Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: sirkhann   
Дата:   13-07-10 15:23

150 [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: georgivelev   
Дата:   13-07-10 17:12

Аз пък мога да ви разкажа как си купих легло от Практикер. И от там недейте купува.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: zoyadinova   
Дата:   13-07-10 20:51

Е както каза дедко това е истината!!! Фирмите вносителки искат продуктите да минават през сервиз за да направят диагностиката.В магазина дори и да имат желание да ти върнат парите ,после може да остане в техен минус.Моят съвет е първо да питате преди да купите нещо как точно седи въпроса с рекламациите! това се знае предварително от служителите. Много фирми (пример филипс) указват директна подмяна или връщане на пари.



Публикацията е редактирана (13-07-10 20:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: navy   
Дата:   13-07-10 21:45

А 90% от продавач-консултантите лъжат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   13-07-10 21:48

Еми така са инструктирани.
Аз между другото моят фритюрник,дето днес ходих да си го взема за втори път от ремонт,пак го оставих,защото го бяха затворили накриво. [smilie18]
Абе луда и некадърна работа е всичко тука...

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: KiIIeR   
Дата:   13-07-10 22:04

и ко ша праим?

трябва да се борим.. и тогава няяякой ден може и да стане нещо..

пък българския дух като го гледам го няма.. никакъв.. всеки се съгласява с казаното му от друг.. без да провери дали това е така.

Обикновенно аз като ходя по магазините и продавач консултантите знаят по малко за дадена стока от мен. е вярно направил съм си труда преди това да прочета малко за нея..

ама да на фона на тез мизерни заплати.. що пък да се товарят повече .. и те са хора..

до сега само в Кауфланд не съм имал никакви проблеми като потребител.. за каквито и да е въпроси..

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: asahi   
Дата:   13-07-10 22:22

Мда, Кауфланд връщат веднага парите.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: Canon   
Дата:   13-07-10 23:59

Реално, Метро работи само с фирми и закона за простия потребител не го лови. Всичките им карти се издават на името на работещ в някаква фирма и са междуфирмени отношения

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: didesignbg   
Дата:   14-07-10 08:30

като си издадеш дневна карта и тя ли е на фирма?

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: asahi   
Дата:   14-07-10 11:05

Когато стоката не е свързана с пряката дейност на клиента той се счита за потребител според ЗЗП, Допълнителни разпоредби, $13, ал.1.
Пример: Офис на банка купува кафемашина. Стоката не е свързана с основната дейност на банката, не е средство за производство, не се ползва за професионални цели. Попада под защита на ЗЗП.
Кафене си купува кафемашина. Стоката е средство за производство и е свързана с основната дейност н афирмата. Не се прилага ЗЗП

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: guciguci   
Дата:   14-07-10 21:43

Че моята карта не е фирмена. Едно време при откриването на Метро вадеха и на частни лица карти.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС
Автор: vectoreps1   
Дата:   21-12-11 18:42

Привет! Ще се присъединя към всички, които съветват да не се пазари от Технополис. Лошо, плиткоумно и неадекватно отношение на повече от половината консултанти. Още с влизането в магазина е видно, че единствените хора, на които им се работи са досадните експерти предлагащи кредити.
Всички останали с червени ризи се крият между по-високите хладилници и си гукат.
Наблюденията са ми в магазините от веригата в Бургас и Варна. Едва ли в останалите е по-различно. Оставал съм и доволен от обслужването, но това определено е рядкост.
Относно политиката им за връщане на стока. Отговора е "Изберете си нещо на същата стойност." или "Ще ви върнем парите минус 5 лв., които удържаме, заради издадената гаранция?!?!?!?!" - Що за измишльотина!!!

НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ТЕХНОПОЛИС, освен ако сте изчерпали всички други варианти...


Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: idivanov   
Дата:   21-12-11 18:53

Аз пък не съм имал неприятности с Технополис. Доволен съм от обслужването. Пазарувал съм няколко пъти, вкл. и фототехника - още ги нямаше павилиона и синтезиса. Отнася се за Варна.


Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: Suggs   
Дата:   21-12-11 19:23

"Изберете си нещо на същата стойност." - прочети си закона, имат право да ти предложат стока за същите пари, вместо да ти ги върнат.
"Ще ви върнем парите минус 5 лв., които удържаме, заради издадената гаранция?!?!?!?!" - Що за измишльотина!!! - Това е измишльотина не на магазина, а на някои сервизи или вносители - искат пари, за да подменят написана гаранционна карта с чиста.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-12-11 20:27

Пък да не говорим за Сори център[smilie23] водих един познат на солунска да си купи а77, кат му казаха да доде след 2 часа да го проба че няма батерия, познайте ще си купи ли някога вече нещо айм-сори [smilie18]

просто отношението и излагането на мострите граничи с безумие гонещо клиентите[smilie23] на сичките обективи зумовете са стегнати със свински опашки, и напрактика обектива не може да се пробва, по щандовете в техномаркет или технополис дисплеите са заклинени със пластинки да не могат да се въртят не е истина как си гонят хората....


жалко че миина годишния въпросник на айм-сори ма догодина няма да им го спестя...

Цените в прехваления сори-център в мол сердика са скрити и не се виждат, попитах за една цена, младежа утиде да я провери че не била тази която е написана и ни отсвири, след малко доде иедин малко по любезен....

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: kvakioh   
Дата:   21-12-11 20:42

От Технополис само телевизори и като цяло черна и бяла техника...Компютърни продукти, аксесоари, фототехника и аксесоари- има стотици, ако не и хиляди други места.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: asahi   
Дата:   21-12-11 20:44

"Ще ви върнем парите минус 5 лв., които удържаме, заради издадената гаранция?!?!?!?!"

Що не пробват да го оформят това документално, че после да берат ядове.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: Lightbender   
Дата:   22-12-11 15:13

[smilie23] Технополис!
Нарочно слагат по два етикета на стока, като едната е с примамливо ниска стойност. Като им посочих това казват, че току що е свършил другият артикул и са го забравили. След 2 минути ходих пак при същият уред и примамващият етикет пак беше там. Измамници!

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: Y36   
Дата:   22-12-11 15:53

Преди 2 години купих климатик самсунг от Техномаркет. Беше март, климатика проработи ноември [cool] Много нерви, много разправии. А точно те са вносителите на марката. Не съм им влизъл повече

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: imitev   
Дата:   22-12-11 16:20

Ами елате да пазарувате в прованса бре... [smilie18]

[smilie18] [smilie18]

Тук са любезни и учтиви.

Купих си радиатор делонги драгон преди години. Прибирам се - като загрява пука и трака...

Ресто в магазина - смениха го без да се обясняват, като пробваха следващия 2-3 часа как ще работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-12-11 14:28

Каквито ни законите такава ни е и държавата [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: аляска   
Дата:   25-12-11 01:44

Купих пералня, два пъти пране, и почна да тече като развален казан за ракия.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: pefoto01   
Дата:   25-12-11 02:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: radi_nrj   
Дата:   25-12-11 12:00

Купих 42" плазма от Технополис и се оказа, че защото беше мострата и са въртели едно демо на LG в долния десен ъгъл вече си имам лого LG. За щастие се забелязва само на сиво и е доста бледо и като ги знам какви са изобщо не ми се занимаваше да правя рекламация.

Фотоапарата ми е също от там и за късмет му изтече гаранцията без да се налага да правя рекламация или да влиза в гаранционен сервиз.

Това, че ги знам що за стока са е от първа ръка. Опитах се да ги накарам да ми доставят едни студийни слушалки на JVC, за които бях чел само добри отзиви по западните форуми. Едва ли не били най-добрите слушалки, които може да купите за 50 евро. Дотук добре, но сагата сега започва...

Влизам в сайта на JVC България и гледам за контакти магазин Технополис. Викам си екстра защото работя срещу единия от магазините им. Слизам и казвам на продавач-консултанта какво търся, а той казва, че ги нямат и е най-добре да се обърна към вносителя. Връщам се и почвам да ровя из сайта за контакти на вносител. Ровя, ровя, ровя и изненада, единствен и официален представител за България на марката - магазин Технополис. Викам си, че ще пробвам по телефона защото ми писна да се разкарвам пък и какво повече ще ми каже продавач-консултант, който не знае, че те са вносителя на определена марка. Звъня аз на телефона за клиенти и ми вдига една много сърдита лелка. Все пак успявам да и обясня на лелката за какво иде реч и та сърдито ми отговаря, че ще ме прехвърли на правилния отдел. Прехвърля ме и свободно, свободно, свободно и ме връща пак при нея и така 5 пъти. На петия път някой от "правилния отдел" просто вдигна телефона и веднага го затвори [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ за покупки от ТЕХНОПОЛИС - РАЗВИТИЕ !!!
Автор: veb   
Дата:   26-12-11 00:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »