Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Според вас справедливо ли е...
Автор: HP   
Дата:   18-03-08 00:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: matataupa   
Дата:   18-03-08 00:44

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: valetvitor   
Дата:   18-03-08 00:49

Ще земеш все някога! :) Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: tan4o   
Дата:   18-03-08 00:57

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: IvcheTo   
Дата:   18-03-08 01:18

Споко, и с мен инструктора преди 10 години му казах - абе човек не мога да карам камо ли по улично платно - "светна ми един" зад врата и каза тръгвай - първите 20 мин бях , като гръмнат после се пооправиха нещата [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: catlover   
Дата:   18-03-08 01:18

Не си ощетен. Не е важно да имаш шофьорска книжка.... ако имаш жълта.;) Всичко друго е до ген.... ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: ecobo   
Дата:   18-03-08 01:58

Жоре, всичко това верно ли е? [smilie10]
На хумористично-драматичен разказ ми прилича [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: IvcheTo   
Дата:   18-03-08 02:04

абсурди има колкото искаш - особено в БГ [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: cade   
Дата:   18-03-08 02:57

ако това все пак не е някаква шега, то само идва да покаже колко е "сериозна" фирмата за графичния дизайн [ezik] [smilie23] добре че не са ти искали да стреляш точно с минохвъргачка например... или някаква друга простотия [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: esc   
Дата:   18-03-08 03:51

некси "кашалотизирано" ми е...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: valetvitor   
Дата:   18-03-08 03:53

esc :D [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: maldito   
Дата:   18-03-08 06:56

кашалот-титан [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: tnt   
Дата:   18-03-08 06:57

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: тьма   
Дата:   18-03-08 07:07

HP , страхотен си, не ти трябва дизайнерска служба, хващай се някъде да пишеш - таланта си го имаш - ти си знаеш де[smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: Chitsujo   
Дата:   18-03-08 07:49

В нашата фирма всички трябва да имат книжка, включаю и моя скромна личност, инженерите и дори експерт икономиста. Често се налага да се ходи тук и там за разни работи, независимо, че не винаги това е свързано по някакъв начин с длъжностната ти характеристика. Напр. аз или някой колега кара колата до летището да посрещне важни клечки, пътува се с колата до наши обекти извън София и в София много бутаница, ама пак с колата ни юрат да ходим. Не се оплаквам, ама е голям ад паркирането. Брей, като е хубава фирма що си няма абонамент за паркинг не зная, но с тия темпове на нарастване на колите в СФ нашата служебна кола здрава няма да остане (всеки вече я е ударил от нас при паркиране) пък и шефовете можеха да вземат и по-мъничка според мен, едно смартче е идеално.[smilie24] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: maldito   
Дата:   18-03-08 08:09

[smilie18] да ги посрешнеш на летището със
Смартче ,а после....
...да ги навържеш отзад на ролери [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: asahi   
Дата:   18-03-08 08:31

В твоята ситуация критерият "справедливост' е последното, което трябва да прилагаш.

- Не си прочел внимателно обявата. Проявил си повече ентусиазъм, отколкото внимание. Грешката е твоя. Утре ще пропуснеш нещо в поръчката на клиента и ще губиш ценно време за поправки, а може и някой тираж да платиш.
- Изискването за правоуправление на МПС е напълно нормално и необходимо за упражняване на доста професии.
- Историята с шофьорския курс е развлекателно написана. Съжалявам ако ти се е случило. С повече жизнен опит и твърд характер можеш да се предпазиш от подобни преживявания.

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: мара   
Дата:   18-03-08 08:38

глей ся, аз успях, ма с една къса пола. после верно се научих, мога у формула 1, 2, че и 3. ма за начало-къса пола! намери една и виж ша са получи ли![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: HP   
Дата:   18-03-08 08:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   18-03-08 09:19

Този разказ е толкова премерено смешен, че ми прилича на добре свършена писателска работа :)
Ако все пак се нуждаеш от съвет към главния герой, ето:

Аз вече няколко години подред правя интервюта на хора кандидатстващи за работа в моята фирма и ми прави впечатление, че е пълно с кандидати които страшно много искат да работят при нас, но не знаят каква работа им предлагаме, а и не се интересуват.

Ами питай бе човек! Ама питай не във форума ами във фирмата.
Абсолютно нормални и адекватни са въпросите
"Какво точно ще работя? Какви задължения ще имам? Какво очаквате от мен? В коя част от моята работа ще управлявам автомобил?"

Ако ти се отговори че 2 пъти седмично ще се налага да те пращат някъде из държавата да направиш снимки на някой завод и не могат да ти отпуснат личен шофьор, ти сам ще се сетиш че тая работа не е за теб.

"направих плах опит да се информирам"
- след шест месеца труд - плах опит!
Това твое неумение да комуникираш с хората може да провали 6 месеца труд.
Същото неумение да се говори се вижда и в случката с шофьорскя курс. Ако добре се обясни че не можеш да караш, че за първи път сядаш зад волана, няма никой ненормалник да те остави да блъскаш автобуси.
А хората са идиоти, трябва да им се обяснява по два пъти.

Съвета ми, за да не "се прояви и в друг случай" този случай:

1. комуникирай с хората, питай и обяснявай.

2. не се подготвяй 6 месеца без да знаеш за каква работа се подготвяш. Много важно е да се подготвяш за конкретната работа, а не просто за Фирмата - добър професионалист в добра фирма на неподходяща за него работа е провал.


Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   18-03-08 09:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   18-03-08 10:18

още нещо което си мислех че е очевидно.

решението "дай да взема книжка за 2 седмици и да вляза формално в изискванията на обявата" е ужасно лошо.

- така подвеждаш фирмата, лъжеш себе си, газиш хора.

- никой не може за 2 седмици да стане шофьор. След 2 седмици курс, дори и курса да не е менте, се научаваш как да изкараш колата на пътя за да убиеш някого. Нормален шофьор се става след 2 години активно каране. Може би 2 месеца курс като за начало са достатъчни без да се брои теоретичната подготовка и след това следват няколко трудни месеца каране в условия на силен стрес и трупане на опит.

Съвет:
Плате си за допълнителни часове по кормуване при инструктор. Много е сериозно! Когато караш кола имаш мощно средство за убиване в ръцете си.


Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: dobria_starec   
Дата:   18-03-08 10:23

муахахах браво човече [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: dobria_starec   
Дата:   18-03-08 10:24

блааааааааааа познавам двама дето са им донесли книжката на ръка у кафето щото когато е бил изпита са били извън бг[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Според вас справедливо ли е...
Автор: Bojidarboj   
Дата:   18-03-08 10:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.