Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Детски обувки
Автор: temelko   
Дата:   10-02-13 10:54

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: temelko   
Дата:   10-02-13 10:54

Бебе София ще проходи до месец и започнах да се оглеждам за обувки.
Има от Китайски за по 10 лв, през Български 20-30-50 лв до разни маркови по няколкостотин лева
Естествено, скъпите тръбят как всички останали ще увредят необратимо стъпалата на бебето

Знам, че тук има доста хора с експириънс (Съни правилно ли го написах?), та споделете опит, а умерения спам е добре дошъл.

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: trace74   
Дата:   10-02-13 11:10

И за двете деца взимахме на К&К
Цените на първите о6увки се ядват, ама за по-големи стават 6ая скъпички според мен.

http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?f=69&products_id=946

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: Tnt   
Дата:   10-02-13 11:13

javari.de
Безплатна доставка до България и доста марки. Има избор и няма да правиш компромис с качеството за бебока

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   10-02-13 11:29

От скоро почваме да внасяме обувки и мога да ти покажа първите които пристигат утре.
https://www.dropbox.com/s/g6vaan4xphm189j/N88A4587.JPG
Всичко е от естествени материали (без ходилото)и най важното за разлика от повечето китайски модели и някой на К§К не са със свински стелки и хастар .



Публикацията е редактирана (10-02-13 11:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: temelko   
Дата:   10-02-13 11:32

Мерси Тинто, сайта е полезен.
Само че като гледам как се различават мерките на различните производители, в началото ще има малко поръчки за калибриране

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: Tnt   
Дата:   10-02-13 11:34

има и фр и ук, но в немския сайт правят най-добри намаления.

Колегите си обуват не само децата оттам. За калибрирането си прав обаче.

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: мара   
Дата:   10-02-13 11:36

tinto, twa si e qko skypo, ma [smilie18]
начи на колев са много, много качествени. аз лично съм ползвала предимно втора ъка от приятели. бебетата не деформират обувките. мене ако питаш - за вътре е най--добре без НИКВИ ОБУВКИ! лятото и вън даже, ако е що-годе безопасно, па така. тънко чорапче, в краен случай - дебело или терлик зимата. хем е най-физиологично, хем детето се калява. мойте са били така и трите. живеем в къща, температурата ни е по-ниска от блоковата. детската е била около 17 градуса, останалите помещения - до 20.

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: attempt   
Дата:   10-02-13 11:37

temelko написа:

> в началото ще има малко поръчки за калибриране

Това няма как да стане просто. Имам две деца, та ти казвам от опит. Не пробват ли обувките, никога няма да си сигурен дали стават и са удобни. Дори да са същата марка. А понякога и след проба, пак се оказва че нещо не е баш тамън. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: temelko   
Дата:   10-02-13 11:40

Мдам - сега го обсъждахме с благоверната => поръчка от сайт отпада ...

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: niagara   
Дата:   10-02-13 12:09

Обувките се мерят, особено за детенце, когато не може да си каже тясно, широко или вътре нещо му убива.

Лесно да се обуват и да има отзад на петата едно кутре място за да расте крачето.

Може да ги обувате с дебело чорапче за да му е мекичко.

И аз гледам малкия колкото може да си ходи по чорапи и терлици.

Обаче ми се струва, че обувките на КК са нарочно много твърди, уж
за по-добре, но мен не ми се връзват някакси за удобни и не съм купувала изобщо.


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 12:31

Аз питах нашия ortoped, който уж бил голямата работа и стигнахме до него след няколко некадърници дето измисляха какви ли не глупости. Та човекът каза, че бебшките обувки нямат свод и са равни. Елементарно е да се направи и не се изисква кой знае какво, но е виждал и сбъркани бебешки обувки. Каза, че всички обувки, в които не му се изкривява крака и са равни, а не ортопедични и са подходящи. Каза че всеки голям производител правил бебешки обувки и тои за своето дете отишал на някакъв аутлет и купил наи-евтините от производител на mаратонки.
Каза ми къде е този аутлет (някъде около Метро на Цариградскo) и купих за малкия някакви маратончици за 35 лв... Не са лоши (Nike се казва фирмата, не е готина, но в краина сметка е още бебе) аз бих си купил същия модел и отговаряха на uсловията.
Според мен не му взимайте високи обувки, защото с тях глезена се придържа и не е добре за прохождащо бебе, защото може да свикне неправилно, тои и без това няма да ходи още в снега. И имай предвид, че е най-добре да си ходи босичък (или с чорапки) когато може, да не го пускате из вас на килима с обувки, няма смисъл...



Публикацията е редактирана (10-02-13 12:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 12:35

жена ми често пазарува от това javari, няма никакви проблеми. Само пробвайте първо в някой магазин кой номер е...

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: dobriman   
Дата:   10-02-13 12:47

К и К са прекалено скъпи за качеството си.
На същите цени има доста по-добри. Със същото качество има 2 пъти по-евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: CyberGene   
Дата:   10-02-13 12:48

фотофорум.бг-мама.цом

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 13:07

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 13:12

"ще проходи до месец"


това как го знаеш, на колко е?

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ценослав   
Дата:   10-02-13 13:25

Темелко, значи по тънко ще ти излезе чрез "продавалника". Щото тия дребосъци растат като гъби, а търговците надуват цените гаче ли ще обличаме манекени! Харесваш си от оня форум, порйъчвош и ти пристига по Еконта примерно. И да те светна, щото вие младите сте прахосници!!!! Всичкопносено и омаляло, пери и прибирай в гардероба за следващите. Внучката се научи да ака на гърнето на майка си кога е била бебе! Ма вие младите пак да повторя сте прахосници!!![cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 13:31

То аз на малкия всичко, което мога му давам втора ръка..., нямам скрупули. Ама за обувки специално, на прохождащо бебе и не посмях...

A и в продавалника до сега много малко неща съм виждал, които не мога да си купя нови от някъде за същите пари. Много алчни това българите за непотребните си вещи...

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: niagara   
Дата:   10-02-13 13:35

за обувки - само нови[cool]


дрешки и колички може и втора ръка.


Цено,
обаче бързо стареят и прашасват на тавана, та аз раздавам на актуални бебета,
някой ден кога ли ще е ако ни дойде второ, все ще намерим нещо подходящо и чистичко.


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   10-02-13 13:49

Моята работа - е почти 20 години е да продавам обувки и знам, че обувката е едно от най важните неща за прохождащите хлапета. Лично аз съм тесвал на моите две - момче и момиче . Не случайно има пълна забрана да се продават обувки втора употреба. Важно е първите месеци от прохождането детето да се чувства удобно и стабилно, особенно ако сте на ламинат или хлъзгав терикот. Според моя опит за сега е добре да му купите сандалки , хем да не се запотяват крачетата, хем са леки и след 3 месеца отново и вече с повече увереност и стабилност ще ги ползвате навън през деня. Избягвайте сандалки със свински хастар - едри и по тройка разположени дупки. Много вмирисва и запотява детското краче, но пък е най евтината кожа. Ако решиш мога след някол седмици да пратя снимки на новите модели за тази година. Всички с лепки или връзки с цип, за да се нагодят възможно най добре по детското краче. И не на последно място за момичетата е важен и дизайна и съчетанието от цветове [smile] .


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: niagara   
Дата:   10-02-13 13:59

Тодоре,
ние от София как да стане ....да пробваме за децата ако си харесаме модели от твойте?[smilie8]


За прохождане и ходене из къщи и из игралници - чорапки с гумени точици отдолу [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 13:59

"за момичетата е важен и дизайна и съчетанието от цветове"


то е бебе, те са еднакви, нямат пол [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: niagara   
Дата:   10-02-13 14:04

ежко[smilie18] ... досега не си ли поглеждал в гащите да го видиш що за пол има твойто [smilie10] [smilie5] [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: ejko   
Дата:   10-02-13 14:09

Гледам го, как да не го гледам..., ама то едната пишка пол не прави...
Нали го чувам, че реве като момиче за какво ли не... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.