Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: Morph   
Дата:   20-01-13 03:27

Днес (по-скоро вчера) ми се наложи да се изживея като фотограф на сватба на близки, мой приятели. Подписването се състоя в обредна зала "Триадица". След лутането за търсене на свободни, паркоместа( оказа се, че спирането пред официалният вход е разрешено), и намирането а изгубени роднини от провинцията, пред входа на залата мернах младеж с апарат и светкавичка, но не му обърнах внимание. Снимах си по време на подписването, всичко точно. След излизането от залата има нещо, като фоайе, наснимах си младоженците и желаещите да се снимат с тях. Излизаме от залата и гледам щендерче с накачулени 15-20 броя снимки, формат 10х15 см. и цена 3 лв.( ако си спомням правилно), не им обърнах особено внимание, цветовете на снимките бяха размити, "значими" бяха снимките на младоженците и майката на младоженеца, другите бяха на разни роднини ( вероятно снимани при влизането на хората в обредната зала ). Та във фоайето след залата на няколко пъти се бутнах в един чичка с някакъв Канон, не му обърнах внимание и продължих да си снимам, отиваме да отпразнуваме събитието в едно, уютно ресторантче в квартала на младоженката (ресторантчето е на близо 10-15 км. от обредната зала, с младоженката сме от един квартал, но не знаех ресторанта), по едно време се появява една девойка, видима възраст между 20-25 години, в ръката си държи тесте със снимки на младоженците. Цветовете на снимките нямат нищо общо с реалните, ръцете са им отрязани, има някаква рамка с разни цветчета супер, нескопосано сложени, формат 10х15 и цена 3 лв. Бях отвратен от представените снимки, вероятно на домашното ми HP C4280 щяха да излезнат по-добре, яд ме е, че не взех една снимка, ей така, за сравнение с мойте, аматьотски снимки. Как са разбрали за ресторантчето не съм питал, някой друг сблъсквал ли се е с подобен непрофесионализъм, редовна практика ли е това на въпросната обредна зала ?!? Толкова ли не могат да да си наемат читав фотограф. Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против обредната зала, церемонията беше супер, но фотографчетата бяха под всякаква критика или по-скоро хората, обработващи файловете.

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: harvester_vn   
Дата:   20-01-13 08:42

Обредната зала едва ли има нещо общо с фотографите.

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: мара   
Дата:   20-01-13 08:59

толкова е просто ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: Vizov   
Дата:   20-01-13 09:38

Хората купуваха ли ги? Щото къв е проблема?

Едното е хамбургер, другото добра вечеря. И от двете има нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: harvester_vn   
Дата:   20-01-13 09:44

Абе проблем има, ама е обсъждан тук десетки пъти. А да дъвчем отново нещо, предъвквано толкова пъти, особено в неделя сутрин, ми се струва само излишен разход на енергия [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: tofo   
Дата:   20-01-13 09:46

Щом не е имало бой. Че в миналата тема по въпроса имаше екшън[cool] .

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: Vizov   
Дата:   20-01-13 09:47

След като младоженците го допускат проблем няма. Поне аз така си мисля. Иначе може и да не съм прав, но не си спомням какво е обсъждано.

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: kvakioh   
Дата:   21-01-13 09:34

Гадно е така, затова като ходя на такива събития гледам да съм добре зареден с апарат, и питам дали има още снимащи, та поне да се обединим.
Бедна, измекярска работа е това...
Има един човек, който снима по странен начин хората в София и е гадно по улицата да има някой, който да те щрака, пък и да иска пари за това после.
Пък и затова не се женя, ще са поне 5 човека с профи техника, ще ми излезе албума само 500лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: autosvet   
Дата:   21-01-13 10:07

Вземаш си таблет и .... Иначе трябва и библиотечка отделна за албумите.

Иначе по темата тея "дебнещите от засада" са доста дразнещи елементи. Малко на мангали дето чакат да изхвърлят боклука до кофите ми напомнят и после питат "бате нещо за изнасяне има ли?".

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: attempt   
Дата:   21-01-13 10:23

Потърси във форума "Метод на Норман Кук" за справяне с навлеци [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: da.fo   
Дата:   21-01-13 12:45

Цената даже е тънка - във Варна са по 5 лева [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: tziko   
Дата:   21-01-13 15:01

Докато има будали да купуват снимките, ще има и тарикати да им ги продават. На една сватба един от гостите каза на един такъв продавач: Защо да ти давам 5лв.(наистина са толкова във Варна) като мога после да си изкарам снимки по 50ст.?
Но колко са такива от гостите? Повечето купуват снимка на булка за 5лв даже да им продадат от предната сватба може и да не забележат.

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   21-01-13 15:54

Когато ви разказвах, че шамаросах един такъв тук ме направихте едва ли не убиец [smile]. Обаче от тогава ми се случи още 3-4 пъти да снимам в София а то там навсякъде такива изклесяци....директно отивам при него и точно, кратко и ясно му казвам, че след 30 минути ще яде бой и ще му бъде счупена техниката...и си снимам на спокойствие. Докато го толерирате това нещо, винаги ще го има и ще си берете дереджето [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: CanoniO   
Дата:   21-01-13 16:24

твоята техника нечуплива ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   21-01-13 16:46

чуплива е, но действията ми свързани с техниката са ми регламентирани и почтени и не съм я изложил на риск до сега нито веднъж[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Обредна зала "Триадица"- фотографи, смях или сълзи ?!?
Автор: imitev   
Дата:   21-01-13 21:48


Аз имам 4-5 страхотни портрета точно от "засадите"[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Даже бяха "лентови" [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Платих си ги с най-голямо удоволствие [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.