Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: papi   
Дата:   31-03-08 23:16

12 Mbps

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 23:19

абе БТК съкс [smilie23] за 20 лв. на работата си имам по-бърз интернет, да не говорим за даунлоуда, отколкото с 34 лв. на БТК [smilie9]



Публикацията е редактирана (31-03-08 23:19)

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: canonio   
Дата:   31-03-08 23:19

Папи,

Максимална скорост на Интернет download 9 Мbps

Чети внимателно[smilie18]
И да знаеш, че само максималната е зададена. Няма минимална. Ще ти го напомнят всеки път, когато се оплакваш[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: Coincidentia   
Дата:   31-03-08 23:20

Малко се притеснявам да не ти оспамя темата, ама все пак въпрос ли задаваш, просто си споделяш или ги рекламираш [smilie8]

КейбълТЕЛ. НЕТ Алфа 3072 Kbps 19.9 лв.



Публикацията е редактирана (31-03-08 23:27)

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: d256h   
Дата:   31-03-08 23:25

Ако ще гигабити да предлагат БТК, поддръжката им е толкова смотана на ДСЛ-а, че нямат конкуренция, лидери са! Да търсиш някой в БТК е като да се разправяш с изродите от 'Софийска вода'!

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   31-03-08 23:30

в софия може и да имате по-добри доставчици на по-добри цени, но в повечето градове бтк с тия пакети ще избият конкуренцията
за 25лв това си е супер оферта [smilie24]
сега съм на 2Mbps ADSL ако мина на 12Mbps ще е супер [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 23:33

Абе специално поддръжката на БТК е добра, за разлика от лановете - това е мое лично впечатление[smilie9] точно това е причината вкъщи да съм с БТК - наоколо няма свестен лан-провайдер, 3 смених и ме хванаха всички нерви, докато се разправях с такива [smilie9] [smilie9] Миналата седмица 4 дена нямах нет на работата и не ме питайте как беше [smilie9] [smilie9] С БТК 3 пъти е имало проблем, обаждам се и на 2-та минута всичко е ОК[smilie8] Но даунлоада е отврат за съответните цени[cool] [smilie9]



Публикацията е редактирана (31-03-08 23:33)

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   31-03-08 23:35

хубавото е, че ще стане раздвижване на пазара за интернет услуги [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: d256h   
Дата:   31-03-08 23:44

Аз изказах моето мнение от гледна точка на моята камбанария. В моя квартал има 5 ланки (на кабел). Имам и два доставчика, които пуснаха до всички блокове наоколо оптични кабели, захраниха всеки вход, който иска се включва. Тука не броим доставчиците на безжичен интернет, при мен са 3-ма. БТК и в офиса ми и у дома се представят най-лошо. Само ще ви дам пример:
Намерете в сайта на БТК някой телефон за поддръжка извън онзи на хелпдеска! Няма. Трагедия! С нормален администратор на мрежа не може да говориш, все нек'ви каки и младежи наслагали в колцентъра дето ти казват 'прието' ....дрън, дрън... и ник'ва работа не може да свършиш с тях![smilie23]
Естествено, когато човек не може да избира ползва, каквото има..



Публикацията е редактирана (31-03-08 23:46)

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: papi   
Дата:   31-03-08 23:49

при положение че в момента плащам 31 лв за 2 мбпс с 2 години договор а след тази оферта ще плащам 25 лв и с 1 година договор
не разбирам как може един човек да бъде недоволен

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   31-03-08 23:55

papi минавйй смело, офертата си заслужава
аз съм на преференциален договор за 13лв на месец за 2Mbps ADSL
чува се, че щели да ъпгрейднат всички минимум на този пакет
това щели да са най-ниските скорости, които ще предлагат

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: d256h   
Дата:   31-03-08 23:55

Че аз плащам 19лв за 4 мегабита БГ и 2МБит Чужбина- гарантирано от Спектърнет с договор за 1 година. Явно конкуренцията си върши работата...

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: papi   
Дата:   31-03-08 23:56

мда
от конкуренцията печели клиента [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   31-03-08 23:59

d256h това, че ги получаваш не означава, че ти дават гарантиран достъп
когато им се срине нещо мрежата първо теб ще те орежат, а ще оставят наистина гарантираните потребители [smilie3]
не вярвам да е нужно да ти обяснявам колко струва гарантиран достъп
иначе твоя е гарантиран колкото на ADSL потребителите
и те ги получават винаги [smilie5]
(докато не стане някоя голяма авария)
а сега за 25лв с бТК ADSL ще имаш 12Mbps локален и 9Mbps международен трафик [smilie3]
на мен лично ми се вижда по-изгодно от твоята оферта [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: d256h   
Дата:   01-04-08 00:07

Относно сваляне от машини в българския пиъринг просто не може да става дума за БТК. Или тяхната връзка минава през Щатите (щото са отворени и са във война с останалите) или има принудително QoS филтрация по скорост. Много сървъри и доставчици 'леко' са сложили БТК в листата си за 'стесняване' на скоростта за теглене и на практика връзката става неизползваема. Това е голям недостатък за някои. Също така в БТК правят филтрация на портове или по протоколи. Въпреки, че твърдят, че няма такова нещо това е факт! Проблема е, че дори да им показваш по ясен начин, че правят филтрация, те пак твърдят, че няма таква нещо! В офиса затова ги зарязахме като доставчици (става дума само за ДСЛ-а). Сега с другите доставчици всичко работи, кеф ти разни VPN-и, кеф ти секви протоколи за синхронизация на видео, секюрити камери и DVR-и, всичко работи без проблеми... БТК е пълна шийтня [smilie23]



Публикацията е редактирана (01-04-08 00:14)

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: valetvitor   
Дата:   01-04-08 00:09

Аз съм с Мегалан! Най-добрите! [smilie24] 20Mbit (BG) 10Mbit (out) 25лв.


Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: vga   
Дата:   01-04-08 00:09

аз имам ядове с преминаването към по-високата скорост... вчера цял ден нямах интернет, срив някакъв. 5 разговора със съпорта и проблема тази сутрин се оказа решен. казаха ми че линията ми вече е с увеличена скорост, викам си супер, явно и по-рано става. реших тая сутрин да пробвам новата скорост-да ама не! пак си е същата-1 мегабит. звъннах им, казват, при вас скоростта трябва да е 9 мегабита, така показва при нас. обясних че не е и сега пак сме на етап връзка с техниците за проверка на проблема. общо взето ме е страх че ще ме подмине вълната на обновяване, защото щом при тях пише че съм обновен, то те ис мислят че всичко е наред и са си свършили работата, а реално не са. дано ми го оправят. иначе изненадата е повече от приятна. от 4 години съм клиент на адсл и винаги съм проклинал ниската скорост и оргромните пари които плащах за нея-сега съм доволен. и да ви попитам нещо-насякъде се говори за скороста на дърпане, но аз работя с големи снимки и за мен е важна скоростта на качване-някой знае ли каква ще е? ако остане същата по-добре да не ми увеличават и даунлоада...

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   01-04-08 00:11

vga рестартирай си модема, или направо му дай резет отзад и го регистрирай наново
но първо си намери договора с юзера и паролата
може и да се оправи щом при тях показва, че са те мигрирали [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: vga   
Дата:   01-04-08 00:14

е вчера я правих операцията със ресета. знам си юзър и пас за my.contact.bg, и днес рестартирах модема два пъти от копченцето, но резултат никакъв... по принчип минавам през рутер заради лаптоппите и го изключих за проба но пак си е така... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: ALBIREO   
Дата:   01-04-08 00:18

Изключи модема за 10-на минути (не по-малко) и го включи.

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: vga   
Дата:   01-04-08 00:20

сега ще пробвам, мерси за съвета. дано не заспя докато го чакам де... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   01-04-08 00:23

ами то си пише:

Максимална скорост на Метро upload (локален трафик) 512 Kbps
Максимална скорост на Интернет upload 256 Kbps

по-голяма не трябва да очакваш

международната ще ти остане същата както досега, но локалната ще ти е 2 пъти по-голяма

Това е нещо, което ме дразни в ADSL ама какво да правиш няма пълно щастие [smilie5]
навремето беше 1 към 4, download към upload
после я направиха 1 към 8 за някои пакети
сега отива някъде 1 към 30 [smilie5]

При Бизнес пакетите upload-a е 1Mbps, но цената е по-висока

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   01-04-08 00:24

Автор: ALBIREO
Дата: 01-04-08 00:18

Изключи модема за 10-на минути (не по-малко) и го включи.


не е нужно толкова време
просто го изключи, махни му кабела за захранването, извади RG11 и RG45 буксите брой до 5 и включвай пак
това е напълно достатъчно

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: solo5   
Дата:   15-05-08 17:23

преди около час и на мен ми вдигнаха скоростта на ADSL до 12 Mbps [smilie25]
ъпргрейд за същите пари, като се има предвид, че съм на една промоция за 13лв на месец си е просто върха [smilie24]
точа с 1,3Mbps [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: БТК АДСЛ 12 Mbps
Автор: Cristinel   
Дата:   15-05-08 17:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.