Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: канювигй   
Дата:   22-01-12 23:33

Ако си помагаме ще сме по-устремени и ще стигнем по далеч!
Не е редко и коректно за нас като нация!

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: gmir   
Дата:   23-01-12 00:52

Там е работата че докато си помагаме, виж и клиентите ни усвоили занаята и сами ще си снимат мероприятията. После ще си купят кутийка-обложка и заставка, а можеби и някоя буква и ... чакай да те наемат!
С думата "редко" какво искаш да кажеш във второто изречение?

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: папач   
Дата:   23-01-12 10:45

Гого,те хората не ни наемат защото не могат сами да се снимат а защото искат да се чувстват свободни и някой друг да върши хамалогията и отговорноста.
Ако попиташ нещо в руски форум ще се исипят стотици да ти помагат а тука ще те скъсат от майтапи и обиди.
"Бих си запалил къщата за да изгори на Вуте плевнята"

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   23-01-12 11:54

Гого в това клиента да си направи сам нещата няма нищо ама нищо лошо... [smile] Купува си проекта и прави каквото си иска с него купува си кутия и си слага какъвто шаблон иска това е бизнес също... по-добре да продам един проект 50 пъти по 25 $ от колкото да редя на всеки клиент нещата му.
Любо прав си хората и сами могат да си се снимат на автомат и да рамятата камерата както си искат придавайки динамика на филма [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: mimko7   
Дата:   23-01-12 13:17

Хм ....... при мене който дойде първо ( и само ) за цена пита .
Нито от техниката се интересуват нито от оператора нито от овработка ."Колегите" свалят цената 20-30 лв. под мене вадят сапунерките и сниматли снимат . После го прехвърля на DVD с едни преходи и готово . Нищо ама евтино . Варви инвестиай...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   23-01-12 13:26

mimko7 те затова клиентите се снимат сами щото попадат все на такива [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: mimko7   
Дата:   23-01-12 14:37

Е ... после мрънкат , ама парите дадени[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Vassilk   
Дата:   23-01-12 22:50

Че то открай време се снимат сами.Не знам само ония, големите сватби, по няколко часа дето са кой ги гледа и гледа ли ги някой изобщо?

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: gmir   
Дата:   23-01-12 22:59

гледат ги, особенно когато някой от сватбарите иди на оная свят[smilie5]



Публикацията е редактирана (23-01-12 23:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Vassilk   
Дата:   23-01-12 23:43

Прав си.

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: oraak   
Дата:   24-01-12 03:29

Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
лошото е ювиги, когато някой измежду нас се мислят за богове в занаята!!! а ако погледнеш са ги гонили от много места и не защото са добри ,а защото са самохвалковци! а в живота са просто едно ла@но от тез дето миришат.. винаги все те са най добрите! ам..не са! има и други добри...[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-01-12 09:13

[smilie18] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: oraak   
Дата:   24-01-12 12:17

някой се припозна[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: oraak   
Дата:   24-01-12 12:21

Автор: gmir
гледат ги, особенно когато някой от сватбарите иди на оная свят

според мен ги гледат когато някой техен познат се зажени и изпадне в паника ами сега.... и веднага се изровя прашясал от някъде си сватбения филм и започва едно бясно превъртане да видят кое как става.. общо взето тез филми според мен си стоят по рафтовете и е обяснимо що търсят нещо по евтинко , колкото да има камера на сватбата..

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: denoncolor   
Дата:   24-01-12 14:17

Колеги,мисля,че излизате от същноста
на темата.Темата е плюенето,което май си е чист български патент с откривател "шопа" Нане,или Вуте няма значение.Защо да не бъдем като руснаците и наистина да си помагаме?!Наистина ли е трудно да привестваш постиженията на друг,няма значение,дали е любител,или професионалист?Или тук повечето са се вживели в ролята на "голямата работа" и раздават "правосъдие" образно казано.Но това е друга тема.Нека всички в областа на професионалната и художествената фотография, бъдем като една общност,да бъдем като приятели,няма значение от трудния,напрегнат и изнервящ живот в момента.

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-01-12 14:35

denoncolor [smilie24][beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: stoyanov   
Дата:   24-01-12 14:38

Цитат на denoncolor
"Колеги,мисля,че излизате от същноста
на темата... Нека всички в областа на професионалната и художествената фотография, бъдем като една общност,да бъдем като приятели,няма значение от трудния,напрегнат и изнервящ живот в момента."

Подкрепям мнението на denoncolor [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: папач   
Дата:   24-01-12 16:53

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: oraak   
Дата:   24-01-12 17:28

абе вие да сте виждали да се обичат две фотографски ателиета или двама видео-оператори от един и същи град? особено ако са близко едно до друго фотоателиетата,майка плаче...така че няма как да се обичаме най ни се отдава да се плюем и да се мразим ей това най го можем
иначе добре го е написал @denoncolor но е само на теория на практика няма да се получи или поне аз не вярвам

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Adno   
Дата:   24-01-12 17:57

oraak, любов между операторите няма как да има, ама поне да се уважаме. Аз, например, винаги съм се отзовавал, когато колега е имал нужда от помощ и е потърсил такава от мен, въпреки, че сме конкуренти на малък пазар. Преди всичко сме хора, нека да се държим като такива. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-01-12 18:08

Андо то ако имаше любов щеха да се земат ве [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: oraak   
Дата:   24-01-12 23:06

ти андо може и да си човек ,но миро няма данни да е или да се поправи.. вече е е одъртял за това..
и миро не е задължително ако има любов да се вземат двама! мен ако ме питаш съм против браковете! само загубените се женят.. пари на вятъра, по добре да идат на екскурзия вместо да ги похарчат за сватба ама всеки сам си решава..

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   24-01-12 23:22

[smilie18] [smilie5] [smilie18] UFO



Публикацията е редактирана (25-01-12 00:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: папач   
Дата:   25-01-12 10:21

Оказвал безвъзмездна съм помощ на всички нуждаещи се от други градове защото не се конкурираме а се усъвършенстваме в името на светия клиент.

Отговори на това съобщение
 Re: Лошо е да плюете по човек, който просто реализира продукта си!
Автор: daylightbg   
Дата:   25-01-12 11:04

От всички приказки тук най-много ми хареса това, което се каза за руските сайтове. Този форум е много популярен, защото хората искат да се сдобият с техника и да се научат как да я употребяват. От тук аз си закупих страхотен Olympus E520 обективи към него, лещи, табло за експозиции, а сега съм на път и телефон да си взема, защото си загубих моя и камера търся. Това което ми липсва е реално да намеря достатъчно обяснения и помощ как реално да мога да направя оригинални и красиви неща. Всеки може да влезне и да закупи професионална техника, но от нас зависи дали ще се подкрепяме така че не само да мислим за "оцеляването", а и за умножаването на доброто, красотата, взаимопомощта.

Кога най-после ще осъзнаем, че с малко добро отношение и загриженост можем да променим света на някого, може да направим голямо добро, а спечелвайки приятел, печелим и най-голямото съкровище, което не може да се закупи с пари. Цялата техника не струва нищо в сравнение със скъпоценните моменти, които тя е предназначена да запазва. Ако тези моменти бъдат поляти със студена вода от безразличието и егоизма на всички, то тогава и живота би изгубил вкуса си...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР