Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: Lalinda   
Дата:   14-05-08 14:42

Въпросите се появиха в не съвсем свободна асоциация към темата за самоопределеността на съвременните младежи.

Не зная дали сте гледали латвийския документален филм на Юрис Подниекс от времената на перестройката, който се казваше "Лесно ли е да си млад?",(Vai viegli but jaunam?), и който представяше интервюта с:
- тийнейджъри, участници в погром във влак след рок концерт и съдебния процес над тях
- млад патологоанатом
- латвийски пънкове и металисти
- пощальон-кришнаит
- режисьор от ъндърграунда, снимащ в тесни коридори и мазета с главен герой смъртта в противогаз
- момиче-самоубиец
- абитуриенти и техните родители
- наркоман
- млади посетители на латвийските полицейски управления
- участници във войната в Афганистан.

Както се казва, филмът бе доста познавателен и дори изчерпателен. За мен самата бе донякъде шокиращ (пък и като се върнах у нас през 1989 г. си беше мъртвило) на времето, въпреки че бях именно от младите, на които не им бе никак лесно (по онова време учещите в чужбина нямаха право дори на пари, пращани от роднините им, както и да е, живот ли бе, да го опишеш).

Интересува ме и имало ли е подобен филм у нас?

***

Иначе детската ми мечта бе да бъда астроном, океанолог, географ, статистик (!), фотограф и пътешественик. Астрономията в ония години бе много популярна, не че физиката някога е излизала от мода, разбира се!

По една или друга причина, случайно или не, попаднах в професия, която сбъдна всички тези мечти...
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: stoyan_5   
Дата:   14-05-08 14:43

Много детски мечти постигнах, само една не можах ... /да бъда с всички красиви жени на света/[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: Frida   
Дата:   14-05-08 14:49

Лалинда, да ти кажа в момента съм благодарна, че не са се сбъднали някои от детските ми мечти. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: den_   
Дата:   14-05-08 14:50

Абе постигнах я, но не съвсем [smilie8] има времи още.[smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: matataupa   
Дата:   14-05-08 14:50

не[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: Todd   
Дата:   14-05-08 14:50

Автор: stoyan_5
Дата: 14-05-08 14:43

Много детски мечти постигнах, само една не можах ... /да бъда с всички красиви жени на света/


Ако мечтата ти бяха всички грозни хептен немаше да се сбъдне [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Само да се сетя каква ми беше мечтата и ще ви кажа .....нещо като това де се занимавам сега май.Всъщност цял живот се занимавам с хобитата си !!![smilie24]

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: ka   
Дата:   14-05-08 14:50

аз исках да съм водолаз...
лятно време шнорхилирам, но не съм се отказал от истински скуба дайвинг

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: Danisima   
Дата:   14-05-08 14:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 14:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: vladimir666   
Дата:   14-05-08 14:53

исках да стана сноубордист...

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-05-08 15:00

То и аз исках да стана боклукчия, за да се возя итзад на колата и да търкалям кръглите кофи по тротоарите. Ама повечето градски момченца са искали същото нещо. Добре, че тая мечта не се сбъдна. То и кръгли кофи няма вече де...

После исках да стана пътешественик и естествоизпитател. Един вид естествоизпитател поне станах, за пътешественика ще почакам още.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: Coincidentia   
Дата:   14-05-08 15:07

Аз си имах бая, някои под влияние на разни филмчета - да владея Силата би било най-фантастичното нещо във Вселената [smilie19]

Представях си голове със задни ножици в 92-рата минута на финала на Световно [smilie18]

Исках да ставам Американски президент [smilie25]

Занимаваше ми се с фотография, Нешънъл Джиографик беше най-маниашката работа [smilie24]

Още бая имаше... готинка темичка [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 15:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: boink   
Дата:   14-05-08 15:10

важно е да не се лъжат децата че ще станат космонафффти в българия. мойта такава не се сбъдна. [smilie9]
още нямам и танк.
не съм ходил и в манастира шаолин.
нямам кенгуру домашен любимец.
обаче последните две може и да се сбъднат (постижими са)

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: _alice_   
Дата:   14-05-08 15:13

Забравила съм каква съм искала да стана като порасна [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Някои от мечтите ми се сбъднаха, други не, трети все още [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-05-08 15:13

Ми точно такива летящи и жужащи и пълзящи неща изпитвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: Danisima   
Дата:   14-05-08 15:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 15:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: den_   
Дата:   14-05-08 15:20

Като бях малка исках да стана русалка, бях толова зарибена, че един път започнах да си шия опашка от плат и понякога спях с изпънати крака с наеждата, че ще се слеят в опашка..[smilie8] [smilie18] [smilie18]

Ех тази телевизия, много зле влияе на детската психика [smilie8]



Публикацията е редактирана (14-05-08 15:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: kalahan   
Дата:   14-05-08 15:27

Аз пък си представях че съм вратар на отбора на СССР (забележете!), улавям и най невъзможните топки и ставаме шампиони на европеиското 88 пак .[smilie5] И после с гордост си показвах екипа на съученици те си. [smilie18] Но нито вратар станах, нито космонафффт [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 15:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Детската ви мечта? Постигнахте ли я?
Автор: chel   
Дата:   14-05-08 15:38

El_Fuego:
"То и аз исках да стана боклукчия, за да се возя итзад на колата и да търкалям кръглите кофи по тротоарите. Ама повечето градски момченца са искали същото нещо. ..."
Не само момченцата
[smilie5] И аз исках

После пък исках да стана бензинджийка, щото сестра ми мечтаеше за пътешествия, пък мен много ме беше страх от пътешествията, както тя ги описваше, затова си казах "Бензинджийката хем носи хубав оранжев гащеризон, хем не пътешества никъде, хем пък ми харесваше да мириша бензин... " [smilie18] Наистина, добре че не са се сбъднали някои мечти ...


Отговори на това съобщение
 Re: 5BA:0B0 28 <5GB0? >AB83=0EB5 ;8 O?
Автор: IG-88   
Дата:   14-05-08 15:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.