Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Бисери от Фото Форум
Автор: kaiser.soze   
Дата:   28-04-08 09:54

има ли хора, които колекционират?? покажете [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: мара   
Дата:   28-04-08 09:55

тц...

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: white   
Дата:   28-04-08 10:47

"10.03.2008 - Илиян Ружин представя фотоизложба от 14 кадъра, които ще красят фоайето на Дома на киното от 6 март до 11 април 2008."-Новина от ФотоФорум.

Ето това за мен е бисер, кой не знае Дома на киното кой не е чувал за него[smilie18] Само дето никой не казва в кой град аджеба е този Дом на киното,на коя улица,кой номер....Е предполагам,че по призумция е Сф, щом не е упоменато, влизаш у Гръдъ, стигаш на Мегданъ и питаш, дет се вика с питане и до Цариград ще стигнеш[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: n1x0n   
Дата:   28-04-08 10:58

Достатъчно инфо има в тази обява за да се ориентирам. Дай пък да обясняваме на всеки къде е НДК-то ебаси...

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: HP   
Дата:   28-04-08 11:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: Cristinel   
Дата:   28-04-08 12:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: Lalinda   
Дата:   28-04-08 13:03

Когато бях дете, в Дома на киното (намира се в центъра на София, до Централна баня, Централни хали и Централния универсален магазин - някога имаше и нецентрални такива!) на ул. Екзарх Йосиф № 37, всеки може да намери точния му адрес в Програмата, programata.bg - струва ми се глупаво човек с компютър пред себе си да задава публично въпрос къде е Домът на киното, както и да е, о, санкта симплицитас, по-лесно му е да намери откъде да изтегли някоя чалга) не можеха да влезе никой, който не е "кинодеец".

Влязох за първи път в Дома на киното, когато в София гостуваше Мари-Жозе Нат и кинаджиите бяха поканили за срещата и няколко отличника от Френската гимназия (може пък да е било и по политически причини). Спомням си огромното вълнение на всички от срещата със звезда от такава величина, пък и изобщо от вълнението да чуеш жив човек да говори на чужд език...

Прочее, още по онова време всички знаеха къде е Домът на киното, нищо че в него не се допускаха простосмъртни, а може би и именно за това.

Не зная в друг наш град да има Дом на киното, още по-малко път да има повече от един Дом на киното...

Ще ми бъде любопитно да науча къде са останалите Домове на киното у нас... Например в Пловдив, Варна, Русе, Пазарджик, Ямбол, Кърджали, Кюстендил, Дупница (изборът на градове е случаен).

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: Coincidentia   
Дата:   28-04-08 13:06

Нещо слабо и не по предназначение върви темичката [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: BOINK   
Дата:   28-04-08 13:45

домът на киното се намира на замунда.нет. останалото е .... пуканкиджийница

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: HP   
Дата:   28-04-08 14:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: boni   
Дата:   28-04-08 14:33

Да, наша грешка е, че не сме уточнили местонахождението на Дома на Киното. Изхождали сме вероятно от факта, че в България "Домът на киното" е един. Моля да ни извините и да не превръщате този пропуск в тема за разправия нашия-вашия град.
Добре е ако забележите подобен пропуск да сигнализирате докато новината е актуална, за да я поправим, а не 1-2 месеца по-късно.
А иначе като се цитират разни неща, добре е да се цитират целите:

10.03.2008 - Илиян Ружин представя фотоизложба от 14 кадъра, които ще красят фоайето на Дома на киното от 6 март до 11 април 2008. Всичко започва като на филм от една табела със задраскани пуканки и репликата на учуден зрител: “А! Тук не се яде, това да не е вегетарианско кино?” Очевидец на тази градска легенда е фотографът Илиян Ружин, който по онова време къса билетчетата на входа – а в момента се грижи за лицата на нашите страници. Вдъхновен от един абсурд на живота, Ружин решава да покаже на зрителите и другата страна на монетата – не кинозалата, големия екран и кадифените седалки, а какво се случва зад малкото прозорче в апаратната. От подбраните фотоси ще разберете къде се складират филмовите ленти и как изглежда машината, която така мелодично бръмчи над главите ни по време на прожекция. Изложбата няма да мине и без музикален съпровод – във фоайето ще пускат автентични звукозаписи на жужащите в киното зрители и служители. Можете да отнесете цялата тази киноатмосфера и вкъщи, като си купите една от кутиите за ленти, но пълна със снимките от изложбата.



Публикацията е редактирана (28-04-08 14:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: HP   
Дата:   28-04-08 14:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: firebird   
Дата:   28-04-08 15:42

Ето какво намерих - събрано от фото-форума
http://kashalot.dir.bg/_wm/library/?df=8&GDirId=e8118abee345831d88859b02d1a480c5

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: niavaah   
Дата:   28-04-08 16:00

ko se stqgate ve [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: Coincidentia   
Дата:   28-04-08 16:13

Айде бре, толкоз ли няма бисери [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: Coincidentia   
Дата:   28-04-08 16:17

Ето нещичко от една дама с много висока обща (а вероятно и конкретна) култура, която прави форума много колоритен и почти винаги мненията й са интересни [smilie8]

"Не съм кой знае каква звезда, само знаменитост от виртуална величина"


Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: gorbi   
Дата:   28-04-08 20:55

коя е тази...? Неква нова звезда ли си имаме.... ? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: Coincidentia   
Дата:   28-04-08 21:01

gorbi, тя не е нова звезда, с което не казвам, че е стара, но статусът й на знаменитост от виртуална величина би трябвало да прави въпроса ти излишен... кой не знае Лалинда, кой не е чувал за нея [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: ejko   
Дата:   28-04-08 21:01

"Не съм кой знае каква звезда, само знаменитост от виртуална величина"
Това и на мен ми направи впечатление...
Но ако трябва да говорим за бисери ненадейно в ухото ми бръмчи:
"СКАЛЕН ОРЕЛ, човече!

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: gorbi   
Дата:   28-04-08 21:05

ами аз не съм чувал до сега... мернах я в една две теми, явно се е озвездила бързо.... Животът ни е напрегнат последно време и връзките с космоса зачестиха.... [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (28-04-08 21:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: ejko   
Дата:   28-04-08 21:07

Ееее Горби, ти изпусна края на ФФ вече! И аз бях така за около година, но сега за месец влязох в час:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: _alice_   
Дата:   28-04-08 21:10

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: white   
Дата:   28-04-08 22:11

[smilie18] Не знаех,че Киното си имало Дом, бях чувал,че Меката му е Холивуд,ам че си имало и къща...Сега вече знам къде е Бащиния Дом на Киното - някъде между Централна Баня, Централния Магазин и Централни Хали...Това ще е някъде на Централно на Света предполагам...Ми така кажете бре!...Пфу, Централно усраами темата на човека...[smilie18]



Публикацията е редактирана (28-04-08 22:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: ejko   
Дата:   28-04-08 22:25

"Централно на Света предполагам"
Не се притеснявай..., с БГ всеки град е специален..., кой- най-големия, кой е най-южния..., най-мръсния, с най-многото голф 3-ки на глава от населението, най-северния в най-източната административна под единица... примерно! Така че няма какво да се чудим.., но едно е константно- софиянци са надути и изключително омразни типове и е много яко да се зажда човек с тях... и това е до момента в който не отидеш да живееш там! Ама както и да е де...! То навсякъде е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Бисери от Фото Форум
Автор: flipbeat   
Дата:   29-04-08 00:23

най-доброто за мен...


"Автор: equinox
Дата: 03-03-08 21:29


Преди няколко дни един фотограф ми препоръча винаги да закачам сенника на 70-200 4L, защото много подобрява качеството на снимката. Рядко го слагам, защото с него апарата изглежда като базука и чак аз се плаша

Честно казано не съм много наясно какво точно е ролята на сенника и кога трябва да се ползва и кога не. До колкото знам ролята му е да не допуска косо падащи лъчи да влязат в обектива и да намалят контраста. Дали е така идея си нямам.

Та въпроса ми е кога се ползва сенник и кога не?

Наистина ли има разлика в картинката или функцията му е по-скоро да пази обектива от удар или надраскване.

Само при слънчево време ли се ползва или може и при по-сумрачно?

Има ли разлика дали снимаш вътре или навън? С дълъг или широк обектив?

Защо има сенници, който са безбожно скъпи? Какво толкова правят?

Вие колко често ги ползвате и при какви ситуации?

Та май това са ми въпросите"



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.