Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: nwimu   
Дата:   12-09-13 13:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Marten   
Дата:   12-09-13 13:34

@Sassho
Страхотно се бях притеснил. Благодаря ти. :)

@nwimu
Дам, така е.. Но няма как да знаеш какъв е кефа преди да вземеш продукт на Apple. Аз навремето когато си взех първия MacBook бях с ясната представа, че хвърлям пари за гъзария, просто ще дам двойно повече пари за машина, просто защото е Apple. Наистина имаше лаптопи на алтернативни марки със същите характеристики за половината от цената на MacBook-а. Точно една седмица по-късно вече не мислех, че съм дал пари за гъзария. Вече знаех, че лаптопа си струва парите.

И както беше казал някой по-горе.. Ако iPhone-а тук струваше $100, тази тема нямаше да я има и всички щяха да имат iPhone-и. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: netizen   
Дата:   12-09-13 13:56

Ако нямаш налични три хиляди лева, шансът да станеш мак хейтър е ужасяващо голям.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: P_Rein   
Дата:   12-09-13 14:00

Истина е, че е бърз айфона, но незнам как някои хора го сравняват с андроидски телефони, които струват 10 пъти по-малко. За половината на тези пари човек може да си вземе андроидски телефон, който по нищо няма да отстъпва. Същото важи и за останалите им продукти.
Хората се оплакват от андроида щото като видят малко свобода да слагат глупости и го осират, а на айфона като нямаш избор няма как да го прецакаш. Аз сега съм с LG с Windows Phone 7.5 и се дразнех, че не мога да барникам нищо по него, но с времето намерих начини. Забивал ми е 5-6 пъти преди когато беше с Windows Phone 7, след ъпдейта не се е случвало. Всичко върви супер гладко и бързо. GPS-а е безотказен, тестван е в Рила и Пирин. Може да погледнете цената му - LG Optimus 7. Какво точно предлага айфона повече ?
Преди да ми кажете, че като характеристики е по-добър, знаете че муха може да убиеш както с танк така и с вестник със същия успех само дето с танка е по гъзария.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Alex_Stand   
Дата:   12-09-13 14:05

Абе то и с Гоуфу можеш да отидеш на море... и пак ще се намери някой да ти обясни, че С класите и Седмиците "Мноооо" горят :) :) :)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   12-09-13 14:29

Те Ц класите си инсталират веднага Джелибрековете не защото им гори много двигателя и имат много пари....ами щото пусто му гъзария /Мара видяла, че Пена има Айфон и тя/ ....нито ориг. аксесоар си взел, нито кабеляци си купуват...ама сега ...и ориг. им кабеляк това му вдигнаха цаката ....такова драстично нещо не съм виждал...
Ще си купиш Айфоня за кило пари и ще му сложиш неориг. софт [smilie21] щото ...да не продължавам...си като селяните:)

Пък ние със Самолетите /Нотовете/ ще летим на киросин...и ще правим нежни бели завъртулки със или без стайлуси в небето, щото сме спестили някой лев от горивото и си караме с ориг. аксесоари за кола, за USB, HDMi, и ко ли още не...та чак авомобилите си контролираме с Дроидите....
бтв. Чакаме си и Октомври новия дроид...щото Дроида се развива...IOS...чака Айфон 10С...:) с нищо по-различно...[cool]

"ТЕД

Пич сравняваш телефон с палка за тенис ... Що не го сравняват с iPad Mini .Стилус Стив Джобс го каза преди години "Кой подяволите има нужда от стилус за телефон""

Ако Стив Джобс няма нужда вече /тъпа шега разбира се/....аз имам огромна. Сигурно и на другите им трябва. Не всички са родени за стайлъси.... Палка за тенис...глупости плещите.

Нота преди да съм го взел...щото не съм имал преди това друг НОТ... съм имал оборотен айфон. Никога ПОВЕЧЕ! Освен това където ги продават и ги отремонтират и инсталират....и виждам и знам какво става - такава инфорамция нямате.
Аз ходя и по горите и там нежни създания айфонски със слаби антенки не ми вършат работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Alex_Stand   
Дата:   12-09-13 14:45

"Палка за тенис..." - не !!! Гнусмаса е дъска за рязане на сланинка, когато се ходи по горите :)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   12-09-13 15:18

"Голяма част от потребителите на Samsung се насочват към Apple iPhone

Любопитни статистики на CIRP, публикувани във Fortune, сравняват iPhone потребителите със собствениците на Samsung смартфони. Според предложените данни, Apple печелят три пъти повече бивши потребители на Samsung, спрямо обратното. Резултатите показват, че 20% от анкетираните iPhone потребители са бивши собственици на Samsung смартфони. Докато тези преминали от Apple към Samsung са едва 7%.

Друга таблица показва, че предишният смартфон на 42% от анкетираните, настоящи iPhone потребители отново е бил iPhone. Около 30% са били бившите потребители на някакъв друг смартфон, 26% са преминали към iPhone, след като до преди това са разполагали с обикновен телефон, а 2% могат да се похвалят, че първият им телефон е iPhone.

По-долу пък може да видите още няколко любопитни статистики, сортиращи собствениците на Apple и Samsung модели по възраст и по образование. Впечатление в тях прави, че потребителите калифорнийската компания до 34-годишна възраст са 69% от всички, докато при Samsung те заемат малко по-малък дял от 64%. Резултатите от статистиката дават и предимство на Apple потребителите в степента на образование."

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Marten   
Дата:   12-09-13 15:25

Току що попаднах на едно клипче за новия iPhone, което мисля, че ще се хареса на феновете на алтернативните марки и въпреки, че съм Apple фен се посмях.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   12-09-13 15:53

Нямам никакви сериозни забележки към Айфоните освен нечовешката цена за БГ и целевата им аудитория [smilie5] [beer] Като телефони са N1 - функционални , компактни , качествени материали , добър дизайн.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: mitku   
Дата:   12-09-13 16:35

На мен ми харесва всичко в новия айФон (също и в стария)... освен размера на дисплея. Искам по-голям дисплей... минимум 4.7" или да кажем - 4.8-5" някъде, но и до към 5.5" съм съгласен. Затова и за да "закърпя" положението си взех един Самсунг Галакси Ноут. Докато не пуснат айФон с по-голям дисплей, ще си карам със стария айФон + Ноут-а (с 2 телефона съм).
Иначе си си супер айФон-ите (също и новите), но не може все с тази "пощенска марка" да се стои. И явно не само аз искам по-голям дисплей... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: valen_tin   
Дата:   12-09-13 17:42

имах айфон, имах и хтц андроид телефон ... сега ползвам само обикновен телефон с блутуут за колата и не смятам изобщо да минавам обратно на смартфон. Телефона си е за говорене, за другото има таблети и лаптопи, на които няма нужда да се мъча с малки екрани и клавиатури.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimidumi   
Дата:   12-09-13 17:57

Аз също имах смартфон, а сега говоря по обикновен телефон за 10 лв. и не смятам изобщо да минавам обратно на смартфон...за НЕТ си нося 12" лаптоп с усилена батерия, която кара по 8 часа непрекъсната работа, а за снимки DSLR...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: burningice   
Дата:   12-09-13 18:23

Айфона е убиеца на ДСЛРа, щото прави по-'убави снимки от него [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   12-09-13 18:45

До igg:

"Galaxy S4 разби iPhone по продажби";
"Samsung Galaxy S4 би по продажби iPhone 5"
"Samsung Galaxy S III надмина по продажби iPhone 4S"

По данни на TrendForce от Apple са продали 27 млн. смартфона за второто тримесечие, а пазарния дял на компанията спада до 12,1%.

На другия край на света нещата изглеждат доста по-добре за основния конкурент - Samsung. Южнокорейският гигант е продал внушителните 71 млн. смартфона през второто тримесечие, което обяснява печалбата в размер на 8,3 млрд. долара.

Хитовият Samsung Galaxy S4 е реализирал 23 млн. продажби, което не само, че го направи най-бързо продавания смартфон с операционната система Android в историята, но и може би ще го превърне в най-продавания мобилен телефон за последното тримесечие.


Статиите са като ревютата на DSLR. Кой каквото си пише [beer] [shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   12-09-13 19:07

burningice - да бъдем реалисти[smilie3] Айфона може да снима по-добре от начален DSLR , но малко по-зле от ФФ такъв [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   12-09-13 19:27

В интерес на истината iPhone-а не е чак толкова скъпо удоволствие. Това което е хубавото на Apple е че страшно държат цени, продадох 4S-а си преди месец, модел на 2 години за 600лв. Та като цяло един път се изръсваш 1000+, после го продаваш и за около 250-300лв още си взимаш последният модел. Аз така правя вече 2 години, продавам стария давам още 250-300 и си взимам последния модел.

Също така някои примерно казват, ама еди кой си е с 4 ядрен процесор и повече рам и струва по-малко. Ок, добре, ама тука идва една голяма разлика - операционната система, iOS е направена така че да работи идеално и с по-малко ресурси. Нещо като разлика между windows и linux, на един комп имах windows 7 едвам се влачеше, а Ubuntu-то летеше. Та като е 2но по-характеристики не означава, че работи по-добре.

С macboок-ците е г/д същото, такъв нямам по причината че софтуерите които ми трябват нито един от тях (занимавам се с онлайн бизнес)не са налични за Мак и не ми е удобно. Но съм работил макар и за кратко и OS X също е страшно стабилна, поне така мисля по беглите ми впечатления и ревютата из интернет, хората използвали я повече могат да кажат, макар че темата е зa iPhone.

Сега на 18ти чакаме официалното пускане на iOS 7 която е страшно променена според мен за добро, пробвах бетите.



Публикацията е редактирана (12-09-13 19:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: nevmi   
Дата:   12-09-13 19:54

Незнам за какви цени оворите но аз съм в щатите и новият iphone 5S е 199$ s 2 годишен договор към АТ&Т. След месец съпругата ми трябва да подпише нов договор защото този ни изтича този месец и може би ще си вземем Iphone5S . До скоро бях потребител на windows и имах обикновен телефон със бутон за приемане на разовор и затваряне който го ползвах само за разговори даже и смс не пишех от него. Да iphone сега ми е удобен много но ние имаме IMac и МаcBook Pro и отделно съпругата ми има служебен Ipad. Когато всички устройства са ти на една сиситема определено си заслужава. Но определено в Щатите цените не са както в България. Е зависи и каква заплата взимаш. Иначе Iphone 4S e 1$ с договор защо да не си вземеш iphone при положение че подписваш договор

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: burningice   
Дата:   12-09-13 20:31

Sassho, една сапунерка от ентри левъл (под 150лв), слага миниатюрната матрица на айфона в малкото си джобче.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: serjy   
Дата:   12-09-13 21:04

има ли нещо което айфоните могат а андроид не? или обратното?

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: nevmi   
Дата:   12-09-13 21:20

мисля че няма кой знае каква разлика по скоро навик и начин на работа със ситемата.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dikimee   
Дата:   12-09-13 21:27

serjy: Айфона не може много неща, които Андроид може. [smilie5] Но за сметка на това iPhone е много добър в едно нещо - да си държи цената. Всеки зелен робот след 1 година вече е на под 50% от началната си цена. iSh..eep-а се държи като кюлче злато (и струва толкова [smilie5] )

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   12-09-13 21:29

Не, няма разбира се, освен някои работи които са само за тях, ама нищо толкова важно. Въпросът е как го прави, не е въпросът какво прави.

По-напреде имаше пост, че са просто пластмаси, точно това е което отличава iPhone-ите от конкурентите им(изключвам новото недорозумение 5C)че имаш чувството че държиш нещо солидно което си струва парите, метал + стъкло са, няма грам пластмаса.

Те и затова държат много цена, както вече и друг колега спомена.



Публикацията е редактирана (12-09-13 21:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: pumabg   
Дата:   12-09-13 21:43

http://www.youtube.com/watch?v=n7-RetY7fGo



Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: serjy   
Дата:   12-09-13 21:48

добре, кое айфона прави по-добре от андроид устройствата?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »