Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   12-09-13 21:54

serjy - освен да изкъртват ентри-левъл сапунерки и DSLR-и , Айфоните могат още две неща: да работят и да не работят [smilie18]

Както горе казах, перфе са Айфоните отвсякъде освен цената която явно е поне петкратно завишена спрямо това което предлага телефона.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: landstar   
Дата:   12-09-13 22:30

Абе това последно - 5С ли е или 5S? Че това е като с руските ракети С300.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   12-09-13 22:56

Доколкото отдалеч съм запознат със нестандатните Айфони - Iphone 5C е с хардуера на Iphone 5 , тоест с А6 проц. Iphone 5S пък е със 64bit А7 проц. Камерите и в двата нови Айфона отново са 8mp , но с по-голяма 1/2.3" матрица и 1.4 микрона пиксели. Дано да си ме разбрал правилно че с тия еднакви 5 , 5С , 5S е цяло чудо да ги запомниш кой-кой е и какво е [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-09-13 22:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dfxos   
Дата:   13-09-13 00:40


http://1jux.net/scale_images/186870_b.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: swiftyfan   
Дата:   13-09-13 00:54

Dfxos [smilie24] [smilie18] [smilie18]
Obama approves!! :D



Публикацията е редактирана (13-09-13 00:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Rebellious   
Дата:   13-09-13 01:11

Kakво им е "перфето" на иФоните? ГПС покритието , ли? Работата им като телефон, както уместно Тода ви спомена за гората? Да, там айФоня е просто айпад. Екрана ли, дето е уникално остарял, може би скролването на иконите...Егати зомбираното поколение. Дето се кефи на шикалки. Ако не знаете що е шикалка и уикипедията няма да ви помогне.
А кой бил отгоре, изобщо не ми пука, при положение, че всички ни цакат. Факт е, че ни дават неща отпреди пет години и по лъжичка и ние кълвем. Модерния свят ! Много вожд, малко индиянец...

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: uri64   
Дата:   13-09-13 01:12

от 3 години съм с един айфон 4-ка...има си готини и не скъпи апове, включително и светломер за определяне на експозицията...идеално се четат и книги на него...не знам колко по-добри са камерите и сензорите на новите модели или на андроидите, но не ме и интересува особено - за мен четворката си снима супер (виж темата за снимки с телефони) което не го може добре го може айпад-а който се комбинира идеално с телефона...въобще спокойно мога да си изкарам още 3 години с тая четворка [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: zigmund   
Дата:   13-09-13 01:20

Гроздето е кисело....КАТО НЕМАШ Кнти за ИпонЯ....Мълчи и си плачи зависливо :)


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Rebellious   
Дата:   13-09-13 01:21

УРИ, перфе, че имаш още три годинки, а после? Ей така аз съм от 6 годинки, демек си късметлия. Но времето си върви, иде време за смени, не сега за теб, определено. И после какво правим? Самоубеждаваме се как сме били прави ли, или как са се променили нещата... Не знам, просто е гадничко.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: zigmund   
Дата:   13-09-13 01:29

: Rebellious - напиши го на Български .... Не те разбрахме....?

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: uri64   
Дата:   13-09-13 01:34

Каво после? То след още 3 години кой знае какво още ще има...тогава ще му мислим...ако трябва да се сменя - ще се сменя, ама смяна всяка година само заради смяната ВЕЧЕ не ми се струва уместна...едно време ей така сменях дслр-ите...да не вземе да остарее прекалено...глупости просто....Не че не мога да се излюскам за последния модел айфон/самсунг/експерия зет, ама за какво, като сега това, което имам ми върши работа?

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   13-09-13 03:40

Защо трябва усъвършенстват съвършеното? Iphone си е най-доброто за мен , тва вече стана като Nikon Canon същото Android или IOS

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: serjy   
Дата:   13-09-13 08:17

ама това се опитвам да разбера, кое му е по-доброто? досега май излиза, че иос няма какво да сложи срещу андроид. дайте го по-практично, едното може това, това и това, другото това, това и онова. щото това което прозира като изводи е все в полза на андроид.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: valen_tin   
Дата:   13-09-13 11:44

и двете издъхват на елементарни неща - да се обадя бързо на някой, да мога да вдигна в 100% от случаите, да не говорим за нужда от звънене на 112 ... за таблет са ОК и двете операционни системи, но за телефон никога повече [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   13-09-13 12:11

др телефони са правени от кофички за кисело мляко операционната система е бъгава яко , айфона за мен е като швейцарски часовник работи гладко и безотказно до сега за 1г нито 1 път не ми крашна или заби като стария ми галакси с4 .
галакси с3 беше зле и хората се надяваха с4 да е по добро но не се оказа по различно от с3 ..

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: uri64   
Дата:   13-09-13 12:13

> ама това се опитвам да разбера, кое
> му е по-доброто? досега май излиза,
> че иос няма какво да сложи срещу
> андроид. дайте го по-практично,
> едното може това, това и това,
> другото това, това и онова. щото
> това което прозира като изводи е
> все в полза на андроид.

Всъщност това, което трябва да се разбере е следното - при положение, че на някой му е добре и си върши всичко каквото му трябва с даден уред - бил той телефон, апарат или протонен дезинтегратор - от дадена марка и модел, него слабо го интересува дали подобен уред от друга марка и модел има един милион други функции, защото те просто не са му необходими. От тук, кой е добрият уред - този, който ти запълва всички нужди по отношение на функционалност и дизайн максимално дълго време. За мен може да е едно, за друг - съвсем друго. По тая логика андроидните телефони нека си имат нам кви си велики функции, дето ги нямат айфоните - от това спокойният ми сън хич няма да се наруши. На мен засега си ми е достатъчно добре със вехтата четворка и туй-то. Ако някой ще се почувства по-щастлив от това, мога и да му подпиша, че последните андроидни телефони са много по-велики и ще си продължа да ползвам четворката.

Това всичкото - лично мнение [beer]



Публикацията е редактирана (13-09-13 12:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dephil   
Дата:   13-09-13 12:38

Епъл..
Какво направиха новите маркетинг гении на Тим Кук?
Осраха единствените две неща, в което компанията наистина я биваше - да са елитарния продукт за разбиращите и заможните и да си глезят клиентите и да се грижат за тях.
И то - от едната късогледа корпоративна тъпотия и алчност.

До 2012та Епъл просто не оставяше място за Андроид сред по-заможните клиенти, за които имат значение неща като:
1) Цялостна екосистема от периферни устройства. От висококачествени докинг-станции, през всякакви джиджавки, та до автомобилни интеграции.
2) Инерция на вече закупени приложения и музика. При един нормален евро-американски стандарт не е никак трудно човек за 2-3 години да натрупа инсталирани софтуер и музика, които да надхвърлят в пъти стойността на самия телефон.
3)Качество на звука при слушане на музика. Нито имам време, нито ми се занимава да тествам всичко ново от Китай и Корея, но поне към миналата година нямаше андро-корейско нещо, което да звучи достатъчно добре с хубави (!) слушалки. В случаите, когато ме мързи да включвам слушалковия усилвател - 4s движи на едно поносимо ниво дори Sennheiser HD800.

Алчността на новия екип в Куперино люшна компанията към клиентелата на Андроид (който дали не иска, дали не може - но МР3ките и софтуера си ги набавя от торентите и едва ли би си сложил JBL-стойка, защото обича сутрин да го буди читаво стерео).

Това роди недомислицата iPhone 5:
а) Абсолютно малоумен и ненужен нов жак. Клиентите разчитат на приемственост и стандарти, поради което са инвестирали сериозно в качествена периферия? Мммм.. Сори!
б) Тихомълком даунгрейднати ДАКа и усилващи модул, а оттам - 5цата е най-тъпо звучащия телефон в историята на Епъл. Какъв е смисъла да промотираш айтюнс и легално аудио, ако устройството ти не ги свири добре? Пак сори!

Последният читав iPone е 4s
За мен, с него системата приключи.

В 6цата очаквам да сложат едно фенерче и след това да се вземат под ръка с Нокия, на път към изхода.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: HP   
Дата:   13-09-13 12:44

Автор: igg
Дата: 13-09-13 12:11

др телефони са правени от кофички за кисело мляко операционната система е бъгава яко , айфона за мен е като швейцарски часовник работи гладко и безотказно до сега за 1г нито 1 път не ми крашна или заби като стария ми галакси с4 .
галакси с3 беше зле и хората се надяваха с4 да е по добро но не се оказа по различно от с3 ..



Galaxy S4 влезе в продажба края на април 2013! Не знам колко ти е стар стария S4, ама абсурд е да е на 1 година+

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: serjy   
Дата:   13-09-13 12:46

да ме извините, но и супер нагло и обидно от ейпъл да третират клиентите си като крадци. имам към 500 оригинални диска и всички мп3-ки съм си ги рипвал сам и са си мой с легални автосрки права! с иос ти си престъпник! трябва да ръснеш 25$ годишно за да слушаш някакви други мптройки. на всичките си приятели с иос не мога да пратя нито снимка нито никакъв файл, кой верк сме баси. телефонния указетел е някаква смешка, дисплейте са малки с гадни цветове.... разбирам да ги даваха за един лев като в щатите...

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   13-09-13 13:02

И други неща ще разберете, че под алуминия има кърлежи, но тука тенденциите идва след 2 г. В БГ всичко се движи със закъснения от поне 1 г. спрямо някакви си там задокеански тенденции...

Ама да направят читав 6С... Рано или късно ще вдигнат и инчовете на дисплеите - няма как.... И стайлъси ще вкарат ...няма как....
Ама, на който му се ядат ябълки да ходи при 5С - да е моде...няма лошо ...тука всеки си прави коментари, парите са си ваши...може да купите и 1 кг. ябълки от пазара.
Но да не мъркате и за софт....щото дроида откъм приложения е....охо... Ябълката още чака ъпа на вайбъра да му се появят стикерите както при дроида.... "Как ми пращаш тия красоти...аз ги нямам...Отг. Чакай ябълката да я накичат: ) " То да беше само това...

Дроидът е избор на море от софт.... И постянно ъпват кърнелите и вкарват още повече глезотии.... това дето преди галеше ябълките...сега го правят дръпнатите очи.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   13-09-13 13:23

с3 го имаше 2012 исках да напиша , но по погрешка съм написал с4 , иначе за какво да имам айфон 5 и да си купя след това с4 , имах с3 и си взех след това айфон 5

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: uri64   
Дата:   13-09-13 13:59

> да ме извините, но и супер нагло и
> обидно от ейпъл да третират
> клиентите си като крадци. имам към
> 500 оригинални диска и всички мп3-ки
> съм си ги рипвал сам и са си мой с
> легални автосрки права! с иос ти си
> престъпник!

какъв е проблема да си ги импортнеш всичките??? освен наличието на достатъчно памет разбира се...можеш да си ги импортнеш като готови мп3ки, можеш да си ги рипнеш на ново с айтюнс и да си ги импортнеш и никой никакви пари не ти взима за това [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: fibre   
Дата:   13-09-13 14:13

Няма проблем, просто плюещите най-много хабер си нямат от работа с айфон.Кой чул недочул нещо от съседа или от бай Пешо в магазина, и пише и плюе после.



Публикацията е редактирана (13-09-13 14:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Marten   
Дата:   13-09-13 14:46

От няколко дена наблюдавам как във Facebook се излизат потоци от помия и злорадство по повод "некадърността" на Apple, чиито нови модели iPhone били толкова малко различни от предишните. Видях и много задоволство, че фирмата е загубила милиарди от борсовата си цена само за един ден.

Но хайде, ще кажете, нормално - българските хейтъри само чакат някой да стъпи накриво. По-странното е, че даже и в професионален сайт като ZDNet се говори главно за НЕДОСТАТЪЦИТЕ на новите модели, които все още никой не е пипал - и например за това че не било правилно, че Apple са сложили по-мощен процесор, запазвайки живота на батерията, вместо да запазели стария процесор и да увеличат времето, което телефонът може да работи без зареждане. Или че телефонът е останал със същия размер на екрана (все едно че е много удобно да говориш с таблет в ръката).

Чета всичко това и недоумявам... Как пък никой не забеляза, че iPhone 5s ще бъде 41 пъти по-бърз като процесорна мощ от оригиналния айфон, който направи най-голямата революция в телефонията и цели 57 пъти по-бърз като графична мощ от него!? Как никой не забелязва, че цялата тази изчислителна мощ е събрана в уникално тънък корпус и тежи само 112 грама, срещу 140 грама за предишния модел и още повече за тези преди него?

Защо никой не вижда и това, че Home бутонът се е превърнал и в скенер за пръстови отпечатъци, с който може да се гарантира, че само правилният пръст може да получи достъп до всичката информация, която едно подобно устройство крие.

И че всичко това ще струва за нормалните потребители с договори в белия свят точно толкова, колкото са стрували и всички предишни модели - въпреки че в комплекта влиза все повече и повече мощност и възможности.

Да, айфонът не е и никога не е бил телефон за всеки. Но не мога да разбера толкова ли пък чак им е кисело гроздето на онези, които мислят, че не е за тях, че трябва да се надъхат в максимална степен за това, че след като те го нямат, значи той е лош.

Ако има нещо лошо в айфоните у нас, то е свързано с ценовата политика на операторите, които ги предлагат в комплект с договори. В САЩ играчката се продава с договор за $199/$299/$399 съответно във версията с 16/32/64 гигабайта памет и за $649/$749/$849 долара без договор. У нас същото нещо струва повече с договор, отколкото в САЩ без договор - а не беше така, когато тукашните оператори зарибяваха пазара.

Та всъщност основните проблеми на българите, пораждащи злобата им към Apple, трябва да бъдат насочени към местните феодали, които искат да печелят добре и от стоката, и от услугата, която ще продават покрай нея. Вярвам, че ако българинът можеше да притежава айфон на цените, на които могат да го имат американците, отношението към този смартфон щеше да е коренно различно.

А за онези, които един път са го имали, тъй или иначе съществуването на останалите марки и модели е просто въпрос на разнообразие. Техният телефон най-вероятно винаги ще си остане именно iPhone. Естествено, в актуалната му версия, която да е достатъчно мощна като хардуер, за да понесе все по-високите изисквания на софтуера.

източник

P.S. Някой спомена липса на иновации.. Искам да обърна внимание, че това е първият телефон в света с 64-битов процесор. Да, повечето програми все още са 32 битови, единствено стандарните апликейшъни който идват с опрационната система са 64 битови, но това е съвсем нормално. Същото беше положението и когато излязоха 64 битови процесори за компютрите, същото беше положението и когато излязоха 32 битови процесори..

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: uri64   
Дата:   13-09-13 14:58

абе нека си хейтват, кво ти пука...същото е и с лайките [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »