Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да купувам ли ?
Автор: sauron909   
Дата:   30-04-12 06:31

Сега видях един Nikon D5100 с Nikon AF-S 18-55mm, Nikon DX AF-S 55-200mm 1:4-5.6G ED VR lens, Transcend 16 GB SD Card, (2) 52mm Tiffen UV Lens Filters, Nikon carrying case и 90 дена гаранция от производителя. Апарата е Reconditioned to Nikon Factory Specifications (тоест Manufacturer refurbished) и е на цена 1000 лева за всичко. Струва ли си според вас ?

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: kosio2002   
Дата:   30-04-12 06:47

[smilie24]

Струва си, вземай комплекта.
В сравнение с P&S предложенията от другата тема, това е много по-добро.

[shtrak]



Публикацията е редактирана (30-04-12 06:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: sauron909   
Дата:   30-04-12 06:50

Бих ли могъл да намеря това всичкото за по-малка цена или тази цена е добра за това което се предлага?

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: mitku   
Дата:   30-04-12 07:13

И колко по-евтино очакваш да го намериш? Всъщност - 1000лв. за Д5100 с двоен кит по-скоро е съмнително евтино дори за рефърбишд или втора ръка и е има голяма вероятност да става дума за измама. Недей да търсиш само най-евтиното, че накрая ще си изпатиш. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: sauron909   
Дата:   30-04-12 07:22

Апарата е от USA в ebay. Също това, че е рефърбишд мен малко ме притеснява. Някой имал ли е някакви проблеми с рефъбиши на Никон ? Защото неща да се уръся 1000 лева и да се строши скоро.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: steeens   
Дата:   30-04-12 09:25

Щом е от УСА ще се Уръсиш повече от 1000 лева, защото ще плащаш и ДДС , ако не ти го донесе някой на ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: deathzone   
Дата:   30-04-12 09:37

Нищо му няма, купувай смело.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: sauron909   
Дата:   30-04-12 09:49

Тва с ДДС сигурно ли е? Аз в Англия живея и до там ще трябва да ми го доставят. Аз всепак писах на продава и съм го питал за ДДС-то ще видим кво ще каже и той. Жалко за тва с ДДС защото изгодна оферта ми се струваше тоя Никон.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: Greez   
Дата:   30-04-12 11:46

Доста ефтино е нз може да има някоя оловка виш в бг http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&product=9359&show=additional



Публикацията е редактирана (30-04-12 11:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: nboyanov   
Дата:   30-04-12 13:51

Продавачът няма нищо общо с ДДС-то и разни други такси. По-добре питай митническите власти в UK.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   30-04-12 13:53

Цената е много добра.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: 3df   
Дата:   30-04-12 13:55

E, все пак и не забравяй, че ще има наддаване, така че това хич не е последната цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: Tenebrus   
Дата:   30-04-12 14:09

3df сигурно е buy it now.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: 3df   
Дата:   30-04-12 20:22

...3df сигурно е buy it now. ....

Аха, но и при тази опция пак трябва да дадеш достатъчно висока цена.


по точно не можеш да вдигнеш с 30 USD и да разчиташ, че ще купиш.

Гледал ли си, какво става в последните 3 минути от търговете?


По принцип няма значение.....само дадох един съвет на купувача.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: Tenebrus   
Дата:   30-04-12 20:27

Приятел, определено имам съмнения в познанията ти за ибей. Buy it now е фиксирана цена с която можеш да го купиш на момента. Независимо дали има best offer отдолу.
Best offer е за хора които се надяват да смъкнат малко пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: 3df   
Дата:   30-04-12 20:31

Ок, ще видим, какво ще стане. Дано автора да го купи на тънкана и да случи с апаратчето.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: 798099   
Дата:   02-05-12 13:18

Понеже си затворил другата тема, ще ти споделя личния си опит: ако си купиш DSLR, едва ли ще осъществиш идеята си, че го купуваш веднъж и поне 4-5 години няма да му мислиш. Само след няколко "фотосесии" ще ти се прииска нещо "дълго", после нещо "широко" и разбира се нещо "твърдо". Ако не разбираш за какво става дума - това са обективи с различно фокусно разстояние, които ще ти струват доста повече от първоначалната покупка. След това идват филтрите, светкавиците и т.н. аксесоари, т. е. още разходи.

Накратко, ако не си решил, че фотографията е нещо, с което искаш да се занимаваш (не говоря да вадиш пари) сериозно и задълбочено, не се набутвай с DSLR.

Моят съвет е да си купиш турбо сапунер, който да може да снима и HD видео. Какъв - не бих се наел да ти препоръчам, но ти си добре с английския - чети в dpreview.com., харесвай и решавай. Преди това не е зле да се поразровиш и в този форум - теми като тази има десетки.

Какъвто и апарат да вземеш, не очаквай да прави сам снимките. Ако ще ползваш предимно (да не кажа единствено) автоматичен режим, направо забрави за DSLR. Първото, което ще решиш е, че страшно си се "минал". Повярвай ми, това което ти пиша, е самата истина. От прибързано купуване на техника съм "назад" с около 1000 лв. След това ми "дойде акъла"...


Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: pefoto01   
Дата:   02-05-12 13:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: 798099   
Дата:   02-05-12 13:37

....Веднага след което, започваш да снимаш като pefoto01[cool] [cool]

Дано да стане така!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: pefoto01   
Дата:   03-05-12 02:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: ludiakolio   
Дата:   03-05-12 16:18

След покупката на дслр ,най-много след време да почнеш да пълниш форумите с приказки от израз на яд ,че си дал толкова пари без да има керия от това,а някой път и без дори да снимаш.

Автор: 798099[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: gbrain   
Дата:   03-05-12 17:51

Понеже двете теми си ходят, ъп [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: sauron909   
Дата:   03-05-12 23:33

Аз тоя апарат от обявата в ибей го изпуснах. Ам аз гледах разни турбо сапуни ама ся някви супер бавни. За парите на един турбо сапун не е ли по добре да зема безогледален? Защото пробвах някой безогледални и работят далеч по добре от турбо сапуни за същата цена (около 250 паунда).

Отговори на това съобщение
 Re: Да купувам ли ?
Автор: batzas   
Дата:   04-05-12 11:42

После ша целуваш ръка, 300 паунда след кешбек

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »