Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Свобода по американски
Автор: n1x0n   
Дата:   30-07-07 11:28

Новия флаг на американците:
https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/zzus9254.JPG
http://img337.imageshack.us/img337/1339/070725102522072507suspius9.jpg



И малко четиво:

http://mccammon.org/keith/2007/07/11/do-not-photograph-3701-n-fairfax-dr-arlington-va/

http://www.2600.com/news/view/article/1441

http://www.nbc5i.com/news/5086442/detail.html

http://www.thevillager.com/villager_72/anotherrncphotographer.html

http://www.9news.com/news/article.aspx?storyid=74298

Странни прояви на народа, възхищаващ се на Франклин и думите му:
"They who would give up an essential liberty for temporary security, deserve neither liberty or security."

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Todd   
Дата:   30-07-07 11:30

Бе трябва да се знае кой е шефа !!!!
Ред требе да има - винаги и постоянно !!!

[smilie24]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: dila   
Дата:   30-07-07 14:15

n1x0n : изроди с промити мозъци !!! Къде бяхте пуснали новите правила за снимане в НЮ Йорк ?!!! Кошмар !!! Аз ли4но съм имала нколко пъти сблъсъци с полицаи там, защо снимам по улиците, като единия път направо ми взе апарата тъпото 4енге и каза, 4е шпионирам някаква си сграда [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Amigo   
Дата:   30-07-07 14:18

Свободата в САЩ е само на думи [cool] [smilie7] Особено след 11 септ. [cool] Вчера говорих с моя приятелка там и тя беше потресена от следенето по интернет - изводи, които си е направила след няколко години престой в различни щати [cool] [smilie7] Да не говорим, че цензурата в САЩ е много по-яка отколкото в България! [cool] [cool] Преди 2 години уволниха фотограф в едно издание, защото снимал ковчег на убит американски войник в Ирак. А това е наложена цензура още от Пустинната буря, да не се снимат ковчези на американски войници, за да не се "деморализирали американците и да не получават негативни послания"![cool] Та това е то демокрацията там... [cool]

The two enemies of the people are criminals and government, so let us tie the second down with the chains of the constitution so the second will not become the legalized version of the first. - Thomas Jefferson
[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: dila   
Дата:   30-07-07 14:26

Мда многог си прав ! Ама от една страна да не се били деморализирали и да не се стряскали , от друга кат запо4нат да ги плашат по всевъзможни на4ини, изкуствено, като 2004 пролетта май беше, пак обявиха тревога висока степен, изкараха вси4ки войници с автоматите да задръстят Манхатън и вси4ки се държаха така все едно пак са ги нападнали !!! А проблема беше , 4е народа се ровеше в историята от 11 сеп и запо4на да се понадига и затова я скалъпиха историята на ново! Разни пищящи майки с коли4ки, изплашени възрастни абре цирк !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Amigo   
Дата:   30-07-07 14:36

Американците ги работят яко още от Първата световна [cool] Наскоро пращах едни сайтове за 11 септ. да ги видят хора, които живеят в САЩ и казаха, че не можели да ги отворят [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: dila   
Дата:   30-07-07 14:39

хахахахах еми да разбира се !!! Знаеш ли, 4е техните новини са специални !!!Затова си имат и отделно CNN , което никакви новини истински не им представя !!! Не само де - никоя медия нищо не показва !!! Заглеждах се многог по снимките във вестниците там и се 4удех нормален фоторепортер защо няма в НЮ Йорк и по късно разбрах , 4е нямат никаква свобода да снимат разни неща, а и да ги снимат никога няма да ги пуснат във медия ! АД !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: zlatnata   
Дата:   30-07-07 14:42





Публикацията е редактирана (30-07-07 14:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: alsash   
Дата:   30-07-07 14:45

n1x0n , абе много си се постарал....(да имаш роднини комунисти?)

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: mguergov   
Дата:   30-07-07 16:01

n1x0n [smilie24]
alsash, не става въпрос за комунисти. Да не се лъжем, САЩ е една от най-полицейските държави.
Не си спомням кой ми разказа следния истински случай:
Българи емигранти си изнесли бебето голичко навън пред къщата. Съседите звъннали на полицията и тя дошла. Обвинили ги в някакво сексуално престъпление/обида.


Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Amigo   
Дата:   30-07-07 16:09

mguergov написа:

> n1x0n [smilie24]
> alsash, не става въпрос за комунисти. Да не се лъжем, САЩ е
> една от най-полицейските държави.
> Не си спомням кой ми разказа следния истински случай:
> Българи емигранти си изнесли бебето голичко навън пред къщата.
> Съседите звъннали на полицията и тя дошла. Обвинили ги в
> някакво сексуално престъпление/обида.
>



Ами я виж това:

Училищното ръководства в Ла Вега, САЩ, изключи от детската градина 4-годишно момченце за неправомерно докосване на учителката си, след като детето прегърнало с двете си ръчички жената. В писмо, написано от директорката на занималнята до родителите на момчето, се казва, че "синът им бил уличен в неподходящо поведение в смисъл на сексуален тормоз или сексуален контакт", след като на 10 ноември прегърнало жената и заровило лице в гърдите й.
Маркус Блакуел, бащата на момчето казва, че е пуснал оплакване срещу районната администрация. Той твърди, че синът му не разбира защо е бил наказан. “Когато получих писмото, светът ми се разклати", казва Блакуел пред журналист на "Хералд Трибюн". Ръководството на детската градина уточнява, че законите за конфеденциалност не им дават право да коментират случая. След като Блекуел подал жалба, последвало писмо от местната учителска администрация, в което се обяснява, че престъплението ще бъде третирано като "неуместен физически контакт", с което от досието на момчето отпадат обвиненията за сексуален тормоз.

Администраторите казват още, че в местния правилник на занималнята няма специални текстове относно взаимоотношенията между учители и деца, но изрично е упоменато, че неправомерният физически контакт бива санкциониран с дисциплинарно наказание.

[cool] [cool]

Мдааа... а що се отнася до комунизма и САЩ, преди време пусках едно много показателно интервю, обаче съм сигурен, че alsash така и не го е прочел, за да разбере някои нещица за тази държава [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: asahi   
Дата:   30-07-07 16:14

Малкият имал секси даскалица?

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: dila   
Дата:   30-07-07 16:38

ОЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ ЛУДНИЦА !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Amigo   
Дата:   30-07-07 16:40

Лудница, я [smilie5] [smilie5] Ама и луди и кандидат-луди не липсват [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: stoyan_5   
Дата:   30-07-07 16:42

Зави си какво е зверчето.
Аз като съм бил малък една кака ме научила да псувам, ама много ако.
После дълги години са ме отучвали ...

Аз нямам спомени, ама са ми разказвали.
Бил съм там някъде, на около 4 г.

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: navy   
Дата:   30-07-07 17:18

Аз пък да си призная срам не срам ама бях с лапето в морката градина навремето, още като беше 5-6 годишно, разхождаме се с приятели и пред нас две яки мацки! Ама яки ти казвам късат сенджира...
И си дрънкаме ние и кой изтърва тва: ' ся да имаше някой да ги ущипе по дупето...' и моето лапе като хукна...
Да си призная дори не се опитах да го спра [smilie7]
Онова отиде и ги ощипа и двете едновременно ха ха ха [smilie18]
Онея се обърнаха и доста се хилехме след това [smilie7]
Та американците да го духат...

Друга случка.

На плажа сме... лежат разни какички тук таме, дремят. Ние сме 2 семейства, скука ни гони. Имах една дървена змия имитация, ама досущ като истинска...
Накарахме малкото лапе да ходи да я оставя до хавлиите на мацките. На онова какво му хрумна и почна да я пъха в банските на мацките ха ха ха
Половината в началото пищяха, после се хилеха много [smilie7]

Казах ли Америка да го духа?

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: mguergov   
Дата:   30-07-07 17:24

navy, сигурно нещичко си фото-документирал :)

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: navy   
Дата:   30-07-07 17:26

Нали имам спомени, не съм снимал нищо [smilie7]

Бе онея мноо задръстени бе... тука си ми е добре. Ако бях там да не съм излязъл от затвора...

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: alsash   
Дата:   30-07-07 17:55

еееееееех...голяма омраза към таз Америка....ама май някой там нещо бил чул....друг пък прочел,....стига бе......ставате смешни!

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Императорът.   
Дата:   30-07-07 19:28

Явно управляващите в САЩ много се кефят на Жорж Оруелов... "1984" помните ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: rebecka   
Дата:   30-07-07 19:47

еми и америка става комунистическа държава, затва

а никсън със сигурност има роднини комунисти [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Amigo   
Дата:   30-07-07 19:51

Ребека си знае [smilie5] [smilie5] То тоз план е заложен отдавна за УСА [smilie3] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: japanese   
Дата:   30-07-07 20:09

e, The Patriot act niama da mu e dalag jivota ..kakti i na Bush ..i men me spriaha vedaj na letishteto na Boston biah s priatel i biahame naistina podozritelni no sled 20min razpiti vsichko beshe ok iskashe da iztria snimkite no samo pomoli :) ..

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: n1x0n   
Дата:   31-07-07 12:11

Автор: alsash
Дата: 30-07-07 14:45
n1x0n , абе много си се постарал....(да имаш роднини комунисти?)

Автор: rebecka
Дата: 30-07-07 19:47
...
а никсън със сигурност има роднини комунисти


Винаги прави впечатление, че когато малоумните вярвания на някой дебил са поставени в опасност, а той няма смислен довод по темата - почва да ме гризе я мене, я семейството ми...

Ми да, имам роднини комунисти, ама не са като вашите роднини комунисти, които са влезнали в партията я от страх, я от сметкаджийство.

Моите роднини комунисти са участници във френската Съпротива и гражданската война в Испания, лежали са в концлагери, а когато са се прибрали тук, са изселени от София, по заръка на БКП - защото нямало било начин да са били в концлагер и да не са били вербовани за шпиони.

Разбира се, имам и роднини некомунисти - със смъртни присъди, конфискации и национализации след 9-ти септември, заради участието си в правителството от преди 9-ти. Роднини, на които 2 западноевропейски държави са предлагали политическо убежище, но са останали тук, за да се борят за убеженията си.

Моите роднини може да са били всякакви, но не са били мижитурки и гъзолизци, които да се крият 45 години, а днес да са големите анти-комунисти!

Сега, като уточнихме роднините ми - дали може да се върнем на темата? [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Свобода по американски
Автор: Todd   
Дата:   31-07-07 12:19

Бе ша берете ядове и с некомунистите - трайте .

Те много внимателно са гледали системите за контрол на населението прилагани от комунистите .

И пак така много внимателно и твърдо ги прилагат .
Едно време тук пищяха против световния империализъм и нзам кво си - аре покажи ми разликата сега в крясъците за световния тероризъм .
НИКАКВА !!!!

мда....и по-комунистическо ще става .Трайте .

И тогаз кой къв бил , анти или не - всички в кюпа !!!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Контрол требе да има - ква е тая своеволна разюзданост ????
Врага не спи !!!! А ти ?


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.