Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
преди 12 ч.

Харесвам. Предлагам леко затъмнен и окропен вариант в редакции :)

Снимка:
(няма заглавие)
преди 21 ч.

Хубаво изглежда и сигурно сте се потрудили за това. Набива ми се на очи наклонената основа, а и на кенчето отдясно. :)

Снимка:
Schwepps
преди 21 ч.

Бих изрязал загражденията в дясно. Злато!

Снимка:
На сянка
25.06.2026 г.

Харесвам движението ... бих се зарадвал на кадър с повечко отгоре.

Снимка:
Silently
24.06.2026 г.

Браво Пламене, опитай да направиш отсечка. Премахни от дясната страна вертикално отсечи до червения чадър Успех

Снимка:
Стъпки в тишината
23.06.2026 г.

Аз тук предлагам една редакция. Иначе - злато!

Снимка:
На пост
22.06.2026 г.

Лек кроп в горната част на кадъра, за да се избегне по- тъмния участък, който се вижда над растенията. Иначе ок.

Снимка:
(няма заглавие)
22.06.2026 г.

Щеше да е добре да запазиш рамкирането и отгоре.

Снимка:
Баба от Гърция
Коментар от:
22.06.2026 г.

Харесва ми контраста, но ... целият кадър натежава на ляво, докато дясната половина е почти "празна"! Бих кадрирал по-наляво за по-балансирана композиция. ;)

Снимка:
Един завой,човек,дърво...
22.06.2026 г.

Красив кадър, но ми липсват детайлите от светлата част - море и е пред тях, в парк ли са?

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
22.06.2026 г.

Колега Момински, поиграй си малко и промени формата на снимката си във вертикал. Бялата половина в ляво е направо излишна, тя разсейва, отклонява зрителя от основното в кадъра. Ти си центрирал бабата, а центъра е най-слабата точка в кадъра. Успех

Снимка:
Врата на времето
21.06.2026 г.

Ех, да имаше дамата един търсещ поглед напред щеше да е друг контекста на кадъра

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
21.06.2026 г.

Хубаво! А пробвахте ли как е ако се намали синият оттенък?

Снимка:
(няма заглавие)
19.06.2026 г.

Хубав кадър!. Добней е прав! Но ако имаше още малко от рисуването небе, щеше да е още по-добре. Сянка върху небето! Бих махнал вратата и леко завъртане в дясно. Прилагам редакцията.

Снимка:
(няма заглавие)
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
14.06.2026 г.

Кадъра е чудесен, позволих си да го изправя и според мен е по-изчистен без светлата част в ляво ... Поздрави!!!

Снимка:
Roma
13.06.2026 г.

Предлагам редакция.Отляво изрязване на вратата, която не носи информация.Отдясно изрязване на прозореца и леко изправяне на хоризонта.Намаляне на снимката до най важните елементи лица, ръце, и позиционирането им . Обелената стена дава достатъчно информацията за стара къща

Снимка:
„Майчина прегръдка“
Коментар от:
11.06.2026 г.

без колата ще е по-добре!

Снимка:
Хоризонти
Коментар от:
11.06.2026 г.

Най-новото робство. Аз бих опитал без улука. Хубав кадър.

Снимка:
И малко тишина…
Коментар от:
12.04.2026 г.

Хубаво! Но на мен сатурацията ми е в повече.

Снимка:
Христос възкръсна!
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.