Useful comments

Useful comments of the week - selected by Editor
11.06.2026 y.

Най-новото робство. Аз бих опитал без улука. Хубав кадър.

Photo:
И малко тишина…
Useful comments
01.06.2026 y.

Бих махнал косата на врата и под мишницата, седалката отпред също ... Поздрави!!!

Photo:
Вело
31.05.2026 y.

Хубаво макро, ... с малко кроп отдясно! ;)

Photo:
(no title)
29.05.2026 y.

Харесвам Идеята. Бих опитал, да кадрирам, така че, да не се вижда дрехата, долу вляво и желязото, доло вдясно :)

Photo:
(no title)
28.05.2026 y.

++++ Хубава е! Но не изглежда да от света по който ходи. Представям си я на тъмен фон на светлините на модерни автомобили и заведения.

Photo:
(no title)
28.05.2026 y.

Обърни в чернобяло и кропни малко над коляното, и ще имаш по голям успех!

Photo:
(no title)
28.05.2026 y.

Бих снимал от малко по- голямо отстояние, за да няма отрязани части от дървото(в горната част и отдясно). Иначе е окей.

Photo:
Madeira
28.05.2026 y.

ЧПС! Зеления цвят прави снимката! Ако можеше да се избегне тъмно сивия под...

Photo:
(no title)
27.05.2026 y.

А и отгоре знамето опира в тавана...

Photo:
Кападокия
27.05.2026 y.

Хубава е, но като че потъва. Защо наклонена?

Photo:
Кападокия
27.05.2026 y.

Браво. Може още малко по-прецизно да се оправи под арката в дясно, гредата горе в ляво и слънчевите "зайчета" :) Поздрави!!!

Photo:
(no title)
27.05.2026 y.

Харесват ми композиция, цвят, цялостно усещане, но ми се иска да има още малко въздух от всички посоки. Поздрави. :0)))

Photo:
Пролет 2026 г.
26.05.2026 y.

Чудна е! И снимката и модела и интериора (и екстериора). Само някакви неясни детайли зад вратата които отклоняват вниманието.

Photo:
Вяра
24.05.2026 y.

Хубав момент (... но вертикален кадър, с цялата птица)! ;-)

Photo:
Черни кълвачи
22.05.2026 y.

Харесва ми! Добре аранжиран натюрморт. Само фонът, много привлича погледа. Ако е по-тъмен и с по-незабележима структура, ще изглежда по-красиво.

Photo:
януарски поздрав
22.05.2026 y.

Красив портрет (... отдясно по-скоро бих кропнал пред вид, че моделът е обърнат на ляво)! ;))

Photo:
(no title)
22.05.2026 y.

Частта от небето, която е останала в горния ляв ъгъл, може да се премахне с лек кроп.

Photo:
(no title)
22.05.2026 y.

Може би да не е центрирана точно в средата калинката, иначе е окей.

Photo:
(no title)
21.05.2026 y.

Доста красив кадър! Бих изрязъл малко от небето - хоризонта да е в третините!

Photo:
Зимно утро от Копитото
21.05.2026 y.

Красиво! Може би заснемане леко надолу, с мъничко по-малко небе и повече преден план за посоката им на движение. :)

Photo:
На разходка
21.05.2026 y.

...всъщност много приятен кадър но, за мен щеше да бъде по-приятен ако го нямаше покрива, просто кроп до там. Поздрави!

Photo:
(no title)
Calibration scale

Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.