Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: dikimee   
Дата:   10-06-10 08:40

iCтигaВeчe cпорили, идвa Пeтък, пaзeтe cилитe.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   10-06-10 08:54

По въпроса за сензора... засега може да не изхвърляте телата със скъпите обективи. Но и никой не е очаквал нещо различно, нали? Все пак това е преди всичко телефон, или хайде, компютър. Достатъчно е, че може да снима, което може да ти позволи да предадеш снимка светкавично от мястото на събитието (че и HD видео дори), без да носиш специална техника за целта. 5 мегапиксела е може би дори излишно много, но явно конкуренцията го налага.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   10-06-10 09:02

"Автор: CyberGene
Дата: 10-06-10 01:00

На мен ми се иска да зачекна малко темата с тия филмчета..."


Е ти не я зачекна, ти направо се разчекна...




Ама добра картинка вади този нов сензор.
Интересно е и нокия н8 как ще се представи.
Но поне мен и моя к800 ме устройва като за камера в телефон.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: fizo   
Дата:   10-06-10 09:14

Iphone,Ipod,Ipad,Itouch,Imac....iсиктир :)


Телефона е върха и ако имах излишни пари бих си взел новя модел.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   10-06-10 09:24

да видим дали мтел ще се усвестят накрая.... от всички оператори точно глобул ли трябваше да вземат правата [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: fizo   
Дата:   10-06-10 09:43

Не са никак лоши офертите на Глобул. Не са разбира се като в USA, но са прилични :)



Публикацията е редактирана (10-06-10 10:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   10-06-10 09:46

Джъмбо, не вярвам. Тези права не се прехвърлят току така от оператор на оператор. Явно някой умник в МТел тогава е погледнал надменно на идеята да се откажат от Blackberry (примерно) и съответно Apple са отишли при следващия в списъка. Или пък просто Глобул са наследили връзката от гръцкия си побратим... но в края на краищата какво толкова? Цената на Глобул никак не е лоша на общоевропейския фон, не мисля, че при МТел щеше да е по-добра. А никой не ни пречи да се преместим при тях, ако услугата на Глобул се окаже лоша. Цената за данни е съвсем прилична, надявам се да няма проблеми и с покритието. Или имаш други наблюдения?

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   10-06-10 10:08

проблема ми е че от над 200 телефона в тефтера 190 са мтел... и говоря предимно с мтел... с глобул говоря по 10 мин месечено..

ако ме разбираш защо не ми трябва ифоне от глобул...

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   10-06-10 14:32

Е, напълно те разбирам, само че тогава какъв ти е проблема да направиш каквото са казали хората - поискай прекратяване на договора, плати си евентуалната скромна неустойка (ако пък си на висок договор, първо премини към такъв с по-нисък абонамент, на който и неустойката ще е много по-ниска) и в този момент трябва да разполагаш с един отключен iPhone, в който спокойно можеш да пъхнеш мтел-ската си карта. Поправи ме, ако някъде греша...

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   10-06-10 15:10

абе като се замисля да си купя отключен телефон от епълцентъра ще ми излезе като глобулски с 1 година абонамент.... [smilie8]

но както казах... ще е по нова година :-) ако съм слушкал

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: fizo   
Дата:   10-06-10 15:43

От епъл центъра ще си купиш ама друг път (там не се продава) :) Само от глобул официално. Купи си 3г за 500лв втора ръка отключен и си готов.



Публикацията е редактирана (10-06-10 15:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   10-06-10 15:52

Не е глупав Джъмбо, не е. Не случайно го иска по нова година - за да е новия модел. И аз взех да се чудя... Сега продажбите на текущия модел ще дръпнат здраво надолу, освен ако не дадат някакви много мили цени. И аз бях на прага на купуването, когато излезе новината, и направо се заковах за момента.

А Епъл център не знам продават ли отключени, но в ценовата листа на Глобул, която раздават на хартия, има цени на свободни от оператор айфони. Само че струват колкото телфон с договор, плюс едногодишните му такси, плюс още малко. В този смисъл май наистина по-добре да вземеш такъв с договор, и ако нямаш крещяща нужда да бягаш веднага, просто да изчакаш една година (аз така мисля да направя и да си остана с най-нормален мтелски телефон - nokia 6300, и с айфон, който ще ми служи за онова, за което е полезен един айфон - интернет, включително тетъринг, скайп, камера, GPS и какво ли още не. А пък за разговорите точно не е критично да ги водиш от него ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   10-06-10 15:59

ами... просто по нова година сегашния 3г модел ще е таман на 2 годинки да ми е жив и здрав
ще си го ползвам до тогава с новия ОС (който се надявам да излезе официално до няколко дни)[smilie6] а пък до тогава ще търся подходящи оферти било то в европа или бг ... [smilie24]

новия дизайн ми харесва [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: martinio   
Дата:   10-06-10 16:02

"А пък за разговорите точно не е критично да ги водиш от него ;-)" Това нещо (тухла) не трябва ли да е телефон преди всичко и да се водят разговори с него? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Petri   
Дата:   10-06-10 16:21

Джъмбо, в клуба Шотландеца е пуснал тема, че е излезнал новия официално от ейпъл за сваляне... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   10-06-10 16:27

да ама както видя не е излязъл новия итун... а не ми се свалят бети версии [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   10-06-10 16:44

@martinio
Че може - може да се говори от айфон, оставаше и това да не може. Само че замисли се колко често, докато говориш с някого, ти е трябвало да направиш някаква справка - в мейл, в google, в карта... защо трябва да си махам телефона от ухото и да прекъсвам комуникацията с човека отсреща, за да правя това?! Да, ако нямаш никакво намерение да носиш повече от един уред, iPhone е идеалният хибрид. Но иначе аз го възприемам много повече като компютър, отколкото като телефон. Може би защото любовта ми към тези уреди започна с един iPod Touch, където телефонната функция ми беше отделена по принуда, докато разбера, че така всъщност ми е много добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Petri   
Дата:   10-06-10 17:48

Аз хич не ги разбирам, ама шотландеца твърди, че не е бета, ами съвсем ориджинъл. Ама ти по-добре изчакай още 1 седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: w00xer   
Дата:   11-06-10 00:29

Тъпото на iPhone е, че вадят някакви нищожни нововъведения веднъж годишно, докато Google напредват с бързи темпове.

iPhone има 4 устройства.
Android има 50+, които покриват всеки ценови диапазон. (повече потребление = повече софтуер разработки)

Последните 2 телефона с Android, използват нов вид дисплей с неограничен брой докосвания. Не само 2. Ако искате и с 10 пръста може да разтягате снимките и уеб сайтовете. Отделно от това е и неколкократно по-малката консумация на батерия.

Преимуществото на iPhone е графичният процесор и оптимизираният за него потребителски интерфейс.

Следващото поколение Андроид телефони ще използват nVidia Tegra 2 ускорител. Тогава какво ще стане с тоя PowerVR на сумати години дето го слагат в iPhone?

Навигациите гледам пак ги сравнявахте с тоя античен WinMo 6.5 по някаква причина...

И за момчето, на което брат му имало HTC Desire с 80-90МБ място за инсталация на програми, нещо си се объркал. Desire има 512MB ROM. Не 90. С един Wipe би трябвало да се оправи.

И стига с тоя Desire. HTC Google Nexus One е по-хубав, защото има филтри на микрофона и говорителя, а останалото е идентично.



Публикацията е редактирана (11-06-10 00:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   11-06-10 09:26

@w00xer
Ех, ех, ти представяш ли си. Мултитачът бил всъщност дабълтач. Защо ли не са го кръстили така, да се чудиш!? :-) Специално заради теб проверих още един път - с пианото на iPhone мога да изсвиря едновременно толкова ноти, колкото пръста докосна до екрана. Вярно, малко е нехармонично, ако натисна повече от 4 в една октава (ако си свирил на пиано, ще разбереш защо), но тъй или иначе подобно ограничение на технологията няма.

Един път годишно лично на мен ми е много. Аз лично ползвам последната си Никиа 6300 може би вече 4 години. Но светът бърза да ти продаде и следващата си глупост, така че го разбирам. Но да кажеш, че обявеното за iPhone 4 са нищожни нововъведения... значи напълно забравихме за обективността като фактор в един разговор.

Android спрямо iOS ще е винаги това, което е Линукс спрямо Уиндоус или МакОС - абе не е лошо, ама не е същото... И защо мислиш, че се кефя на идеята, че купища разработчици ще подобряват различни посоки на устройствата, та накрая да не можеш да си избереш кое ти трябва, защото всяко има по 3 важни за теб характеристики, но му липсват още 2, които са разхвърляни между 2 други модела, които няма да си вземеш заради това, че не са им наред първите 3.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: bgprinter   
Дата:   11-06-10 10:26

"Android спрямо iOS ще е винаги това, което е Линукс спрямо Уиндоус или МакОС - абе не е лошо, ама не е същото..."

Не си прав, говорим за телефони, не за компютри. Когато един телефон на съответните системи е по стабилен, по бърз като реакция, много хора (нещо което се наблюдава вече) ще минат на Андроид или Линукс телефони. Бозата ще си остане бъгава.
Конкуренцията ще е само АйФон, но там политиката е такава, че ражда или заклети противници или заклети фенове, т.е. поляризира хората.

Андроид [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   11-06-10 11:12

@bgprinter
Най-после си дойдохме на думата. iPhone за онези, които обичат всичко да им е предсказуемо, работещо и подредено, и Андроид за онези, на които вечно не им стига избор на модели :-) А Windows Mobile - за хакерите по душа, дето си умират от кеф да си загубят всичкото време на света, за да накарат телефона си да не се държи по начина, по който го е замислил създателят му ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   11-06-10 11:39


https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/jxex7609.JPG


http://surfingbeans.com/wp-content/uploads/2010/01/Cool-Dog-Hey-Cool-story-bro41.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   11-06-10 11:53

iPhone за онези, които обичат всичко да им е предсказуемо, работещо и подредено, и Андроид за онези, на които вечно не им стига избор на модели :-) А Windows Mobile - за хакерите по душа, дето си умират от кеф да си загубят всичкото време на света


https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/rcwi6789.JPG


http://f.imagehost.org/0618/wanderleimayhem.gif




Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   11-06-10 11:53

абе нещо още не пуска итунето и нови ОС даге[smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »