Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Canon   
Дата:   08-06-10 16:48

И какво стана - май всичката пАра в свирката

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: mugen   
Дата:   08-06-10 16:50

оставете си сили и за C vs N [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   08-06-10 18:40

@Chill

Доколкото знам можеш да правиш програми за iPhone и да не минават през appstore. От скоро Steve Jobs сподели, че започва кампания за корпоративните клиенти. Стана ясно, че фирмите ще могат да си правят програми за лична употреба и да си ги шерват по WiFi а не през app Store.

Относно това, че трябвало първо да си платиш втро незнам си какво, тук пак се обадига вещи хора. При регистрацията си в apple developers имаш две опции. Платени приложение и безплатни. При избор на безпладни съответно се тегли SKD-то безплатно. При избор на платени програми мисле че таксата беше към 300$.

Слушайте внимателно какво говори Steve Jobs, той не каза, че iPhone 4 e най - добрия телефон на планетата. Той каза, че е най - тънкия смарт фон правен някога и че е с екрана с най-голяма резолюция сред телефоните.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   08-06-10 18:43

@explorer
За отключения iPhone. Глобул продават напълно отключен, който спокойно можеш да ползваш с МТел картата си. Вярно, искат още доста пари заради тази екстра, но дори и така излиза по-изгодно, отколкото да го купуваш отключен от някъде на запад. Не ми се вярваше, но е факт. Само че аз сега се изкушавам за друг вариант - да си взема един с договор Web & Talk на Глобул и една година да си имам два телефона. Парите са същите, пък ще си спестя плащането на план за данни към МТел за тази една година, да не говорим, че ще си имам и 1500 минути месечно към Глобул безплатно.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   08-06-10 18:47

Мда, има отключен, преди година и нещо щях да купувам за подарък на жената, ама нямаха налични. Пък аз мразя да ходя по магазините, камо ли по два пъти. Купих някаква Nokia. vOv

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   08-06-10 18:49

@klez
Не си прав - бях влизал в сайта за приложения на Microsoft, когато исках да видя какво може да се качи на моя човек (той си го взе заради едно единствено нещо - някаква мощна шах програма, която върви само на Windows Mobile и предпочита най-мощния модел, каквото е HD2). Но още тогава ми направиха впечатление 2 неща:
1. колко смешно малко приложения има
2. как в самия телефон не е предвиден бутон, който да те води там... да не говорим, че за инсталирането на един скайп (който при това вече не се поддържа официално за Win Mobile 6.5) трябваше да ползвам програмата за синхронизиране, за да го инсталирам.

Абе изобщо... мъка отвсякъде и всичко прилича на черга от парцали - хората са адаптирали Windows, докато Apple са изградили нещо от основите. Разликата е като между панелка и хонконгски небостъргач.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: CyberGene   
Дата:   08-06-10 19:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: alex070707   
Дата:   08-06-10 19:25

Малиййй ко стана тука ве [smilie18] [smilie10] вие още малко и ще почнете гражданска война заради това.....
Ето и истината казана поне 20 пъти до сега...за всеки влак си има пътници! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   08-06-10 19:31

@alex
Аха, включително и за оня, който изгоря край Кардам. Точно това се опитваме да им кажем на някои от пътниците ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   08-06-10 19:36

аз чакам да видя новия софт дали ще е фри ....

[smilie7] [smilie7] [smilie7] та да съм му свикнал като мина на 4 та версия

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: bgpower   
Дата:   08-06-10 22:20

Стига с тея тъпи дискусии...

Дайте да видим кога ще дойде в България и дали ще може без Глобул да се ползва. Жалко че МТел се отказаха навремето.

Чудя се дали да не се пробвамe от другата седмица от Германия Т-Мобайл да поръчваме.



Публикацията е редактирана (08-06-10 22:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: diliev   
Дата:   08-06-10 22:58

хехе 2007 стеве балмър от майкрософт каза че иифоне няма шанс но е факт че завладя света на смъртфоните.

на хартия може много да го превъзхождат но лекотата с която работи чувството е коренно различно от всичко друго.

а сега с този мулитаскинг вече няма какво повече да се желае.

хайде със Здраве

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: w00xer   
Дата:   09-06-10 00:21

Любимата ми дискусия. Защо iPhone не е телефона на телефоните.

Четох, четох и видях, как го сравнявате само с Windows Mobile телефоните на HTC, които в скоро време са кът.

Защо никой не го сравнява с Android, който вече има 47% дял в US мрежата като устройства и може неща, които iPhone ще ги може във версия 5 сигурно?

AppStore има 200 000 приложения.
Android Market има 60 000 приложения.

75% от приложенията в AppStore-а са платени.
60% от приложенията в Android Market са безплатни.

Android Market расте с по 9000 - 10000 приложения месечно, като това число се покачва с 1000 всеки следващ месец.

Android е отворена и от версия 1.5, с ОФИЦИАЛНИ ъпдейти се стига до последната поддържана от устройството ви. Да не говорим, че по неофициални начини, могат да се сложат и поне 10 други РОМ-а от различни телефони с Android.

Apple е незнам си ква и каквато си я купиш, такава си остава, като изключим някакви минимални hotfix-ове.

Има и още, и още, и още.

Ползвайте си го тоя велик iPhone. Купете си последната версия, за да може да слушате музика и да браузвате в интернет едновременно, да си сменяте уолпейпъра, и да правите разни други революционни за мобилните телефони неща. Просто не го хулете и сравнявайте с останалите без да имате информация, защото е нелепо. Да не говорим, че го сравнявате с устройства, дето изобщо не им е мястото в сравнението.



Публикацията е редактирана (09-06-10 08:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: CyberGene   
Дата:   09-06-10 00:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   09-06-10 00:45

Source: Gartner

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Както и да е, иПхоне скочили с 4.9%, а Андроид - с 8%



Публикацията е редактирана (09-06-10 00:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: diliev   
Дата:   09-06-10 01:08

@w00xer а ти ползвал ли си iPhone че говориш



Публикацията е редактирана (09-06-10 01:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: TheJoshuaTree   
Дата:   09-06-10 02:41

Аз да попитам: В БГ-то отключват ли американски айФони да работят в родината, че се чудя кво да го правя сега стария!?! Щеше ми се на сестра ми да го пратя ако става!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: analgina   
Дата:   09-06-10 09:21

TheJoshuTree, зависи с коя версия на софт-а е. Ако става, хакваш го и би трябвало да работи, освен ако няма разлика в работните честоти. Така си мисля аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   09-06-10 10:10

Тук операторът при прекратяване на договора е длъжен да ти го отключи. В Америка не важи ли същото правило, или там заради много ниската цена си длъжен да му го върнеш? ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: pabadjiev   
Дата:   09-06-10 10:20

"колкото до тезата на някои които я защитават с голи гърди като матросов пред амбразура, че камерата в телефона става за нещо сериозно...
всъщност да спориш с радиоточка е безсмислено

лошото в бг на ифонето се казва.... глобул"

Джъмбо, както винаги си написал най-точното...


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: explorer   
Дата:   09-06-10 10:30

Малко за прехваления Андроид от гледна точка на обикновения потребител. Операционната система уж може да се ъпдейтва, ама например собствениците на Xperia X10 още са с версия 1 защото чакат ъпдейт от сайта на Сони? Предполагам че моделите на различните производители имат допълнителна промени в софтуера и затова се налага да ъпдейтват от производителя на телефона. Прехвалената Xperia няма и GPS. Motorola Milestone пък има GPS но модела е с клавиатура (аз искам тънък телефон без клавиатура). Въобще, според феновете на Андроид тук, кой е най-добрият Андроид телефон?

Също така, пак като следствие от агресивната политика на Епъл, Андроидите нямат "мултитъч". Т.е. не можеш да зуумваш като просто разтегнеш нещо с два пръста. За съжаление, колкото и налудничаво да звучи, Епъл са го патентовали.


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: ibk   
Дата:   09-06-10 10:47

В грешка си - Legend, както и Desire имат мултитъч.
Legend е тънък, алуминиев корпус.
Desire е мощен (1 Гхц процесор).


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   09-06-10 10:52

Операционната система уж може да се ъпдейтва, ама например собствениците на Xperia X10 още са с версия 1 защото чакат ъпдейт от сайта на Сони

Чакат защото фирмите модват малко ОС-а и после трябва да чакаш от тях ъпдейт.

Въобще, според феновете на Андроид тук, кой е най-добрият Андроид телефон?

HTC Desire за момента

Андроидите нямат "мултитъч". Т.е. не можеш да зуумваш като просто разтегнеш нещо с два пръста.

Глупости!

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: bgprinter   
Дата:   09-06-10 10:52

Мултитъч имаше още в най-първата версия на Г1-Гугъл, но в следващото ъпдейтване я махнаха (говори се по "молба" на Епл) Според мен най-сполучлив е Хиро, но това е лично мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: mujimasa   
Дата:   09-06-10 11:00

99

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »