Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12  13 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   12-06-10 17:13

верно е не стига... даже Д3 трябваше да продам и пак не стигна [smilie18] [smilie18] [smilie18]

аре беж в хоремага там поне може да ти се вържат

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   12-06-10 17:20

Отивам до ракияния казан докат не са ми загорели джибрите! [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   12-06-10 17:35

@klez
Вече изяснихме, че iPhone без дисплей ще се казва просто iStone ;-)

Но иначе, повярвай ми, и аз реагирах точно като теб на нещата, които маковете не могат. Само че да си видял макаджиите да са нещастни и да не могат да си свършат работата? Нещо повече - те дори не подозират, че компютрите им не могат разни неща и просто си летят спокойно напред.

Светът е такъв - решенията са много, никога не са незаменими и това, че нещо пропускаш, никога не значи, че си по-нещастен от онези, които ще го имат.

Естествено, че в много случа повече е по-добре - например винаги е по-добре да имаш повече мегапиксели на фотоапарата си, нали така? ;-) Само че даже и това не е абсолютно и трябва да намериш баланса между парите, които ще дадеш, мегапикселите, които ще получиш, теглото, което ще носиш, и най-вече - качеството, което ще вадиш.

Същото е и със смартфоните.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: tosho_ot_selo   
Дата:   13-06-10 05:35

Джъмбо е многоуважаван фотограф от моята скромна личност! Относно Канон и Никон беше в кръга на шегата, иначе другото си в верно! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: vnvas   
Дата:   19-06-10 23:43

Първи истински снимки и видео от Iphone 4[smilie10]
Pics
http://cl.ly/1PGQ

http://cl.ly/1PQG

http://cl.ly/1P0L

http://cl.ly/1PEF

http://cl.ly/1PFn


Video
http://cl.ly/1P50

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: n1x0n   
Дата:   20-06-10 09:48

Ми не е лошо като за телефон...

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: AceXe   
Дата:   20-06-10 10:03

Пфф каквото и да си говорим, не можете да отречете едно. iPhone определено направи огромна крачка с 720p HD видео. При добра светлина и добро движение, като например има stedicam-ове за iPhone, може да си мине баш за истинско видео.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: vnvas   
Дата:   20-06-10 10:14

Не са лоши снимките от Iphone 4 , но прехваления BSI сензор не впечатлява. Сигурно ще покаже по-добри резултати на по-слаба светлина.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   20-06-10 11:23

От снимките не съм впечатлен. Въпреки че за мен е важно телефона да прави добри снимки в диапазона до 900x по дългата страна, да са малки да се качват бързо в нета от всяка точка.

Но виж видеото наистина изглежда доста добре. Незнам спрямо конкуренцията как е ...

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   20-06-10 11:57

And You Wonder Why Apple Doesn't Allow Flash On The iPhone?


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: lacho   
Дата:   20-06-10 12:17

Е моето скромно мнение е, че след като смених HTC TyTn с ифона наистина спрях да нося лаптопа постоянно с мен, по отноение лесна работа и безпроблемна връзка с ВиФи мрежи, маил и браузер е поне една крачка пред другите. Не казвам че и  HTC не са направили нещо добро, но както казах по-горе отпадна ми нуждата да нося лаптоп постоанно, докато с  HTC-то не беше толкова лесно, може би новите модели го могат по-добре... ама аз съм си намерил решението!

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: bgprinter   
Дата:   20-06-10 12:47

вчера си поиграх с Г2 - нямам думи. Прави АйФона да излгежда като добро старо минало. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: prism   
Дата:   20-06-10 13:01

Тема за Епъл без този announcement не може [smilie5]

Иначе, сериозно, много добра камерка са му сложили, особено видеото ме изненада приятно. Като цяло се е получило приятно телефонче, което обаче хем е ужасно скъпо без договор, хем е сериозно осакатено от тъпата маркетингова политика на Apple. Лично аз бих отишъл на море с HTC HD2 за тия пари [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   20-06-10 13:15

"Автор: AceXe
Дата: 20-06-10 10:03

Пфф каквото и да си говорим, не можете да отречете едно"

Можем.
Или по-точно не можем да се съгласим веднага.
Нека видим как ще се представя в по-динамични ситуации, когато традиционно auto exposure-а бърка всичко зловещо.

А HTC HD2-то - пожелавам ти успех с употребата му като смартфон за повече от половин ден без място за зареждане наблизо.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   20-06-10 13:17

Не мога да разбера тоя Уиндолс Мобайл къде го бутате между шамарите.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   20-06-10 13:19

Иди ги разбери.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: prism   
Дата:   20-06-10 13:37

Аз не се оплаквам особено много 6.5, при това сложена на супер скромния Gigabyte S1205 Да, интерфейсът не е толкова хахо-хихи, но възможностите за ръчкане "под капака" са несравними. Нищо против iPhone, просто хардуерните му предимства пред всичко останало ще са за максимум 2 месеца, а след още 3 и като ОС и интерфейс няма да е чак толкова напред (очакват се коренно променени версии на Symbian и WM + масово да дойде Android 2.2). Един вид, няма да си заслужава твърде солената цена.

P.S. Сега се замислих нещо, свързано с невероятния пазарен успех на iPhone, особено в САЩ... Пак там още по-популярни са BlackBerry-тата - може би най-големите греди като интерфейс, хардуер и прочее. Дали пък не са верни приказките, че америкените са твърде доверчиви и маркетинговите отдели си правят каквото искат с тях? [smilie8] Не казвам нищо, просто си мисля некви неща... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   20-06-10 13:39

Възможностите за... "ръчкане" са несравними с кое? С айфон? Ъъъ, драги, андроид и maemo? Особено маемо?

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: prism   
Дата:   20-06-10 13:46

В сравнение с iOS, явно трябваше да поясня по-добре. MeeGO тепърва ще се развива много, но тя не е насочена толкова към типичните смартфони, колкото към разни хибриди като комуникаторите на Нокия (неслучайно само N900 го ползва) и разни предстоящи таблети.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: AceXe   
Дата:   20-06-10 13:47

Имал съм в ръка Blackberry и iPhone. Берито е ужасно и до ден днешен не знам защо се води уж най-доброто. Всичко е маркетингови фанфари. Тъчскрийна не е прецизен, забива, по отношение на графиката не е изпипан както iPhone, като производителност вече не е по-напред от iPhone, много от функциите си ги има и на iPhone, супер неудобен за писане с дребните си копченца... Изобщо не мисля, че с нещо може да се сравнява.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   20-06-10 13:48

ъъъ какво има под капака?[smilie11]
Щото както всички знаят iPhone си няма капак [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: prism   
Дата:   20-06-10 13:59

AceXe, точно това имам предвид. Умирам на място като ми рекламират примерно iPhone 3GS с най-едрите гротескови букви и слоган тип "Най-продаваният телефон в света!"
jokevcv, под капака има възможност да си решиш някои проблеми със софта, за които иначе чакаш нов фирмуер и се молиш Apple да не ти заключат устройството ако си го разкодирал... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: navy   
Дата:   20-06-10 14:07

Ехооо... ПРИЗМ, я ми кажи... за чий му е на някой да си ръчка 'под капака' на телефона [smilie8]

Не познавам още някой, който като си купи телевизор - да го разглобява... като си вземе нова кола - да и отваря капака (не капачката за горивото) и да бърка вътре...
Ти... ако си фотограф де... като си купи нов обектив... ръчна ли му нещо в тубуса [smilie8], демонтира ли му лещите или там... пипа ли го?

А тялото? [smilie8]

При условие, че айфона (вчера пак си играх с един) си работи и прави това, за което е направен... що трябва някой да му бърка в гъзъ [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   20-06-10 14:08

Мммм ми нямам проблеми със софта. Ако имам надали моята намеса ще ги оправи.
Но виж прав си с нетърпение чакам утрешния ден за да си инсталирам iOS4 безплатно,[smilie24]

Но както обичам да казвам. Всеки има различни потребности. Нека всеки има това което му харесва.

Ама с тея под капака ...

P.S. Малко извън темата (не че 80% от мненията не са извън темата)
Един познат си купи HP лаптоп евтин към 600 - 700$. От BestBuy. Реши да му "Бръкне под капака" като си инсталира последния BIOS от сайта на HP за неговия модел. След ъпдейта компючъра не пожела да тръгне. Тръгваше когато се извади WiFi картата. След разговор със HP България стана ясно, че тази WiFi карта не е оригиналната било му е бръкнато под капака в BestBuy и BIOS-а бил пренаписан за да работи с нея. [smilie18]



Публикацията е редактирана (20-06-10 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: prism   
Дата:   20-06-10 14:17

navy, хубаво е, когато всичко работи както трябва да работи, ама се случва и да не е така. По обясними причини автомобили, обективи и газови котлони не ремонтирам, но със софтуера се оправям поне колкото да не е без хич. Ако е възможно сам да си отстраня проблема - правя го. Съответно - мога и да пипам, мога и да не пипам. Аз си решавам, не производителят.
Със здраве [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12  13 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »