Срещнах тази дама, докато се разхождах в парка. Обикновено аз заговарям хората и ги моля за снимка, когато ме впечатлят с излъчването си или попаднат в интересна ситуация.
Този път беше различно. Дамата сама ме заговори и ме попита дали бих искала да я снимам. Разбира се, отговорих положително.
После ми разказа, че баща ѝ е бил любител фотограф. Станало ѝ мило, когато ме видяла с фотоапарата, как спокойно обикалям и снимам наоколо. Вероятно съм ѝ напомнила за него.
Понякога една снимка е не само среща с образ, а и среща със спомен.
Срещнах тази дама, докато се разхождах в парка. Обикновено аз заговарям хората и ги моля за снимка, когато ме впечатлят с излъчването си или попаднат в интересна ситуация.
Този път беше различно. Дамата сама ме заговори и ме попита дали бих искала да я снимам. Разбира се, отговорих положително.
После ми разказа, че баща ѝ е бил любител фотограф. Станало ѝ мило, когато ме видяла с фотоапарата, как спокойно обикалям и снимам наоколо. Вероятно съм ѝ напомнила за него.
Понякога една снимка е не само среща с образ, а и среща със спомен.