Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Нели   
Дата:   10-03-09 08:10

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Chitsujo   
Дата:   10-03-09 08:15

Търпимостта му спрямо цялата ситуация тук. Говоря за останалите в България българи. Другите не са в представителната извадка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Chitsujo   
Дата:   10-03-09 08:16

Само да допълня, че прословутото ни гостоприемство е само мит [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Нели   
Дата:   10-03-09 08:30

Да допълня, много ми харесва това, че винаги е отворен за нови идеи, доверчив е и не е толкова мнителен (съдя по хората, които познавам)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   10-03-09 08:47

Нели, абе то и аз не искам да казвам като цяло за българите, защото съм си направила подбор на хората, които ме заобикалят и естествено е те да са ми най-милите и добрички същества. Мога с часове да описвам добрите им черти, но се съмнявам, че масово е така. [smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   10-03-09 09:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Георги   
Дата:   10-03-09 09:24

ма верно толкова пращиш от ум, че така и не си научил как се ползват препинателните знаци [smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Todd   
Дата:   10-03-09 09:29

И българина както всички останали хора по света има една хубава черта - оная де му дели гъза на две !!!!

Друга хубава по нашите земи не съм срещал.....

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: cicomanco   
Дата:   10-03-09 09:32

Тя е една черта и дели гъза му на 2![smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: MapTuH   
Дата:   10-03-09 09:34

Отвореността към другите, гостоприемството... Балканската душа [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Todd   
Дата:   10-03-09 09:39

Автор: MapTuH
Дата: 10-03-09 09:34

Отвореността към другите, гостоприемството... Балканската душа [smilie24]


ха ха , българина не си понася комшиите камо ли чужди ....
Някой бъркат измикярщината с гостоприемство ....

Идеята да се покажеш колко си ларж ...а си смел говната си зад вратата на съседа .

Бългатина е измикяр - не гостоприемен ....гъзолизец .
Целта е да се покаже ....

това е още едно от сбърканите неща в народа ни ....не само главите си клатим обратно - и мисловните ни процеси са в обратна посока ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: tnt   
Дата:   10-03-09 09:47

славянската му душа [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Lalinda   
Дата:   10-03-09 10:52

Като дойде някой или някоя по-отворен/а да се присъедини към събирането на боклуците, току виж съм открила и някоя най-хубава черта у него/нея.

Засега виждам само приказки и страст да ме организират... И дори недоволство.

Todd[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: мара   
Дата:   10-03-09 10:58

лали, стига с тоя припев за боклуците, мари! и аз събирам, ма не бия тъпан денонощно. па колкото и да е странно-и други събират. поне в нашия парк.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 11:07

Автор: tnt
Дата: 10-03-09 09:47

славянската му душа [smilie7]

Смея да споря за славянството на българите.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: asahi   
Дата:   10-03-09 11:08

Относително вискоката образованост и оттам интелигентност, способността сам да търси решения на проблемите.

Малко имагинерни са тези качества, но за тях се сещам.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: vladomatev   
Дата:   10-03-09 11:09

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: Императорът.   
Дата:   10-03-09 14:05

Ех, Ивет - и аз мислех да кажа, което и ти - ама това добра черта ли е?
На нас сега ни трябва НЕТЪРПИМОСТ към много неща.

Добри черти? - Предприемчивостта и веселячеството.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: traianb   
Дата:   10-03-09 15:07


Не знам дали е хубава черта, но в тези л.йна, в които е наврян българина, няма друг народ на тази земя, който да може да оцелее.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: djogata   
Дата:   10-03-09 15:15

Гъвкавост

(тая черта за задника е ясна [smilie7] )

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: black_swans   
Дата:   10-03-09 15:19

Наличието на лалиндност в характера на нашенеца, би било и наличие на една добра черта [smilie24] Работете и дерзайте [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: slivenski   
Дата:   10-03-09 15:35

Общо взето, всяка хубава черта от характера, която се проявява в прекалена степен, може да се превърне в нещо отрицателно.
Така упоритостта става инат, предприемчивостта се изражда в мошеничество, откровеността се превръща в безцеремонност, а непринудеността в простащина.
Все пак, едва ли притежаваме качества, присъщи само на нас, които да липсват в останалите народи. Както добри, така и лоши…

[smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: IDA   
Дата:   10-03-09 16:26

Прекрасна тема! Поздравления, Нели!

Според мен, най-хубавата черта на българина е, че е българин, а това го прави неповторим!

Прекарал съм доста години от живота си в чужбина, обиколил съм половината свят, но най-приятно ми е било сред българи. И най-голямото щастие, което съм изпитвал, е било, когато съм се връщал в България. Не че в чужбина ми е било лошо, напротив, там живеех, работех и общувах с хора от академичната общност, която е част от интелектуалния елит на чуждите нации, радвах се на уважението на хората, които ме уважаваха само за това, което съм и за това, което умея да правя. Но ... просто там разбрах, че техният свят не е моят, а МОЯТ СВЯТ Е ТУК!

Трудно ми е да кажа, коя е най-хубавата черта на българина, още повече, че е изключително трудно да се намери някоя хубава черта, която е специфична само за него. Може би наистина това, което вече се каза по-горе - че е славянска душа. Да, но има и други "славянски души". Само който не е общувал със сърби, руснаци, чехи и поляци не е изпитвал удоволствието и топлината от общуването със сродните души наречени славяни. Всички си имат своя специфика, в това число и ние, но все сме сродни души.

Та за най-хубавата черта на българина ми е трудно да кажа, но мисля, че със сигурност знам, коя е най-лошата и най отвратителната му черта. Тя е уникална и специфична само за него. Това е невероятната му склонност да плюе по всички българи и да залива с помия всичко българско и родно, независимо къде се намира и пред кого говори, БЕЗ ДА СИ ДАВА СМЕТКА, ЧЕ ОПЛЮВА САМИЯ СЕБЕ СИ. Тази липса на елементарно самоуважение, която непонятно защо обичаме да упражняваме до мазохизъм, неминуемо води до това, че след като ние самите изкарваме себе си като най-некадърните, най-простите, най-тъпите и най-корумпираните, всички останали тутакси си изработват точно такова мнение за нас и спират да ни уважават. Няма такова явление сред никой друг народ по света! То е уникално по своята дестуктивност и според мен, точно това е причината, поради която българинът се чувства най-нещастен в цяла Европа.

Погледнете и по-горните постове. Не са ли и те една прекрасна илюстрация на тази теза? И особено тъжно е, че преобладаващата част от тях са написани от хора, които са част от интелектуалния елит на нацията ни. Много тъжно, наистина!

Ако можехме поне за миг да престанем да се самосъжаляваме, да престанем да унижаваме по такъв долен начин самите себе си, си мисля, че ще вдигнем поглед от клоаката, в която сме се самонавряли, ще повярваме в себе си, ще се изправим и ще тръгнем по пътя на съзиданието, а случи ли се това, отново ще започнем да изпитваме чувство на щастие!

Родината ни е прекрасна! Ето, вижте сами:

https://photo-forum.net/sitepics/misc/Esenna_Morska_Impresiya.exe

И ние българите можем да бъдем прекрасни и достойни, каквито сме били през цялата ни хилядолетна история. Остава само отново да го пожелаем и най-сетне да повярваме, че можем да бъдем такива.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-хубавите черти в характера на българина?
Автор: тьма   
Дата:   10-03-09 19:33

и тук ще го кажа - изключителната му толерантност към останалите народи,както и ученолюбието, дори и било то знание по малко, но от всичко[smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   10-03-09 19:39

Жените са много оправни. Ето, аз напраимер пак слизам до колата да се цапкам с масълце и киселина. Ще сваля акумулатора, again. [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Сега откакто се научих да го свалям не спирам да го правя. Щеше да е по-добре да не се бях научавала никога [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.