Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: мара   
Дата:   11-02-13 15:09

ми И така е.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: autosvet   
Дата:   11-02-13 15:19

Всъщност англичаните които мрънкат срещу емигрантите са тея дето не бачкат и висят на помощи (а те не са малко) или бачкат малко за малко пари защото ги мързи и много добре знаят, че като дойде някой нахъсан истър ще бачка повече от тях за същите пари и те ставан ненужни или ще трябва да се делят помощите на повече хора. Хората с образование и по-нормални доходи им е все едно и не гледат сериозно на разните фаражови брътвежи.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-02-13 15:21

то май и с българите така. Тия де най-реват срещу емигрантите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: kefalcho   
Дата:   11-02-13 15:23

При испанците е съшото , от три години ги набюдавам и вече мога да го кажа с чиста съвест .

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: autosvet   
Дата:   11-02-13 15:24

[beer] за гражданите на Земята.

Ако се самоопределя за землянин дали това ще е някакъв проблем и няма да ми викат емигрант като отида да бачкам в Швейцария?

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: мара   
Дата:   11-02-13 15:25

а, не съм мнооо съгласна...
ората са казали - като идеш в рим - прави като римляните. ма емигрантите и циганите не се напъват много в тая насока.
та тва сигур дразни. не ги дразнят хората можещите и работещите, а паразитиращите и налагащите некви свои изисквания в чуждата къща[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: kefalcho   
Дата:   11-02-13 15:30

autosvet , аз отдавна им викам , че съм гражданин на света , още от бг [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-02-13 15:34

Като марето.

сигурно за тва така се вписвам за нула време навсякъде.


Сутрин идвам пеш на работа и после обратно пак. Всеки път по един и същи маршрут. Та вече с 5-4 човека се поздравяваме всяка сутрин.
Продавачка на едно павилионче, собственика на едно екзотично кафене, един де продава плодове на улицата и един нещо като уредник в австрийското посолство. Добро утро! Как сте? Какво става?
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Е, има и две мацки с които се разминаваме сутрин и те явно отиват на работа, с които само си кимаме [smilie5]


Ааааа! Имам си вече и познат таксиджия дето си го викам кога ми трябва [smilie18]


Румънецът разправя на колегите в офиса и ми се смее, а той е абсолютен бурсук. Не умее едно добър ден кат хората да каже.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: autosvet   
Дата:   11-02-13 15:34

Ми и мен ме дразнят бедните островитяни, които като дойдат на Слънчев бряг и се убиват от пиене и после цоп балконнинг. Нещо което на острова няма как да си позволят да направят. Не могат ли да си къркат спокойно и културно да си драйфат в тоалетната, а не по тротоари и коридори.

Принципно паразитите си дразнят, защото са паразити пък дали са наши ли чужди все едно.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-02-13 15:43

Аз на слънчев бряг не ходя, така че островитяните там не ме дразнят. Да не ми идват по тихите гръцки плажчета само.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.