността му.
> По отношение на т.нар. 'дрес код', Янис Варуфакис (бивш финансов
> министър на Гърция) е с подобен стил

НЕ!

Варуфакис има СТИЛ, който е последователен и преднамерен, демонстрира различно мислене и предизвикателство към утвърдените шаблони (в политиката и икономиката, метафорично чрез дрехите). И при все, че е толкова 'не в тон' с политическия протокол, стилът му винаги показва вкус (няма да се учудя ако му го оформят дизайнери, иначе просто самият е естет в модата).

Нищо общо с епизодичните изхвърляния на Асенчо (и компания) да демонстрират 'нещо', махайки вратовръзките или обувайки дънки към сакото от костюм (с друг вид сака се комбинират дънките в истинския полу-формален стил - но какъв 'стил' тук?) А черната тениска не е нито мода нито символ на каквото и да било - просто лош вкус. Да се сравнява Варуфакис е обида за последния и недостатъчен вкус и познание у сравняващия.

Василчо (пардон, Асенчо) стои много по-добре в официалните си костюми пълен комплект с вратовръзки - като един добре шлифован чиновник, което е достойно амплоа и не е повод за срам. Играта на 'бунтовник' да остави на Кирчо, комуто и формални костюми не стоят добре и (колкото и да прилича на киноартист) всякак си изглежда като селски мърляч. (А проговори ли на 'английски', увековечава това впечатление).
= = = =

Но всичко това само защото се спомена думата 'стил', а тя следва да се употребява отговорно.

Иначе и аз вярвам, че мисленето и делата са по-важни и лесно бих простил стилови пропуски на политик, който с дела докаже претенциите си за интелигентност и положителен характер. За което още чакам...

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: hansto   
Дата:   12-01-22 19:10

Нека фотографите да се обличат спрямо случая, с костюм при официални случаи, само ако снимат еротични сесии и порнетки по какво да са [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: uri64   
Дата:   12-01-22 19:23

nyamago

+1

Наистина е неуместно да се сравнява Варуфакис с Асенча...всякак погледнато [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: asahi   
Дата:   12-01-22 20:31

Като говорим за стил:

Официална протоколна снимка:



Варуфакис бекстейдж:




Отговори на това съобщение
 Re: Кой е този колега?
Автор: Yog   
Дата:   12-01-22 20:33

Ах, Варуфакис. Този финансов Робин Худ на нашето време. Дето много приказва, но нищо от приказките не се случва на практика. Нали щеше да събори прогнилата финансова система в Еврозоната, а от там по целия свят? Да започне революцията от малката, онеправдана Гърция, която да скъса оковите на вечната задлъжнялост! След което надлежно си подаде оставЧИЦАТА (умалителното е задължително), Гърция кротко подписа за новите заеми от Тройката, а смелият, разностилен Варуфакис, започна да кешира новопридобитата световна популярност с платени лекции по левичарски университети и икономически форуми. Революционер-конформист. От любимите ми. Понеже в момента са актуални, 'революцията' на Варуфакис много ми напомня на революцията на партията на нашите ативаксъри, дето се оказаха половината ваксинирани. Не ме гледай какво правя, слушай ме какво говоря...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »