Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: georgivelev   
Дата:   18-11-14 00:14

Хих. От малката Крисия до Кубрат Пулев има около 100кг разлика и също толкова точки в интелекта.

Колкото и да не харесваме песента, "туалета", преиграването на юначетата на пианото, всички останали участници бяха поне също толкова зле в кичозно отношение. Мен най-ме издразни грузинската трупа - ужас - пък солистката една такава очарователна сладурана, на 10 го перка английския със самочувствие - с крадената песен ги приземиха.

То и на Крисето песничката не е съвсем оригинална. Разбра се, че мелодиката на куплета е заимствана от песен на Бекстрийтбойс (те са май в нафталина), но грузинската песен си имаше заемка от текуща и известна песен на Майли Сайръс.

Децата са само кукли в цялото това тържество на посредствеността.

В бокса кой кого не поздравил, ако знаеш, че другият не се бори честно, няма що да го поздравяваш. Истината може и да не е такава, каквато ни я представят медиите. Но, честно казано, проблемите на нацепените батки ич не ме интересуват.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 00:32

Все пак има поука за тези дето му се кефиме на Кобрата, че тряба да поумнеем и в никакъв случай да не сме простаци.

За съжаление титлата простак звучи много яко от устата на световен шампион.

Като начало мисля да зачета "Отсъствието на героя" от Чарлс Буковски.

Ако някой има по-четливо предложение, моля да сподели [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: D.S   
Дата:   18-11-14 01:02

Не толкова кой простак и кой не :) Нали е мъжки спорт. Как така ще падаш цял мач по ринга, леко подут и да ми говориш за Мафия [smilie25] Като са те набили, признаваш си и толко.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 01:17

ми то кой отрича. Да, би го ..и даже в интервю за евроспорт в стил стойчков, потвърждава, че "Владимир е добър боксьор".

Кличко е прав да търси уважение относно спорта, защото е безценен опит, но думи от сорта, "исках да го нараня, защото ме извади извън равновесие" си е просташко също, а и невярно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-11-14 01:36

Източни бойни изкуства съм тренирал няколко години като малък.Там уважението към опонента е издигнато в култ.Няма да чуеш подобни простотии.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Lycan   
Дата:   18-11-14 02:21

Тайсън казал, че по-тъп мач в тежка категория не бил гледал...
Аз много не разбирам и за първи път гледах мач на Пулев.

Руснаците искали да се разследват ръкавиците щото от плезенето натам май не успя да слезе от черешата


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/pjds7584.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/eiht4282.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/kpsg1817.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/lkva6580.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/wlap3803.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2014-11/yurt8131.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: deerstalker   
Дата:   18-11-14 02:31

facebook

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: shamelessEyes   
Дата:   18-11-14 02:56

Майк Тайсън ще е член на Съюза на руските писатели покрай издаването на "Тайсън, Безпощадната истина".

явно е безпощадно, ... но какво ли мислят другите спортове по въпроса

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: localhost   
Дата:   18-11-14 06:50

Другия път Кобрата на Евровизия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: jino   
Дата:   18-11-14 07:26

Абе като са намесени пари в спорта не ми го фали.
Тва професионалните спортисти не са нищо повече от бакали човече.
Глеам то не беа чупки не беа финтове.
Футбола същия .
То не са прически не са дрешки, женици разни [smilie18]
Спорт, аре бегай, зрелище некво.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vkk1   
Дата:   18-11-14 08:31

Верно, да си гледаме фотографията вече. Стига с тоя бокс!
Я вижте днес каква хубава снимка има на първа страница.
Като допълнение към онзи крайно безвкусен и дори несглобен добре колаж от миналата седмица. Друго си е. Да се наслаждаваме на кардите. Хубава работа, да коментираме някакъв си варварски, че и мъжки спорт даже! Пфу!

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rapesco   
Дата:   18-11-14 08:33

Първото нещо, което трябва да направи Пулев е да изхарчи някой долар за добър PR или ментор от спорта. Но навярно вече го е направил (харченето) но е било за чалга.
Цялата ни държава е една чалга. Лошо няма - стил в музикалната ни е, но що ли ни води в погрешната посока. Говоря за нацията ни, Пулев вече е ясен. Голям срам беше... с химна, с освиркването на ПОБЕДИТЕЛЯ, с липсата на уважение и поздрав към него. Абе, Алеко го е прозрял преди век.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: victory13   
Дата:   18-11-14 08:53

Оставам с натрапчивото чувство, че на Кубрат му е било обещано нещо друго. В процеса на мача обаче договорките са се променили, още даже от първия рунд, който протече изключително зле за нашия боксьор. Първите 2 минути пък на 4-я рунд предрешиха близкия край.
Като цяло обаче кардиналната грешка е на мениджмънта на Пулев. Изобщо не трябваше да се изправя срещу Кличко поне 2 години още, а да си млати там разните лимони около подстъпите, даже и някоя загуба да получи. Загубите винаги са поучителни в спорта, иначе се получава като уевски и цецка преди, бият по 30 кръга, и накрая в европата ги ползват за тренинг и утвърждаване на анонимници.
Кубрат няма да стане по-слаб, за съжаление минава в историята с този мач... Не вярвам да залагат много на него от тук насетне.

Респект за Крисия и близнаците [smilie24] , макар че заслужават съвсем отделна тема и не знам какво се сравнява тук между двете съботни случки...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-11-14 09:24

http://varnasummer.com/gledane/8219-marko-kosev-bulgarinut-koyto-mozhe-da-zadmine-emelyanenko.html

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   18-11-14 09:40

Доколкото си спомням втория мач между Тайсън и Холифийлд беше прекратен и заради отхапване на ухото и присъден на Холифийлд. Интересно би било ако след този тежък удар с лакът нашето момче неможеше да стане....Щеше да е голям скандал в бокса, щото съдията това се направи, че не го вижда.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: naskonerva   
Дата:   18-11-14 10:13

Като гледам тука големи разбирачи има! След като бокса ви е много неясно и далечно същество що се пънетеда правите коментари кое е тъпо и кое културно. Откакто съществува профи бокса е нормално да има нападки и обиди преди мача в медиите. Ненормалното е тва че Кличко се прави на прима балерина и търси култура в спорт без култура. Това го прави вероятно за да прикрие мошенгиите който прави с цел запазване на короната.
А за тези дето мислят че нашия е бил зле, нека видят Кличко срещу Кори Сандърс в мач за същата титла и тогава да говорят. В тази категория един удар-първия удар решава нещата - просто трябва да бъде твой. След това всичко е ясно - мача е твой. Нашия устиска 5 рунда.... а Кличко срещу Сандърс само два.


Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: sherbit   
Дата:   18-11-14 10:22

http://www.youtube.com/watch?v=SQ9Un79qIt4




Публикацията е редактирана (18-11-14 10:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: boxer   
Дата:   18-11-14 10:31

Най-умното нещо, което съм прочел по темата е от НеНовините:

Ръкавиците на Кличко са били тайно осветени от български поп-предател. Роден свещеник е заблудил Бог, че ги освещава за Кубрат, но накрая са дадени на Кличко.

Психотронно оръжие е било насочено към Пулев. Оръжие, ползвано при сраженията в Донбас.


[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: rx   
Дата:   18-11-14 11:45

Понеже тук има умни люде, пък и си признавам, че на тема бокс знанията ми клонят към нула, може ли някой да ми даде смислено обяснение защо някой би бягал от тест за допинг, особено ако не е надрусан до козирката със зоб? Други въпроси нямам. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: reincarnation   
Дата:   18-11-14 11:50

Владимир Кличко дарява 5.7 милиона след мача с Кубрат Пулев на семействата на загиналите от небесната сотня на Евромайдана. Влага в изграждането на болници и детски домове.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: Rand   
Дата:   18-11-14 11:54

За да покаже на противника, че правилата за него не важат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: vgramatikov   
Дата:   18-11-14 12:53

И Владимир се цели в политиката..след врем.

Пулев играе подобна игра. Със сигурност ще се обвърже политически след време.

В България таива герои лесно стигат до политически постове и там пиара е лесен и предвидим.

Но това извън темата.

Спреда да пишете глупости. Тва беше един мач в ,който се търсеше нокаут. Пулев беше на светлинни години от Кличко. Лесен мач за него.


Какво повече коментирате? Това е спорт и е грешно да се намесват лични нападки...кой ква жена имал прочие.

Андреа не ми е идеала за жена но тя е с Пулев още когато беше аматьор и нямаше 5лв в джоба ,което рядко се случва тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: serjy   
Дата:   18-11-14 12:58

някъде има ли видео на втория нокдаун, че на всички записи, които гледах, все го няма този момент?

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: pmartinov   
Дата:   18-11-14 13:27

Чалгата не е лична нападка Веско.

Чалгата е въпрос на личен избор.


Пулев и сега е обвързан политически!


С най-големите популисти...

Отговори на това съобщение
 Re: Кличко или Кобрата ???
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   18-11-14 13:37

Чалгата е въпрос на манталитет

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »