Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 10:39

поредната чикия...

това на мен не ми трябва. Пък и толкова кинти за телефон??? Да не ме е ебал лудия, както казват в северозапада.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Alex-dan   
Дата:   08-06-10 11:25

fizo [smilie24] [smilie24] [smilie24] Показателно е това, че след като излезе iPhone всички се юрнаха да му правят клонинги. Apple за мен са образец за нещата, които правят. Аз ползвам айпод тъч и за нещата свързани с браузване направо си замества лаптопа благодарение на огромния набор приложения . Дисплея наистина е супер, второто любимо място да разглеждам снимки след Нек-а [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-06-10 11:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-06-10 11:27

stardriver написа:

>
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/dfqs5240.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/giux8459.JPG


> http://pda-gpsnav.bestproductsreview.net/wp-content/htc-hd2_2.jpg

>
>
> http://www.htc.com/europe/product/hd2/overview.html


На снимката обаче е HD, ne HD2

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: ittv   
Дата:   08-06-10 11:58

именно, както физо казва, факта, че всички го копират е достатъчно красноречив, и моля ви се наистина няма по интуитивни менюта, пък за качеството и дизайна верно нема какво да говорим... а верно като излезна 2Г нито имаше htc-та, беха некви каталясали Qtec, едни тухли едно чудо и работиха с windows [ezik] [ezik] [ezik], nokia пък за смарт телефон не бяха чували... а аз си ползвах ssh през телефона, да да именно за преди 3 години говорим

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: xamlet   
Дата:   08-06-10 12:02

Реално аз преди доста години се спрях именно на Сонъ Ериксон заради възможностите да ползвам различни приложения, ssh и простотийки. Откакто си взех от първите 3Г Епъли съм го зарязал Сори-то и събира прах неми трябва и неми е потребно вече. Виждал съм доста "изкопирани" функции на телефони вкл. Самсунг, ЛГ, и какво ли не ама горките само могат да му дишат праха. Да не говорим за репликите ужасни са по добре не се набутвайте за реплика за нищо не стават.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   08-06-10 12:07

Абе, нa този iPhone мога ли да си пиша програмки?

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: explorer   
Дата:   08-06-10 12:08

Единствения проблем на iPhone е идиотската заробваща политика на Apple. iPhone 4 в България? Мисля че джъмбо е много оптимистичен, че ще може да си го купи към Нова Година. То и мойто айФонче вече доста остаря, и колкото и да не искам, май ще трябва да мина на Нокия. Ако не бяха заключени пущините, щях да намеря кой да ми прати лятото едно айФонче от щатите за 300 долара, ама на. То не случайно хакерите кръстиха хакването на айФон jail breaking.


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: ricardo   
Дата:   08-06-10 12:11

chill, какви програмки искаш да пишеш? По принцип има приложения-редактори за различните програмни езици. Не мога да си представя обаче, да седнеш и да пишеш програмки на толкова малък дисплей. Аз лично ще се побъркам. Това си е работа за настолен компютър или лаптоп, не за телефон. Ти си знаеш де...

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: stardriver   
Дата:   08-06-10 12:14

Добре кое не е копирано ? - колите ли са крайно различни, телевизори, хладилници...айде стегнете се малко. Важното е функционалността, а не външната обвивка!

Предимството на обикновения потребител е че не е обвързан с договор да купува определена марка, а Вие така се ограничавате - не Ви разбирам.


P.S. ...кажете с какво iPhone е по-добър от HTC HD 2 или онази Nokia и ми помогнете в избора на нов телефон. Благодаря предварително!



Публикацията е редактирана (08-06-10 12:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   08-06-10 12:15

Исках да кажа "за", разбира се, не да ги пиша на самия iPhone.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: ricardo   
Дата:   08-06-10 12:17

Можеш.

http://developer.apple.com/iphone/index.action

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   08-06-10 12:23

Мога. Ако преди това бъда така добър да си купя освен това и Mac от Apple.

Мога ли да си качвам програмите без да ми е нужнo одобрение на Apple Inc. т.е. без AppStore?



Публикацията е редактирана (08-06-10 12:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: didesignbg   
Дата:   08-06-10 12:26

chill, как да не можеш бе, батко Стив за пари всичко дава[smile]
Плащаш си таксичката, след това и отчисленията за епъл стора и така. Правят се пари от това, ама както обикновено е хубаво, или да си от първите, или да имаш супер идея.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: CyberGene   
Дата:   08-06-10 12:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   08-06-10 12:29

Както вече споменаха, проблема на иТелефон не е в самото устройство, а в заробващата политика на Епъл.
Имах навремето иТелефон, сега имам Андроид сматрфон.

Всичко което може иТелефон-а го може и Андорид.
Ключови работи които Андроид ги може безпроблемно, иТелефон-а не ги може и то само заради странната политика на фирмата.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: джъмбо   
Дата:   08-06-10 12:30

нещо не се чувствам заробен [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: jivkojj   
Дата:   08-06-10 12:33

нещо не се чувствам заробен [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Абе хора дето ползват телефони за по 20лв. сигурно също не се чувстват заробени. Щото това са платили и това са получили [smilie3]
Колко му е да исипеш една шапка пари за гъзарията. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: didesignbg   
Дата:   08-06-10 12:36

абе няма какво да се лъжем ако и у нас струваше 200 долара, щях да си го купя и ползвам щастливо[smilie24]
При сегашните условия на Глобул ще се [smile] и ще продължа да си ползвам телефона, също толкова щастливо.

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: chill   
Дата:   08-06-10 12:40

Автор: didesignbg
Дата: 08-06-10 12:26

chill, как да не можеш бе, батко Стив за пари всичко дава[smile]
Плащаш си таксичката, след това и отчисленията за епъл стора и така. Правят се пари от това, ама както обикновено е хубаво, или да си от първите, или да имаш супер идея.




Така де, но аз може да искам да пиша програма за лична употреба или за фирмена употреба, не да я продавам на цял свят.

USB на iPhone може ли да работи като хост?

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Пърпъла   
Дата:   08-06-10 12:48

Приказката за лисицата и гроздето чували ли сте я?

Сигурно 90% от писалите мнения са виждали IPhone само по телевизията[ezik] Някой от вас виждал ли му е например апсовете за фотообработка?

Хубав, лош, ще видим скоро. Обаче тъпите хамериканци пак ще се хвърлят да го купуват, както и тъпите азиатци, че сигурно и много тъпи европейци и тъпи руснаци. А умните българи ще чакат бакордери на други елетронни гаджети, които ще имат проблем с доставката поради липса я на чипове, я на диспеи , както стана вече с тъпия iPad. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: cade   
Дата:   08-06-10 12:49

fizo написа:

> Престанете да спамите темите с копия на Ифон :) Които не го
> харесва да не пише в тази тема. Егати става дума за новия Ифон
> 4. А вие пишете за някви умрели Нокии и ХТЦ-та които се борят
> със зъби и нокти малко да се доближат до успеха на Ифон.
>

[smilie24] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: thomas   
Дата:   08-06-10 13:28

@StarDriver
Имах "щастието" HTC HD2-то на един приятел да бъде в мен 2 седмици, за да му го поразуча. Аз самият съм iPod Touch потребител, който точи лига на iPhone и сега се чуди дали да чака, или да се мята.

На теория HTC-то има всичко, което може да има един iPhone, че и отгоре, защото има слот за карта. От друга страна обаче вградената му памет е 1GB и идва с карта от 2GB, така че имаш общо 3. Още тук сравнението почва да мирише, защото откъде ли ще намериш да си сложиш 32 гига MicroSD карта и колко ли ще струва тя? Но да речем, че останаха още много предимства - голям дисплей, сменяема батерия, т.е. отваряем капак (това пък защо да е предимство!?)

Следващата тесла се казва Windows Mobile 6.5. Тук може да се каже, че аз, един над 25-годишен почитател на Windows, за пръв път видях толкова сериозна разлика между две операционни системи. Ако Windows XP или Windows 7 бяха такава тесла в сравнение с MacOS X, каквато е Windows Mobile 6.5 в сравнение с iPhone OS 3, то отдавна нямаше да има Windows компютри на този свят!

Интуитивност - нула. Гъвкавост - там някъде. Избор на приложения - ТРАГЕДИЯ! Възможнст за ъпгрейд - нулата е прекалено голямо число! Изродите от Microsoft са приготвили тесла даже и за очевидните си партньори от HTC, като вече е сигурно, че няма да предложат възможност за ъпгрейд до Windows Mobile 7, когато излезе, защото, видите ли, този най-мощен и най-прекрасен телефон, създаван някога (или поне веднага след iPhone), не съответствал на стандартите на Windows Mobile 7, а именно, имал 4 бутона отпред, вместо три! Можете ли да повярвате?!

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: martinio   
Дата:   08-06-10 13:38

"nokia пък за смарт телефон не бяха чували." Ти за Симбиан нещо чувал ли си, те Нокия откогато правят смартфони тая маркетингова фирма с ай тъпотиите е била много далече от правене на gsm. А и колко им е толкова успеха повече от Нокиа ли продават , що ли? Ето и пазара само на смартфони (дето Нокиа не знае какво е) , за другите е ясно: Mobile Phone Market Worldwide – Nokia and Symbian Rules [Market Share Sliding]
http://www.pluggd.in/mobile-handset-sales-worldwide-nokia-297/




Публикацията е редактирана (08-06-10 13:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: Rebellious   
Дата:   08-06-10 13:38

Абе всеки да си се кефи на каквото там го кефи! Сто юнака, сто и едно мнения! Ама българското в цялата работа е, че повечето се опитват да дават и налагат мнението си на останалите като единствено правилно! Много мъдреци, много нещо! Аман от чекиджии!
Иначе за iPhone си говорят сами по себе си цифрите! В световен мащаб! А светът не е по-тъп от гениалната ни като себеусещане нация!


Отговори на това съобщение
 Re: Днес излезе официално новия IPhone- с обърнат сензор
Автор: martinio   
Дата:   08-06-10 13:49

"Иначе за iPhone си говорят сами по себе си цифрите! В световен мащаб! А светът не е по-тъп от гениалната ни като себеусещане нация!" Хайде да не си обиждаме нацията, защото цифрите казват 45% за Симбиан и 15% за Айфон . Така че айде малко по леко с тия цифри

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  19  20     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »