Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: AndreyIst   
Дата:   21-12-12 11:02

То в края на годината обикновено се обръщам назад, за да я поразгледам, защото през останалото време темпото е идиотско.
Та на темата - не искам да влизам в мелодрами, нито ги очаквам от вас. Ей, така, нещо като мнение.
При мен никога няма пълно щастие, защото май така съм си устроен. Годината беше много добра - в личен /семеен/ план, както и професионален. Даже като погледна - най-добрата. За малко да ви разкажа за професионалните си напъни, но пък се сетих, че има много чувствителни хора на темата. Та затова - само маркирам.
И сега идва най-важният въпрос - този за цената, която човек плаща, както за професионалните си успехи, така и за личните си отношения. Защото цена винаги има.
Като се огледах и малко се стреснах. През годината съм публикувал тук 2 - 3 снимки, което е абсурдно малко. Никога не съм бил роб на рейтинги и точки, но споделянето на фотографии и емоциите, свързани с тях за мен са необходимост. Снимам постоянно почти, пътувам страшно много, но нямах време да направя нищо с тези фотоси. Не можах да си реализирам плануваната изложба, третата ми книжка с поезия и разкази също си остана непубликувана, за сметка на научните статии и докладите по света. Затова и си обещах от Нова Година да спра с това темпо, защото ме роботизира, а аз не го искам.
Тоталното преобразование на жилищите ми ме изцеди до крайност, което вечер ме правеше неадекватен от умора. Та така, ще ставам друг човек. Искам да ходя по изложби и да гледам фотографии.

Надявам се, че не ви звучи мелодраматично. А за вас как беше годината, доволни ли сте?

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Tnt   
Дата:   21-12-12 11:28

[smilie5] да не се напъваме излишно днес... Иначе и аз имам подобен билан за тази година

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: realnoncho   
Дата:   21-12-12 11:36

Не се оплаквам, и със снимането не съм толкова изостанал, само 3 месеца назад с обработката [beer]



Публикацията е редактирана (21-12-12 11:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: h_bio   
Дата:   21-12-12 11:38

Много добре, Андрей. Стискам ти палци за новата година, но мисля, че при теб е невъзможно кривата на темпото да върви надолу.
На мен ми е рано за обобщения и планове...аз ги карам на петилетки :)

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: nastradin2   
Дата:   21-12-12 11:52

Ебах ти скапаната година дето беше!!![smilie9] [smilie9] [smilie9]
Че и света нямало да свършва, доколкото се разбра...[smilie9] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: temelko   
Дата:   21-12-12 11:54

Тази година ми се роди дъщеря, което автоматично класира годината като най-добрата.
В професионално отношение малко са ми на заден план нещата. равномерно рутинно развитие без някакви интересни качвания или спадове.
Яко назад със снимането освен за смейния албум.

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Aquarius   
Дата:   21-12-12 12:03

Поредната куца година без грам късмет.
Професионално тъпчене на едно място . Почуках на няколко врати - неуспешно. Няколко месечна семейна драма от здравословен характер, за щастие с щастлив край.

Поне една отдавно планувано начинание се сбъдна от части. Пуснахме си сайтче [smilie3] Сега трябва само труд и яка гърбина, и да се надяваме, че слънцето ще изгрее и на нашата улица.


Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   21-12-12 12:09

Нервозна година. Не знам защо, но нервозна. Странна.
Не съм доволен от 2012-та, въпреки че имам поводи за радост и гордост, но не съм. Много типично за мен, защото съм като даскала на Чудомир по история - едно вечно недоволно парче.
Много малко снимах, но за сметка на това ценни за мен хора.
Лош край в личен план. Неочаквано лош. Дотолкова, че не ми пука 2013-та каква ще е и дали ще я има въобще.

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Щурче   
Дата:   21-12-12 12:21

Честито, Темелко, да ти е жива и здрава! Най-важното събитие! [smile]

Хубава тема, впрочем.

Аз се чувствам доста изтощена от тази година. Това говорейки за цена. Беше една от най-трудните, но и от най-хубавите в живота ми. То не е ли така винаги [smilie8] Годината и за мен беше с убийствено темпо, но реално ако се замисли човек, именно когато динамиката е такава, в професионален (И учебен за мен) план, нещата се случват най-мащабно, ако мога така да се изразя. :)

Та, "сгънаха" ни от учене, бях на стаж лятото, на 2 правни конференции, успях да се класирам за февруари 2013 пак ([thankyou]), бях в 3 държави (не броя бг и uk), видях прекрасни места, запознах се със страшно много хора от цял свят и смея да твърдя, че спечелих доста приятели.

В личен план, мога да кажа, че съм адски благодарна на човека до себе си. Аз съм едно щастливо момиче с късмет, защото макар годината да беше кошмарна за моето момче (случи му се голяма беля), не е спирал да ме подкрепя и да ме кара да се чувствам обичана. Хората си личат в трудните моменти, иначе всеки е добър плувец в спокойна вода.

Като дръпна чертата, мога да кажа, че беше една трудна година, в която успях да спечеля и да се науча на много, и да реализирам доста мечти. Все още съм в годините, в които човек изгражда себе си и твърдя, че за тази една година се научих да съм малко по-добър човек [smile]

За догодина, да сме живи и здрави, бих си пожелала да съм обградена от същите прекрасни люде, които ме карат да съм щастлива, пожелавам си и същото темпо, защото ми помага да се развивам и разбира се, най-важното, здраве [smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Vinsent   
Дата:   21-12-12 12:46

За мен годината не беше удовлетворителна - не си изпълних заплануваното.
От друга страна Берекет версин, живи и здрави сме!
Днес, преди света да се разпадне, си оформих нови планове, дори направих първата крачка! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: AndreyIst   
Дата:   21-12-12 12:50

Еххх, то и аз съм пълен с планове за догодина, но има дни, в които буквално се чудя откъде да започна, толкова много са грижите.

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: мара   
Дата:   21-12-12 13:20

за мен беше доста работна, но па то мойто работа ли е...? в личен план е добра и хубава, здрава. дано все така да са и идните. оглеждам се наоколо и гледам как хората хабят нерви за глупости и внимавам да не го правя.

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Todd   
Дата:   21-12-12 13:24

Година като всяка друга .... не се напъвам да правя някакви планове .

Каквото дойде .

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   21-12-12 13:31

Никви планове, там е истината, квото дойде.......

На мен през миналата ми дойде снаха, станах на 50, всички сме здрави....... дай боже всеки му.....

[beer]


ухххх, забравих: и банята оправих, дето чакаше от 4 години.....

[beer]



Публикацията е редактирана (21-12-12 13:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Mori13   
Дата:   21-12-12 13:31

Спокойна година, в която не се разцепих от работа, но някак и без работа не стоях. Не мога да се оплача особено. Понякога предпочитам спокойна година пред интересна :)
По нова година обикновено си маркирам желанията за следващата, но чисто пожелателно, а не под формата на план, защото най-много мразя плановете в живота. Но някак все още не мога да се сетя, каква искам да е следващата, а ако пожеланието ми не е искрено, просто няма да се сбъдне. :)
Нищо, имам още малко време, пък може да почерпя вдъхновение и от тази тема.
А...през тая година ударих 40-така и пак не се ожених, така че си е забележителна.[smilie5]



Публикацията е редактирана (21-12-12 13:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: lillia   
Дата:   21-12-12 13:39

Трудна година, но като гледам няма лесна[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: georgivelev   
Дата:   21-12-12 13:52

Отлична година в личен, професионален и фотографски план. За личния и професионалния план няма да ви е интересно да говоря, във фотографски план - купих си D700 + 35/2 + 50/1.8, откраднаха ми D90 + 35/1.8 + 50/1.8 + 85/1.8. За следващата година планирам 85/1.4 и да не ми откраднат нищо. Бях на незабравима десетдневна екскурзия в Англия, много хора ми поискаха снимка, която направих на цветя в Бристол. Стратфорд-на-Ейвън е прекрасно място.

За догодина нямам планове за пътуване, ще се получи ад хок, ходи ми се до Прага. Искам да мога да направя 10 минутен планк, но коремът ми е много слаб. Миналата година се бях зарекъл да се науча да правя шпагат, но много бързо се отказах. Физическата издръжливост и здравето преди всичко. Останалото ще се нареди.

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: asahi   
Дата:   21-12-12 13:54

Не съм доволен от годината. Загубих майка си, смених си и работата принудително. Сега ми се отвориха нови полета за изява и много работа. Да съм жив и здрав, останалото го мога.

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: imitev   
Дата:   21-12-12 13:55


Съболезнования и за двете!

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: asahi   
Дата:   21-12-12 14:02

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: kvakioh   
Дата:   21-12-12 14:06

1 катастрофа с материални щети, пукнат сенник, обектив, търкалящ се 30 метра в пропаст, счупен статив, много хиляди кадри, 99% безмислени...
Иначе- имам си далечна нова работа, чрез която мога да си взема каквото ми трябва за снимане, поръчал съм голям микроскоп, с който да правя снимките, които искам и така...
Искам си жената, искам само нея, и тя да ми се обади поне веднъж през 2013, през 2012 се видяхме за 15 секунди.
А, и ще науча математиката, взел съм учебници и пак ще разнищя интегралите, диференциалите и геометрията!



Публикацията е редактирана (21-12-12 14:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: asahi   
Дата:   21-12-12 14:21

Въй, да не си шпион в тила на врага?

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Aleksandr   
Дата:   21-12-12 14:22

Тази година упорито и безмилостно ме разграбват лихвари, за това че съм си купувал храна и съм си плащал битовите сметки. Продадох си и фотоапарата... За първи път от много години съм безполезен за новото ни общинско управление. В орач или овчар не мога и не искам да се превърна, оставам си търсач на красота, пък до когато изкарам...


Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: loveforever   
Дата:   21-12-12 14:37

Ох..., не знам каква е точно годината. Не че е нещо лоша, но май е имало доста по-добри преди. Няма сериозни неща от които да се оплача, но няма и нещо специално за хвалба. Успях още една година да отстоявам себе си, да съм такава, каквато искам и смятам, че трябва да бъда, независимо от отправените атаки и манипулации.
Важното е че сме живи и здрави, доколкото може. Направих доста неща, но има и доста, които ми се искаше да направя, но по една или друга причина извън мен нямаше как да станат. Не ми харесва, че с всеки изминал ден снимам все по-малко, а и след това почти не ми остава време дори да си погледна снимките. Иска ми се идната година да е по-спокойна, по-малко стресова, изпълнена с повече позитивни изживявания, пътувания и топли чувства, които да си спомняме с усмивка в тежките моменти и най-вече дай-боже да продължаваме да сме живи и здрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Доволни ли сте от себе си през тази година /или нещо като малко оплакване/
Автор: Vizov   
Дата:   21-12-12 14:37

Имал съм и доста по-добри години ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.