Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   26-11-12 17:32

Намирам се аз на околовръстното и на детелината на Бояна си хващам ръкава за бул. България, посока Бояна. Спирам на мястото, където ръкава се съединява с България (да изчакам идващите от долу по булеварда коли), тръгвам на горе към Бояна и се чува - БАМММ - една девойка с джипа си се опита да ми влезе в багажника. Отбихме в страни, пуснахме аварийни, излязох - момичето видимо стресирано, набор 93, не смееше да слезе от колата. Казах и че се случват такива работи, и че щетите са само натрошени пластмаси (задната ми броня и калник).
Споразумяхме се за двустранен протокол. Тя милата на два пъти си обърка данните, та докато попълваше наново всичко, аз си прибирах висящите пластмаси от бронята и калника. В същото време до мен, някаква черна корола набива спирачки и излиза някакъв олигофрен на видима възраст 24-26 години и почва да псува наред -
"Вие шибани перничани, аз мамицата ви да еди си що. Един по един на тоя булевард ще ви наредя, ще ви еба и после ще ви изтребя; седете си на село" и куп други безумни неща, много от които за пръв път чувам.
Аз седя и си мисля, че съм попаднал в някаква скрита камера, момичето което си попълваше за втори път протокола отново блокира.
Седим двамата и го гледаме втренчено, той не спира да псува.
Обяснявам му възпитано да си се прибере в колата и да си продължи пътя, тоя обаче продължава да псува - Краката ще ти счупя, тая вечер нема да те познаят у Перник" тъ-тъ-тъ-тъ низнам си какво...
АЗ вече се хиля и му обяснявам, че не живея в Перник и не смятам да ходя тази вечер там.
Нашия човек почна да рита натрошените пластмаси от мигачи, вкара един шут на светлоотразителния триъгълник и псувайки като последен каруцар си се качи колата, включи се в движението, като засече други две и отпраши нагоре към Бояна...
А ми кажете, нормални хора ли живеят в тази държава... Какви са тия отклонения, какво е това чудо? Слизаш от колата, почваш да псуваш, риташ, викаш, накрая правиш мазало на пътя и си се прибираш ДОМА да гледаш ПЛАНЕТА...

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: tantris   
Дата:   26-11-12 17:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: OIM   
Дата:   26-11-12 17:38

Е нали се разбрахме че още сме диваци

Според мен ни трябват още 50 години да се цивилизоваме ... поне малко


Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: niavaah   
Дата:   26-11-12 17:38

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie2]
ами не е добре момчето явно... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: ipolit   
Дата:   26-11-12 17:38

Ей заради туй тряба и в модерните коли да си има манивела

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: jivkojj   
Дата:   26-11-12 17:39

Що не му записа номера и да звънеш в полицията да кажеш че има агресивен водач, вероятно под въздействие на наркотици. Следващия път ще е по-любезен [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: J0R0   
Дата:   26-11-12 17:40

Ти с Голф ли беше [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: OIM   
Дата:   26-11-12 17:40

Въх , те като се юрнат нашите катаджии да го намерят и санкционират ...


Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: iPonche   
Дата:   26-11-12 17:43

Вземи си горещ душ, сипи си нещо приятно за пиене, отпусни се и забрави за случая. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: ejko   
Дата:   26-11-12 17:46

този е бил опасен, трябваше направо граждански арест и тогава да викаш полицайте...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: CyberGene   
Дата:   26-11-12 17:48

Може да е бил гадже на девойчето, ама е бързал и само е минал да раздаде правосъдие и после е продължил по работа - примерно да си купи каренца за голфа от Пловдив (не че не може и от Радомир).

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   26-11-12 17:49

И да му запиша номера, все тая. Преди време един надрусан се удари в мен на паркинга, докато аз четях някакво списание в колата и най-безцеремонно си тръгна. Съобщих в полицията. Дойде патрелка, взе му номера, провери на кой е колата и след като се оказа, че е на името на някаква възрастна жена (поне така ми казаха катаджиите), просто ми казаха, че на този етап нищо не могат да направят [smilie5] С една дума... без думи...
Интересното, е че от удара, някакъв краш бутон се беше задействал и колата ми не искаше да запали. След като оправихме документацията и момичето си тръгна (демек останах само аз ) покрай мен минаха поне 15 кол,и със свиркащи от тях шофьори, показващи ми средни пръсти... При наличие на триъгълник и аварийни (не пречех на движението, беше 15:30 - все още светло)какъв им е проблема на тия хора, още се чудя. Наистина ежедневието изнервя всеки, но това са някакви крайни шизофренични форми. Жалко е хора на по 20-30 години да изперват толкова стабилно...

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: мара   
Дата:   26-11-12 17:49

що не се фанахте с момата да го усмъртите? после - в багажника на колата му - и в канавката [smilie18]
"доде е мъничка змията..."[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: CyberGene   
Дата:   26-11-12 17:50

Сигурен ли си, че не ста заемали с девойчето 2/3 от пропускливостта на въпросното платно? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: ejko   
Дата:   26-11-12 17:51

Мартине, не че не сме ненормални тук, но ти май привличаш най-странните... И аз ги виждам, че са идиоти по пътищата, но чак такива не срещам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: SLR   
Дата:   26-11-12 17:51

Не съм от Перник[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   26-11-12 18:02

CyberGene, двете коли бяха плътно до тротоара. Там стават три, така, че напълно нормална ситуация. Това, че идващите от околовръстното правят 3-4 колони в ръкава, преди да се включат в България не е мой проблем. Имаше светлоотразителен триъгълник, пуснати аварийни...
Ежко,
аз по тая логика на бой ли трябваше да налетя на момичето, че ситуацията да стане нормална [smilie5] Случилото се случило. Първото нещо което я попитах с насмешка беше - автоматик ли ти е колата, като предположих, че е пуснала спирачката (въпреки, че няма как да се постигне такава скорост на D без подаване на газ) а тя каза - признавам си, че въобще не натиснах спирачката, просто не те видях [smilie5]

SLR - един приятел живеещ в Банкя, преди време пътуваше с метрото от Люлин и там си оставяше колата. Понеже колата, която караше, беше купена от перничанин и не беше прехвърлена на негово име (съответно и номера започваше с ПК)няколко пъти му чупиха огледалата, докато накрая тия от каското го обвиниха, че сам си прави погроми на колата. След това спря да спиран а паркинга до метростанцията и си прехвърли колата на негово име :D



Публикацията е редактирана (26-11-12 18:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: burnmaster   
Дата:   26-11-12 18:10

У всяка подобна тема казвам ,че на агресията се отговаря само с агресия.
Куче което лае не хапе.
Така както се дере ,и псува леко леко го мериш и само с един точен силен прав у брадата .....в повечето подобни ситуации даже и до варгала не стига.За 2 секунди всичко приключва.

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: boZo   
Дата:   26-11-12 18:11

burnmaster
[smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: CyberGene   
Дата:   26-11-12 18:16

Абе аз все пак се чудя - толкова много хора да те псуват... все нещо трябва да е имало [smilie8] Че не са нормални хората - не са, ама чак пък толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: ejko   
Дата:   26-11-12 18:20

burnmaster, мани ти тази работа... Според мен никога не е добре да се почва пръв... Хубаво е да очакваш боя, за да не те изненада някой като теб, ама още в момента, в който замахнеш и вече другия има предимство. От там нататък трябва да разчиташ само на изненадата и да се надяваш, че човекът срещу теб е по-миролюбив и неопитен от теб!
А ако е миролюбив и неопитен в боя, то възниква въпроса защо въобще сте почнали да се биете, като е можело да се размине с лаене...

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: diandimov   
Дата:   26-11-12 18:22

Е бре, гореща мексиканска кръф в тая тема!

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: pif   
Дата:   26-11-12 18:23

А ти защо караш кола с пернишки номер, а ?

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: gorbi   
Дата:   26-11-12 18:23

има решение за успокояване на нервите.... [smile]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BD2VDfMELFs

Отговори на това съобщение
 Re: Какви сме ние тия ненормални хора?
Автор: boZo   
Дата:   26-11-12 18:25

Напоследък у Софето се кара остро, нервно и агресивно повече от обикновеното. Понеже съм дълбок провинционалист и подивел селянин клаксоните не ми правят впечатление. На светофар при повече зор включвам задна ако тоя точно зад мен свири. Слизал съм да питам случайно дали човека зад мен не ме познава и иска да говорим, та за това така свири. Не можах да разбера, защото се заключи в колата и гледаше впито напред... Като карам обаче кочината със СъА номер и не ми свирят... Като се опитват нагло да ме засичат избутвам от пътя и държа до последно, после ми викат селянин, нещастник и боклук...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.