Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 12:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: vkk1   
Дата:   27-07-16 12:33

bestlap, ни най-малко, д750 е играчка в ръцете на титан на фотографското изкуство като питащия. Изобщо как са могли да му го пробутат, аз ако съм на него ще отида в магазина и ще кажа, че този боклук за кръщенета не става и да ми връщат парите веднага.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: lamerko   
Дата:   27-07-16 12:34

БОБИ-ЛЪВЧЕТО: сигурен ли си, че няма да се представи добре на 6400?

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: bestlap   
Дата:   27-07-16 12:34

vkk1 [cool] [beer] [smilie18] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Станчев   
Дата:   27-07-16 12:37

"Снимайте всичко невидимо за очите с фотоапарата D5 – мощност и прецизност за постигане на невъзможното.
Оборудван с невероятната 153-точкова система за АФ от следващо поколение на Nikon, D5 ви помага да държите ситуацията под контрол, независимо дали снимате състезание, или тържествено събитие"...
Ако не се влияе и от ЗАУ, те това е решението.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 12:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: smilen_k   
Дата:   27-07-16 12:38

Ами за всички апарати няма универсална формула.Всеки си познава апарата и знае какви са му възможностите.Но какъвто и да е апарата,според мен един светлосилен обектив ще е плюс.В най-лошия случай поне 50/1.8

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: agop4o   
Дата:   27-07-16 12:39

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 12:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 12:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Станчев   
Дата:   27-07-16 13:05

..."и чак като мине тържеството и направим разбор с жена ми се вижда как е трябвало или не трябвало да бъде нещото което сме коригирали"[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 13:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: elixx   
Дата:   27-07-16 13:32

Както винаги в този форум, някой задава въпрос и поне петнадесет човека се надпреварват да обясняват какъв е неграмотник и как трябва незабавно да си хвърли фотоапарата в близката река.[smilie23]
Та на въпроса, аз лично бих снимал(според ситуацията) на режим М, ISO 400 до 800, f от 1.8 до 5,6 и светката на TTL задължително с отражател или някакъв дифузер насочена на 45-60 градуса нагоре. Искам да подчертая, че това са начални стойности от които да тръгнеш и да се ориентираш кое и как да промениш след като си направиш пробни кадри.[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 13:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: Станчев   
Дата:   27-07-16 13:39

[smilie21]Жега е![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: iasen2   
Дата:   27-07-16 13:40

стига сте раздували, покажете снимки и кажете как са снимани.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: kvakioh   
Дата:   27-07-16 13:46

Никак не е трудно, ако дават да се снима пробно 1-2 дни преди събитието. Аз не снимах 2-3 пъти на такива неща, подобни, без светкавица, но преди да дойде деня ходих, питах, пробвах, и нещата се случиха добре. Даже достатъчно добре. За професионалисти, или такива, на които им плащат мисля че ще е лесен достъпа.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 13:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: iasen2   
Дата:   27-07-16 13:53

За да имаш смелостта да пишеш във форума, трябва да имаш и смелост да търпиш критика и хейт. Щом можеш да търпиш критика, значи ще можеш и да отстояваш и собствената си техника на снимане и визия на снимките .
Успех !

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 13:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: lamerko   
Дата:   27-07-16 13:59

kvakioh: веднъж почти ме бяха навили на една сесия. Избраната църква беше сравнително добре осветена с естествена светлина. Та реших аз да отида да тествам малко експозиции, ама не - не можело така да вляза вътре да снимам. Всъщност можело, но трябвало да платя такса 80 лева... е, не ги платих и не се навих на сесия. Понякога алчността на поповете е стресираща :)

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: iasen2   
Дата:   27-07-16 14:04

хаха, така е, отиваш като има някакво кръщене и почваш да снимаш , никой няма да знае къв си :)

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   27-07-16 14:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: lamerko   
Дата:   27-07-16 14:08

iasen2: виж, това не ми е идвало на акъла [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Заснемане на кръщене
Автор: iavorianev   
Дата:   27-07-16 14:22

Из варненските църкви - баба на входа гледа лошо и ме пита,това камера или фотоапарат е (защото има разлика,за камера е 20 лева,за фото 10),аз и казвам фотоапарат е,тя цъка ,клати глава и гледа невярващо [smilie5] [smilie5] [smilie5] Та се наложи снимка да и направя и да я покажа. Простотията в храмовете наистина отблъсква

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »