Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Защо ми се изключва компа?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   15-04-15 08:45

megan, когато се рестартира през син екран минава ли? Ако минава виж номера на грешката - обикновено е от проблем с драйверите на видеокартата или нещо подобно.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо ми се изключва компа?
Автор: megan   
Дата:   15-04-15 10:04

Качих снимка какви са данните на компа. Май това са данните:

MS Windows XP SP3 Intel Core2 CPU E8400 @3.00CHz 3.5GB RAM, NVIDIA Ge Force9500GT

Незнам дали съм ги написал правилно



Публикацията е редактирана (15-04-15 10:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо ми се изключва компа?
Автор: sherbit   
Дата:   15-04-15 10:32

Снимай си дънната платка, кондензаторите на 5-те (6,3) V. Купи и поялник ние ще даваме съвети от тук :)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо ми се изключва компа?
Автор: bvsmp   
Дата:   15-04-15 11:18

.



Публикацията е редактирана (21-04-15 16:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо ми се изключва компа?
Автор: sherbit   
Дата:   15-04-15 16:46

толкова писане не се намери един джентълмен да и оправи компа

Отговори на това съобщение
 Re: Защо ми се изключва компа?
Автор: pepi34   
Дата:   16-04-15 03:05

От 12 г се занимавам с видеомонтаж и конвертиране. Нещата са много повече от ясни. Причината е САМО една. На този комп не му достига ресурс за да извърши тази операция.Затова работи добре в ДВД и никак не работи в ХД. Тука може да си чешем езиците до утре каква точно е причината. Като гледам конфигурацията, вероятно НЕ достига РАМ памет, видеокартата не е проблем, при бавен процесор компа НЕ СЕ рестартира. Предполагам чисто опитно, че ако не достига ресурса на РАМ (във вашия случай) започва да използва хард диска за да допълни, освен това товари процесора на 100%, видеокартата може би също на макс и изобщо целия ресурс на компютъра. При недостиг на РАМ уиндоуса и другите програми могат да забият,вследствие на което следва рестарт, а при натоварване на макс принципно се товари захранването също на макс , вследствие от което се включва защитата му и компа се рестартира автоматично. И обобщено - причината е комплексна от недостиг на общ ресурс на компютъра и за да се отстрани КОРЕКТНО си трябва сервиз, ЧИТАВ, повтарям отново ЧИТАВ, който да установи точната причина, да подмените евентуално рам паметта и захранването, след което е много вероятно да забравите за проблема. За съжаление повечето фирми сглобяващи компютри са търговци и хабер си нямат от тази работа, защото не разполагат с грамотен инженерен персонал.Знам една фирма в която техника разбира и ще свърши работа. Фирмата е Митиел, намира се на х-л Плиска от страната на кино Изток, в блока със сладкарница Неделя (или съседния на него) не помня, на първия етаж в посока от киното към центъра в локалното платно.И запомни, такива въпроси във форума не се решават, не всеки е грамотен по всичко( макар тука всички да са спецове по всичко, най-вече по ебането на готини мацки, нищо че в къщи си нямат такива хихи :) )



Публикацията е редактирана (16-04-15 16:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »