Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За четенето и конското
Автор: ltg   
Дата:   10-02-13 20:53

Тия дни мярнах по разни статии в нета, че някой на някого щял да "чете конско", та се замислих за първоизточника на този израз и нищо не можах да измисля...[smilie11]

А иначе спамът и тук си е разрешен, а също и за всякакви истории мъмрене, наказания, вкарване в правия път и набиване на правилните възгледи.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За четенето и конското
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-02-13 21:10

да ти пилят..

аз така викам
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За четенето и конското
Автор: mr_kras   
Дата:   10-02-13 21:14

Сещам се за конско евангелие, ама то пък откъде идва, балиго.

Отговори на това съобщение
 Re: За четенето и конското
Автор: Gruyu   
Дата:   10-02-13 21:20

стабилни сме!..независимо от коньовете![smilie5]..имаме нисък дълг спрямо БВП - кво повече искаме от живота!

Отговори на това съобщение
 Re: За четенето и конското
Автор: shtukov   
Дата:   10-02-13 21:39

Магарето, лисицата, вълка и мечока били приятели. Както си вървели един ден, не щеш ли, бум и паднали м една дълбока яма. Опитали да излязат, ама не става. Така минали два-три дена. На четвъртия ден се чуло къркане на черва и стомаси. Лисицата, вълка и мечока, започнали мълчаливо да споглеждат магарето. То се усетило и рекло:
-Вижте сега приятели. Тя се видя, че няма спасение от тая яма и тук ще си пукнем от глад, ако не вземем мерки. Аз съм тревопасно и за мен тук няма храна. Но за вас има. Готов съм да се жертвам за вас, нали сте мои приятели и да ви спася от гладна смърт. Но преди това имам една молба.
-Казвай бързо молбата, приятелю!-нетърпеливо скочили лисицата, вълка и мечока.
-Ами на времето кога мама ме роди, написа нещо на задното ми копито. После умря и така и досега не разбрах, какво ми е написала. Молбата ми е преди да си ида от тоя свят да науча това. Ако може, да ми го прочетете...
Вдигнало задното копито магарето и приятелите му скокнали веднага и се струпали зад копитото да четат..
В този момент магарето надало такъв корав къч в муцуните им, че те се трътнали в безсъзнание, а то се покатерило по тях и духнало от ямата..
След известно време, мечока излезъл от комата, тръснал глава и рекъл:
-Е-е-е-х, къде ми беше работата и на мен, да се навирам там между другите, като и без туй не мота да чета..


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.