Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   19-11-14 23:47


Бокса не е само допинг. Няма хапчета срещу млатене в главата...

Ако беше му направил нокдауните в 6тия рунд да кажеш че от допинга е по-издръжлив и т.н., ама в 1вия рунд да го просне - какъв допинг, какви 5 лева.

Търсим под вола теле...

Има 2 варианта - или мача е бил нагласен и Кубрат си падна по план, или не е бил нагласен и си падна достойно...

В двата варианта Българите трябва да са доволни. Едва ли скоро някой друг български боксьор ще се бори със 1вия в света...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   19-11-14 23:48

Аз не мога да разбера само едно .

Защо контрола не е задължителен за двамата ,а само за претендента ?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: cvetomir   
Дата:   20-11-14 00:15

imitev [smilie24]
Наистина голямо плюене. А забравиха, че Кубрат стигна до мач за световната титла. Все едно български отбор да стигне до финал на шампионската лига и там да падне от някой гранд с 0:5. И после да ги посрещнем с тояги тук на летището, а по форумите да ги скъсаме от критика. Като забравим, че преди да стигнат до финала са отстранили няколко силни отбора, а ние сме им се радвали.

Като не дава проба за допинг какво да му признава? Ако беше чист сам щеше да иска да даде. И аз като повечето от вас мисля, че Кличко в този момент е по-добрия боксьор, много по-добрия, но съмнението остава.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boni   
Дата:   20-11-14 00:16

Ей това ме удивява и мене!!! От къде на къде няма да дава допинг контрол? Според мен това е скандално:) И то много по-скандално от приказките на Кубрат.
Като на Лютви Местан - едни благи приказки за евроатлантизъм, чак да ти се приплаче от умиление, а отзад всички знаем какво правят с феодализма по места...



Публикацията е редактирана (20-11-14 00:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   20-11-14 00:25

Най-вероятно химиците са го прокарали това шампиона да отказва допинг контрол .

Така те си осигуряват сигурен пазар и финансиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: itilien   
Дата:   20-11-14 00:44

ДОколкото разбрах, двамата се състезават за две различни федерации с различни правила. Федерацията на Пулев има правило, че може да му искат допинг проба по всяко време. Федерацията на Кличко може да иска допинг проба след мача.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: ivjordan   
Дата:   20-11-14 01:09

Точно така е. според правилата на Кличко, проба се дава само след мача. Разбирай, когато вече се е изчистил.
При нашия е малко по-различно, могат да го проверяват винаги.
Но какво значение има това, дори Кличко да е бил назобен до козирката, това не се е отразило на мача. Разликата беше в пъти и класи. Тук не говорим за два сантиметра при високия скок, говорим за качествена разлика, която беше очевидна за всеки.
Кличко е няколко класи над Кубрат. Тъжно, но факт.
Може би, с много късмет и много пари, Кубрат след 5 години ще може да достигне нивото на Кличко, но едва ли. Физиката не му го позволява. Той е сравнително нисък, набит и тежък. Кличко е висок, стегнат и бърз.
Двамата са типично олицетворение на двата "лагера" в тежкия бокс. Тежки "бабанки" като Кубрат и бързи атлети като Кличко. Не може да се каже кои са по-добри, просто са различни.
В случая, атлетът победи. И да му даде реванш, пак ще победи. Разликата е огромна.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boni   
Дата:   20-11-14 01:44

А физиката... Чичо Кори (лека му пръст) с леко шкембенце го преби от бой навремето, а Кличко и тогава си беше атлет.

https://www.youtube.com/watch?v=SWfYrJaVCkw


И извинявай, но ако е бил назобен до козирката това се отразява на мача. Много повишава издръжливостта, бързината и силата.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: kote   
Дата:   20-11-14 02:25

ако е назобен с нещо от сорта на первитин този човек получава много голямо предимство
прякото действие на препарата е че спира умората и болката
така ставаш бетон
така че има голямо значение дали даваш допинг тестове или не
доста пряко влияе върху представянето
первитина е само пример има много други препарати

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   20-11-14 07:41


Нали като даде пробата след мача ще се види какво е вземал в близкия месец...

Общи приказки са това...

И какво - боцкаш 2 инжекции первитин, излизаш на ринга и още първия рунд 2 нокдауна?!? Вярвате ли си, като ги пишете тези неща?

Кличко в момента е по-добър от Кубрат. Това е истината...

Ако мислите че Кубрат не се боцка, значи вярвате и в дядо Коледа...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 07:51

Само желязото Нончо!

Видя се че освен бокс тук са експерти и по допинг. Ако покажат състезание по петанка по телевизията и всички го гледат ще следя с нетърпение експертните оценки на техниката на състезателите във ФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   20-11-14 09:09

кафето допинг ли е? че на мача Кличко ми изглеждаше като ударил 3 кафета, а нашия като ударил 3 ракии...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rapesco   
Дата:   20-11-14 09:11

Автор: da.fo
Дата: 19-11-14 22:30

Ако Кобрата(май не се държа като Кобра а като Слон) беше поздравил победителя и бе казал нещо от рода на : "Вярно, загубих но има още много опит да натрупам и един ден аз ще бъда на върха" - тогава щеше да получи уважението не само на всички българи но и на целия свят а той с просташкото си държание и приказките за неуважение към победителя, за мафия и т н - изгуби уважението поне на половин България !!!

ясно и точно.[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Досега не съм се интересувал от този спорт и последните години покрай Пулев започнах да го следя. За приказките преди мача добре разбирам - играта е игрива. Ама половин зала да освирква химна на противника и да не го поздравиш след това, съжалявам но е жалка история. Може и в първия рунд да загубиш с нокаут, пак никой не би посегнал на достойнството ти, ако сам не си го отнемеш с държанието си. А точно това направи Кубрат. Изправи се, кажи - не бях готов, може би липса на опит, бях пренавит и прегорях, след година ще съм още по-добър и искам реванш....
Иначе си е постижение само това да стигнеш до мач за титлата и никой не го оспорва като факт.
Аз ако съм се издънил така, ще се кача на самолета и ще отида да му стисна ръката като пич.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: J0R0   
Дата:   20-11-14 09:26

И в тази тема става като във всички други по една проста причина - хората имат различна ценностна система и различни приоритети.

Едни поставят по-високо професионализма, други - човешките взаимоотношения.
Пулев е голям професионалист, въпреки че падна в тоя мач.
Пулев се изложи с изключително тъпи и неуместни приказки и преди и след мача.

Стоичков е класа във футбола.
От друга страна Стоичков псува съдии и противици, показва средни пръсти, арогантен е и не зачита правилата.

Същото го има и тук във форума, има хора на които ми е изключителен кеф да им гледам снимките... докато не им прочета коментарите.

Та така. Всеки оценява нещата според собствените си ценности. Няма как да се уеднаквят критериите.
Моето лично мнение е че язък ти за професионализма, ако ти липсват културата, човещината и възпитанието (най-общо казано).

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: horacio24   
Дата:   20-11-14 09:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 09:45

Как ги говорите тия неща за изчистването от стероиди само.[smile]
Стероидите са мастни в-ва,като такива тесе свързват силно с рецептори и плазмени белтъци,попадат в мастни депа на организма."Остатъци" от тях могат да се намерят до месеци след употребата им.Няма как един спортист вземал стероиди до седмици преди мача си изведнъж да се "изчисти" от тях веднага след мача.Абсурд.Освен това ако си мек и извън форма няма да ти помогнат да станеш терминатор изведнъж.Стероидите ще ти помогнат само ако си в добра форма и добре трениран,останалото е ала-бала.Теоретични ако Кличко го е бил на стероиди,това означава,че е щял да го бие и без тях.Това е логикат.Стероидите помагат за подготовката,а не за самото съзтезание,където предимство няма как да дадат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   20-11-14 10:21

fast_eyebrow със сигурност си може би най-компетентен по темата с медикаментите тук.

Проблема е че на нашето момче са му взимали проби 6 пъти последния месец, включително са го издебнали в ресторант в града, а Кличко с клауза е уредел нещата да не му се взима допинг преди срещата, а след самата не кръвна проба, а урина. Специалисти вече се изказаха , че Кличко би могъл да взима забранени медикаменти повреме на подготовката си и да се изчисти за срещата и в урината да не може да се хване. Дали това е вярно не коментирам. Състезателите не са равнопоставени!

За ръкавиците да не говорим... това е единственото техическо средство, което се ползва и влияе на играта. Пак не са с равен старт. Всеки би бил недоволен от неравния старт мисля.

Като се вземе пред вид факта, че компанията на Кличко и тая на Пулев не се обичали много и имат разни закачки помежду си...Нашето момче на кантара беше с брат си, а оня с 10-15 човека екип. Спортистите не се избират по интелигентност и добродетели. Като участваш в мач за милиони, може да се даде някой лев на PR да говори вместо теб или те ориентира как да се държиш. Тоя човек от щаба би му дал и съвет да не говори 5 в неадекватно, превъзбудено състояние, в каквото беше след боя.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: anjsan   
Дата:   20-11-14 10:22

Украински коментатор: Пулев потресе Кличко и разкри слабите му места, постъпиха абсурдно с екипа му :
Цък


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   20-11-14 10:35

Шефът на немската боксова федерация:

"Владимир би бил тестван постоянно, но като гражданин на света, той често пътува и е трудно да каже местоположението си месеци напред. Това просто не е практично – каза Пютц.

От немския вестник "Берлинер Моргенпост" обаче не се хванаха на, меко казано, странните обяснения на шефа и попитаха: "А как се решават тези проблеми за други граждани на света като изключителния спринтьор Юсейн Болт и звездите в ските?"

[cool] [cool] [cool]



Публикацията е редактирана (20-11-14 10:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: imitev   
Дата:   20-11-14 10:39

А Пулев е гражданин на селото [thankyou] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 10:48

Ми полуживотът на тия медикаменти в организма обикновено е между 36-48 часа след последен прием, това може да се хване в урината. След това вече трябва кръвен тест. Но няма никакво значение за самия мач, ся да не се повтарям пак

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: wizli   
Дата:   20-11-14 10:50

Бой Кличко-Пулев показа добър рейтинг на HBO
http://allboxing.ru/news/20141119-1226/boy-klichko-pulev-pokazal-horoshiy-reyting-na-hbo

това е причината за "травмата" на Кличко, която бе коментирана че бил се уплашил от Кобрата,
просто през това време е сключил сделка с HBO и спечели допълнително не малко пари...
Добър бизнесмен е, затова всички се натискат да се бият с него - не че могат да го победят - ама по 1 милион никой друг не дава.
Той пък печели по 8-10 за бой.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 10:51

[smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: venny   
Дата:   20-11-14 10:54

Ако всичко беше така както го казвате, защо Австрийците преследват Пулев да дава постоянно проби? Защо ще го правят ако пробата след мача 100% би доказала има или няма допинг?

Явно има фактори, които ние не знаем и само си чешаме езиците!



Публикацията е редактирана (20-11-14 10:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-11-14 11:01

Ми сигурно им изглежда рисков

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »