Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   09-06-10 21:43

n900 е безкомпромисно устройство [smilie24] [smilie24] [smilie24]

само дето екрана е 3.5", да се надяваме на н910 с 4.3" или 5"

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   09-06-10 21:49

Напротив, н900 е едно от най-компромисните устройства на пазара.

Маемо е ОС със слаба поддръжка, вадят се по 2-3 програми на седмица максимум, за андроид са десетки. Друг е въпроса, че поне за нокията няма програми като "140 смешни реплики на Арнолд Шварценегер" (true story...), а са си сериозни инструменти за SSH и какво ли не.

GPS-а в България е безполезен - почти никакви карти, да не говорим, че не е безплатен.

Всъщност това е телефон единстевно и само за гийкове, които са съгласни да си бъркат в терминала, да инсталират пакети за всяка втора програма и т.н.

И въпреки това е жестоко устройство! [smilie5]

Моята н900 я чакам в края на месеца. [smile]



Публикацията е редактирана (09-06-10 21:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   09-06-10 21:55

То можеш да си сложиш и Android на N900 (предполагам, де, колегата миналата седмица сложи на N800, сигурно и на N900 ще тръгне), хубавото е, че приложенията за DalvikVM вървят на всичко, на което върви DalvikVM. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: deathzone   
Дата:   09-06-10 21:55

Толкова глупости от Ексайл не бях чел честно. GPS e абсолютно безплатен, карти за България има бол платени и неплатени. Аз ползвам Гарминската офроуд мап и е превъзходна. Както и да е, останете си със здраве.
А пояснил се, че става въпрос за Н900. Купи си Симбианска Нокия.



Публикацията е редактирана (09-06-10 22:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   09-06-10 21:58

Гармин карти на н900 ли!?

Тва ако кажеш как го правиш [smilie10]

OVI maps НЕ е безплатна за пълната си функционалност, тва си е факт. Нямаш turn by turn. Едит: Пардон, проверих, то изобщо няма turn by turn.

Sygic също е платена програма? Покритието на пътната мрежа за България според тях е 24% - сериозно.

Андроид съм гледам демо как успяват да буутнат, но вървеше зловещо бавно.

Маемо го следя доста отблизо от 2 месеца насам, както и MeeGo.



Публикацията е редактирана (09-06-10 22:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: marrio31   
Дата:   09-06-10 22:09

значи iphone е снобария а[smilie18] [smilie18] снобария за мен е верту,те това е снобарията,чудя се даже как не е черно бял[smilie18] [smilie18] скъпо и тъпо[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   09-06-10 22:14

Е, то и снобите са с различен статус, нали знаеш, има гейове, има и обикновени п........ [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   09-06-10 22:22

@Exile
Не е ли поне 37 инча (а още по-добре истински киносалон), не става да се гледа кино. Даже и онова в презокеанските самолети е боклук, дори и със слушалки-тампони да го слушаш. Киното си е кино. А очите не са ми само за тази година. След 10 минути гледане на 3.5-инчовия екран напрежението в мускулите, които фокусират отблизо, е факт.

И не, не му е това идеята на никое джобно устройство. Идеята е да се похвалиш с новото клипче на Mercedes, наречено Sorry, или да си покажеш снимките в PicasaWeb или Flickr. За другото си има време и място, и то не е във влака.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: aegor   
Дата:   09-06-10 22:24

идеята на верту е да имаш бижу с функционалност на телефон. то и аз се чудя как може някои да дава маса пари за часовник дето показва само времето и няма барометър, компас, алтиметър... ма на. Разни ролекси и други пръчки... ко да ги праиш. Нали трявба да покажа, че съм 'повече' (щото няма с кво друго да блесна - да речем интелект ще компенсирам с някоя вещ). Друго е да сложиш телефона на масата (йФоня) и да запретна ръкавки та да ми видите лъскавия часовник а? Па ако може и алармата на бентлито да запее в това време... ехх. Ще съм като номер 1 а? Нощо избива на Бацо гацов а?
Съвремнния човек е проекция на рекламната идустрия. Все по-малко мислим ние и ни се казва кое е модерно (хайде няма нужда). Та не разбирам на някои плаща ли му се от Апъл, Мс софт или нокиа за да спори и да напада?! Ми още малко и ще си скочите да се биете като чета. Браво.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: exile   
Дата:   09-06-10 22:25

Или нещо иронизираш, или се оптиваш да ми обясниш как на мен ми е удобно да си гледам филмите.

Искрено се надявам да е първото, но леко ме съмнява.
Ако е второто - cool story.

Нека аз си преценявам дали ми се гледа филм във влака, може ли? Спокойно, не гледам Тарковски в купето.


Това, бтв, няма връзка изобщо с устройствата, които се коментират. И айфона, и хтц-тата с андроид и нокиите с maemo и symbian си вършат това, за което са предназначени достатъчно добре за да задоволяват и хората, за които са предназначени.

Просто номера "Закво са ми субтитри" е като " Закво ми е флаш" - на мен ми трябват, на теб не.
Да се обясняваш как всъщност не ми трябвали - ти сериозно ли?



Публикацията е редактирана (09-06-10 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: psychoiho   
Дата:   09-06-10 22:25

аз ли нещо се бъркам или тази тема беше за iPhone и сензора на камерата му?

нали се сещате на iPhone потребителите колко им дреме за проблемите ви и дали ovi maps има turn-by-turn

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   09-06-10 22:26

@aegor, ако от Епъл искат да ми плащат за това, което говоря, няма да откажа. В профила ми можете да намерите и връзка с мен, господа, ако четете това :-)

А приемам плащания и от HTC (и респективно - от Майкрософт), в случай че не искат да говоря онова, което говоря за техния телефон ;-)



Публикацията е редактирана (09-06-10 22:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   09-06-10 22:30

@Exile
Не ми трябва да те уча кое е добро за теб, ако ти сам не можеш да го осъзнаеш - животът си е твой, ако искаш - гледай кино на телефон, ако искаш - пуши, ако искаш - гледай кино на телефон, докато пушиш ;-) Обяснявам ти защо на мен не ми пука за субтитрите.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   09-06-10 22:50

Аз признавам един убиец на iPhone, ето този:

https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/potm5331.JPG


http://img687.imageshack.us/img687/4107/iphonekiller.jpg




Публикацията е редактирана (09-06-10 22:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: riddick   
Дата:   09-06-10 23:34

Хора, не разбрахте ли, че на този свят съществува един-единствен телефон!

Ето този...:


https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/dlib3618.JPG


http://img.gsmarena.com/vv/bigpic/zte-s302.jpg



https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/fiox0943.JPG


http://img.gsmarena.com/vv/pics/zte/zte-s302-1.jpg




Има си радио, калкулатор и най-важното - голям SOS бутон, какво повече може да се иска от един телефон[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jokevcv   
Дата:   09-06-10 23:37

излезе Safari 5 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: klez   
Дата:   09-06-10 23:52

Много ми хареса по-горе изказването на колегата jokevcv
:)
А иначе наистина много iSlaves в тоя форум. Ама и това с iStone-а .. умрях да се хиля и като се замисля е самата истина.

Едно ми е интересно на мен... HP правят покетрс-та на които по-късно сложиха и GSM модули от 90-те години... последните серии на Jornadata вече имаха тоя така познат вид дето почти целия преден панел е зает от един LCD дисплей, който има функцията ТЪЧ.
В последствие излязоха още куп телефони и покет пс-та дето поддържат същата тая концепция почти целия преден панел да е екран, чувствителен на допир... И изведнъж се появява iPhone дълги години след това, който и той ползва тая концепция... мобилно устройство, ползващо операционна система за да е по-Смарт, почти целия преден панел е LCD екран чувствителен на допир и Хоп изведнъж той е уникален, и всички подражавали на него ?! е как става тая работа :) Той копира цялата идеология на едно цяло поколение мобилни устройства, просто ползвайки друг софтуер и по-качествени материали и изработка и изведнъж той е уникален и всички му подражавали ?! :) е тва не моа го разбера...
А иначе да сравнявате айфона с андроида... е остайте малко време на андроида да си стъпи на крака, все пак е съвсем нова операционна система :) Тва да сравняваш броя програми на андроид и айфон е като да сравняваш броя програми за Уиндоус Мобайл и айфон. (За сведение на iSlaves Уин мобайл се разработва от повече от 10 години и колкото и да ви е чудно за него има дори повече от 200-та хиляди програим на айфон, Знам че звучи невероятно, някой да има нещо повече от айфон било то и само бройка ама.... уви)

и стига глупави спорове ;)
Айфон е прекрасно телефонче, работи изключително бързо и като пъргавина и удобство на работа никой не може да му стъпе на малкия пръст, в това спор няма! :)
Просто както казаха по-горе за всеки влак си има пътници :)

П.С.
Някой да има телефона на Стийв Джобс, мисля да му подхвърля идеята за iStone-а и да искам после процент ;)

и П.С.2 малко да разведря обстановката :)

http://www.youtube.com/watch?v=4-1BRu72xIk
http://www.youtube.com/watch?v=9B1LNfoX9Sg
http://www.youtube.com/watch?v=4-1BRu72xIk

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: CyberGene   
Дата:   10-06-10 01:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   10-06-10 01:10

Какъв куп безсмислици. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: nechovek   
Дата:   10-06-10 01:21

Cyber не се хаби , те си мислят че като гледат пиратски филми у нета са ма страшна далавера и са преебали света.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   10-06-10 01:36

iStone не е продукт на Apple.

iStone е термин, с които се обозначават главите на Apple феновете.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Пърпъла   
Дата:   10-06-10 05:14

Пуснах темата в фотографския отдел да отбележа че IPhone правят крачка към малко по-качественна фотография. За съжаление беше хайджакната от специалисти по мобилни телефони, операционни системи и мобилни оператори. Мисля че е време админа да я прехвърли в общите теми - клуба (зоната)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: didesignbg   
Дата:   10-06-10 08:02

Като чета на някои фенове мненията, само ще се радват ако админ я засили към иКошчето[smilie18]
По между другото сензора най-вероятно е Омнивижън, а не на Сони. Нали все пак за него говорихме.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: CyberGene   
Дата:   10-06-10 08:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: didesignbg   
Дата:   10-06-10 08:16

Ай, сърби те, мАй? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »