Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Бербатов
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   11-03-09 23:37

Не разбирам много от футбол, но зяпах тука няколко мача от ШЛ с нашия велик Бербо.
Какво забелязвам – в 95 % от случаите, когато получи топката Бербо се освобождава от нея в следващата секунда и то не някви опасни подавания да прави, ами просто я връща нанякъде, най-често успоредно на централната линия или назад. После тича в малкото наказателно поле и кибичи там, докато другите ИГРАЯТ. Сърди се, че не му подават, ми как да ти подават, бе човек, то като получиш топката е добре да направиш нещо с нея, излъжи някой, напредни, изведи остро съотборник, просто направи НЕЩО (връщането не се брои). Не стига, че седи постоянно пред вратата, ами и от три метра не можа да я улучи. Егати и звездата – поредният медиен герой [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: nodoubt   
Дата:   11-03-09 23:39

ама все пак медиите не са си измислили че носи номер 9 в европейския и световен футболен шампион [smilie11]



иначе на медиите да им се сърдиш за боазата която уж трябва да ни забавлява , за подбора и поднасяне на новини , за начина по който ни манипулират и налагат - да те разбера [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: ARGO   
Дата:   11-03-09 23:40

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: ivan.draganov   
Дата:   11-03-09 23:42

Не разбирам много от футбол, но зяпах тука няколко мача от ШЛ с нашия велик Бербо.



Така е..... ,но хората разбират ,Бербо е с номер 9 ,наше момче е -българче ,и играе не къде да е а в "Манчо" .....

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: traianb   
Дата:   11-03-09 23:42


Не разбирам много от футбол. Но мисля, че в съвременния футбол много важна е тактиката и стратегията на отбора като цяло. В големите отбори тя вероятно се спазва доста стриктно от всички, без изключение. В този ред мисля, че Бербатов вероятно играе точно както му е казано да играе. Колкото и това за обикновенния зрител да изглежда неподходящо.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   11-03-09 23:45

ами аз много се радвам, че българин играе в Европейския шампион, да е жив и здрав, но щях да се радвам още повече, ако беше направил нещо в тия мачове.
но сигурно не му е било ден [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   11-03-09 23:48

Не си забелязал, че поне 2ма души пазят Бербо, което освобождава пространство за съотборниците му.
Да, на вид е малко статичен, но владее много добре топката, има добър пас, и много добър поглед върху играта.
Играта на Дядовите се подобри много след като дойде Бербо и започнаха дори да му подражават.
Има прекрасна ориентация и заема голова позиция много леко. Ако в този мач О,Шей му бе подал, вместо да прави глупости, Бербо щеше да бъде голмайстор. Забеляза ли къде бе Бербо при тази атака?
Единствено мога да кажа, че не дава все още всичко от себе си.



Публикацията е редактирана (11-03-09 23:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   11-03-09 23:53

traianb, вероятно е така.

юнга, ти ги чаткаш, твоят пост ме успокои малко, иначе как щях да спя не знам...


Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   12-03-09 00:07

Наистина има много ценни качества нашето момче.
Брани много добре топката когато е у него. Един противник не стига и често са трима-четирима.
Пас. От 3, 2та са точни.
Пласира се. Идеална ориентация и чувство за пласиране.
Слаб ляв крак.
Слаб шут.
Не се бори да отнема топка.
Рядко помага на другите при отнемане на топката.
Дядо ще го вкара в пътя до следващия сезон и ще му се радваме. Ще вкара и съотборниците му да заиграят бербовата. Така ще бъдат по-ефективни.



Публикацията е редактирана (12-03-09 00:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   12-03-09 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   12-03-09 00:20

Намаляха и асистенциите на Бербо, не игпаят с него, няма как да им подаде.
Днес забелязах, че след влизането на Андерсон, последния търсеше при всяка топка Бербо.
Какво ли му е казал дядо?
Бербо трябва да го хранят с топки полузащитниците.Гигс винаги е бил малко егоист.
Скоулс бе много слаб днес.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-03-09 00:24

Абе лигльо някакъв....

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: autosvet   
Дата:   12-03-09 00:26

Ами да се върнем няколко години назад имаше едно момче Нистелрой (той ми е батко де) та и на него задачите му бяха същите и общо взето и той ги изпълняваше по подобен начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: djogata   
Дата:   12-03-09 00:29

Юнга, пас казваш от три два му били точни - еми че по време на мача дадоха статистиката за Руни - и при него 88 % (9 от 10) паса бяха точни [smilie5]

За мене този мач Бербатов игра слабо - постоянно беше в засада, даже по време на втория гол беше в пасивна засада. Свириха му само 2-3 засади, щото предполагам съотборниците му виждаха, че е в засада и не му подаваха.

Като има положение, другите тръгваха да се пласират, той седеше и гледаше 2-3 секунди, тогава и той се запътваше нанякъде. Абе, последен тръгваше да тича, и първи спираше.

Дано следващият път се разиграе [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   12-03-09 00:30

Тка е. Дядо иска нов Кантона.
Каквото дядо поиска, го постига.
Чакайте и ще видите.
Помните ли първите сезони на Роналдо и Рууни?
Нищо че бяха по-млади от нашия.
Дядо ги направи това което са.



Публикацията е редактирана (12-03-09 00:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: tnt   
Дата:   12-03-09 07:19


vasil.varbanov, още ли си с крилатия мерджан?

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: ejko   
Дата:   12-03-09 09:01

Тоя мач не му беше силен, това е вярно. Но иначе си играе доста културно като цяло. Разбира се е очевидно, че Бербатов не е Нистелрой, но също така е очевидно, че никой не иска това от него. Той подава, връща се и скупчва противници около себе си- все неща в които има доза черноработничество. Нистелрой си е типиченият централен нападател.
Хубавото на футбола е че тренерите не са като българските фенове, иначе на терена щеше да има 11 централни нападателя:)))
Иначе ето тук ако са доволни http://www.redcafe.net/ и Сър-а ако не се оплаква, значи всичко е наред...

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: HP   
Дата:   12-03-09 09:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: finlip   
Дата:   12-03-09 09:25

Бебо направи много силен мач! Игра и в защита и в средата и в нападение. Даде няколко чудесни типични негови паса, имаше и поне две голови положения и още толкова при които не му подадоха в чиста позиция. Просто този мач той не вкара и не реализираха след негов пас.
Мача беше много оспорван често на ръба на позволеното.
Победиха по- интелигентния треньор и отбор.
Между другото Мауриньо постигна максимума с този състав на Интер и донякъде късмета помогна на Манчестер иначе мача можеше да стане много жежък.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   12-03-09 09:50

Наистина ако беше вкарал, друга песен щеше да се пее.
Трябва да се знае, че когато двама, а често и трима пазят Бербо, които много добре пази топката когато е у него, се освобождават празни пространства за съиграчите му и така се отива към голови положения, защото ритъмът на защитата се обърква.
Това е може би и главната задача с която е натоварен, но тя не се изпълнява с красива за окото игра и голове.
Пласира се добре пред вратата и винаги намира празни пространства въпреки опеката.
Често с пас извежда съотборници на голова позиция или сменя посоката на атаката. Пак с тези свои пасове успокоява играта когато е нужно. Вчера, когато се видя, че Скоулс издишаше отвсякъде, често се връщаше да помага в средата.
Да , пропусна да отбележи, но ако О,Шей му бе подал при нещастния си опит да вкара гол, голът бе сигурен.Митко бе сам на празна врата и на голямо свободно пространство. Постигна го с 3 крачки и никой от защитата на Интер не разбра какво става.
Трябва му повече Хъс към гола.
В Редкафето, плюят и О,Шей. Пропусна да вкара и го плюят, но за мен той игра по-добре от Евра.
Искат Тевес. Аз пък не виждам Тевес в този мач. Щеше да бяга като муха без глава и да се мъчи да вкара гол, но това е Интер все пак. Щеше да провали 10на атаки с егоизма си и да подаде веднъж добре за гол, който я се вкара, я не.
Мислите ли, че Специалния напразно отдели такова внимание на Бербо? Аз не мисля.
И след като всяко действие има противодействие,след като най-бързия в защита бе персонален пазач не на на Рууни или Роналдо и след като Бербо пак успя да излезе на голови позиции, трябва да се замислим, дали е бил толкова слаб?

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: ejko   
Дата:   12-03-09 09:53

"феновете на Юнайтед на острова не го харесват" някой не го харесват, други го харесват, общо взето всеки мач си е за себе си. Във вчерашния мач не беше най-добрият на терена, това е ясно. Но все пак Кордоба направи силен мач вчера и то доста, поне на мен така ми се видя, а и е много бърз.
Имаше едно мнение в ред кафе, което ми се видя много вярно "Yes...if it weren't for Scholes being woeful, Berba would have been our worst player." Макр че О Шей, си беше класика също:))))
А от тази гледна точка Сколс също ли не го харесват на острова?!?!?
Всеки има слаби мачове и силни такива...! Бербатов ми изглежда малко уморен, но все пак за първа година играе в голям клуб, а и той толкова мачове на година не е виждал до сега, нормално е. Треньорът си знае работата според мен..., а и с Роналдо и Руни, не знам какво ще прави едно гюме най-отпред, така че Бербатката си се вписва общо взето. Да бележи и в евро мачовете и всичко ще е ОК.

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: Todd   
Дата:   12-03-09 09:55

Бербатов не го аресвам от некогаш....много е страхлив !!!

Нападателят според мойте разбирания трябва да има инстинкт на убиец !!! И така да изглежда.

Отделно никакви мераци в гледането на ритнитопковци не придобих за половин век ...

Така че - сички у леву !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: carl_cox   
Дата:   12-03-09 09:56

идеален си е Бербатов [smilie24]

не съм спец по темата Юнайтед, за разлика от най-вещият в тази насока - наскоро починалият Румен Янков - Ухото, но мога да кажа, че Бербо носи предимства на отборът, които други играчи не могат. Борци и търчащи черноработници Юнайтед си има - Парк, Тевес, Руни, Роналдо, Карик, Гибсън и тн.

Бербо придава финес, елегантност, спокойствие и увереност. Също така, Бербо има отлично усещане за пласиране, а и играе бързо ниско по тревата, което е голям плюс, и което дава допълнително разнообразие в атаката им.

Абсурдно е да очакваме всеки мач Бербо да е на топ ниво. Няма вече такива играчи. Футболът е друг. Един мач се печели от звездата на отбора, следващият е спасен от някоя резерва.

сами виждате, че нито Торес, нито Анелка или пък Ван Перси могат да бележат всеки мач.

сър Алекс има цел - тя е МАН Ю да печели титли и да играе качествен футбол. Щом Юнайтед го постига и в това Бербо взима участие, значи нашият се справя добре, особено за първи сезон.


Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   12-03-09 09:57

Тодде, бъркаш. Ако дойдем всички при теб у лево, ще ти развлим комфорта който имаш там.
[smile] [smile] [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бербатов
Автор: юнга   
Дата:   12-03-09 10:02

Автор: carl_cox
Дата: 12-03-09 09:56

идеален си е Бербатов [smilie24]

не съм спец по темата Юнайтед, за разлика от най-вещият в тази насока - наскоро починалият Румен Янков - Ухото, но мога да кажа, че Бербо носи предимства на отборът, които други играчи не могат. Борци и търчащи черноработници Юнайтед си има - Парк, Тевес, Руни, Роналдо, Карик, Гибсън и тн.

Бербо придава финес, елегантност, спокойствие и увереност. Също така, Бербо има отлично усещане за пласиране, а и играе бързо ниско по тревата, което е голям плюс, и което дава допълнително разнообразие в атаката им.

Абсурдно е да очакваме всеки мач Бербо да е на топ ниво. Няма вече такива играчи. Футболът е друг. Един мач се печели от звездата на отбора, следващият е спасен от някоя резерва.

сами виждате, че нито Торес, нито Анелка или пък Ван Перси могат да бележат всеки мач.

сър Алекс има цел - тя е МАН Ю да печели титли и да играе качествен футбол. Щом Юнайтед го постига и в това Бербо взима участие, значи нашият се справя добре, особено за първи сезон.

Точно така Карл. Помня първия сезон на Роналдо и на Рууни. Вярно единия на 17, а другия на 19години. А дали всеки от тях щеше да бъде това, което е сега без Дядо и отборът?
В следващите сезони Бербо ще стане голяма звезда. Щом дядо иска Кантона, ще го направи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.