Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Как се учи по литература...
Автор: gorbi   
Дата:   19-03-08 16:02

Или по-точно как се правят класни курсови и дипломни работи..... [smile]

http://literator.us/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-03-08 16:07

Срок за написване минимум 3 дни!!

Написването на тема се заплаща

Цена за учащи до 12ти клас - 15 лева за тема до 5 страници. Теми по-големи от 5 страници или теми за студенти се договарят допълнително.


Брей... Далавера си е!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: gorbi   
Дата:   19-03-08 16:10

един вид - всичко се заплаща и то дебело, ама явно наплива е доста голям с тия цени.....

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: Vinsent   
Дата:   19-03-08 16:11

Едно време като нямаше Интернет много трудно го учехме! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: gorbi   
Дата:   19-03-08 16:17

ама все нещо е влЕзло.... Сега какво ще им "влезе" с тия телевизии, интернет и игри по цЕл ден - не смея да се замисля сериозно, че двама ученика имам....

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: vladod   
Дата:   20-03-08 10:24

Много си е добре така даже, винаги съм склонен да плащам на хора, които ми вършат работа, при това качествено[shtrak]

Никога не ми се е отдавало да измислям глупости за това, какво е искал да каже някой си в стихотворението, което е написал... ама и никога няма да забравя великата глупост, дадена ми на класна работа - "Светлата меланхолия в елегиите на Димчо Дебелянов" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: alsash   
Дата:   20-03-08 10:40

ама ако сами не си размърдат мозъците.....утре....какво правим ?

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: Chitsujo   
Дата:   20-03-08 11:21

Или най-обидното, което ми беше навремето преразказ с елементи на разсъждение, все едно грам разсъдък нямат учениците. И защо само с елементи? [smilie11] Хаха[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: ejko   
Дата:   20-03-08 11:40

Горби няма да се плашиш и по мое време ги имаше тези неща, макар и не толкова интерактивно. И аз не че в живота много прокопсах от това, но по литература бях много добър въпреки ТВ-то и комютрите... То и без това на учениците им дават да четат критики, което общо взето... same shit. Който има интерес не е тръгнал по най лекия път, а който има талант..., все тая кой път ще поеме...
vladod "какво е искал да каже някой си в стихотворението" е нещо, което никой не те кара да казваш..., аз дълго време се бунтувах срещу предмета литература, защото си мислех, че това е целта на занятието, но всъщнст ако се замислиш и отговора е много прост (това би трябвало човек да го съзнава към 9 клас) "какво внушава" е различно от какво иска да каже. Внушението е индивидуално, а не абсолютно. То не винаги се цели от автора и често не се съзнава и от него. Все пак какво го е грижа автора, на теб какво ще ти мине през главата когато четеш нещо негово. Целта е все пак да покажеш, че нещо минава през твоята глава докато четеш нещо..., а в 80% от случайте да покажеш че поне 1 нещо си прочел, макар и на сила...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: gorbi   
Дата:   20-03-08 12:24

.. това с готовите теми е опасно за учениците е моето мнение...
Въпреки всичките глупости, които те карат да пишеш в тях, темите те карат да четеш, да препрочиташ и да разсъждаваш..... Малко хора се замислят, че именно четенето на книги формира речниковия запас и изразните средства на човека в последствие.... да не говорим как развива абстрактното мислене и фантазията... Това от интернет и измамата с готови теми няма как да стане. Колкото по-лесен път избират децата на тези години, толкова след като животът им се стовари на главата ще трябва да следват трудния път..... С малки изключения на вечните тарикати и хитреци, които до последния си час трябва да прекарат някой за да са щастливи, но това си е карма.... :) Тук става въпрос за съзнателна измама най-малкото. Въпрос на възпитание и ценностба система. Ако разбера че моите синове ползват готови теми, ще има лавина от наказания, свързани с четене, писане и т.н....

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: navy   
Дата:   20-03-08 12:29

Ураааа... регистрирах се [smilie7]
Лапето е обезпечено ха ха ха [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се учи по литература...
Автор: equinox   
Дата:   20-03-08 15:20

navy не давай пари за глупости. Пиши ги сам тия теми [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.