Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 19:40

Та значи бил съм полицай! Та значи 40 полицай /на по новините/ са се занимавали с "протеста" на бОСИЯ. А де сметнем и друго!!! десетина училища със заплахи за бомбени атентати. Когато "гръм удари, как ехото оттеква"??!!! В провинцията тоже, заплахи за бомби в училища! И всичко това под формата "На майтап". Ма като не се знае дали някъде нещо няма да гръмне НАИСТИНА, полицията се задейства. знаете ли колко пари струва едно яко завъртане на "машината на МВР"???!!! На едно училище се падат по най малко 5-6 патрулни полицай. Отделно оперативните служби които започват да издирват извършителя!!!Отделно разни разходи по СРС!!! Не се стряскайте!!! За да се даде информация от мобилните оператири трябва разрешение на СЪДА, демек прилагане на СРС. Ма децета искали да се истъкнат, или Босия??!!! А честити ви разходи за около половин милион по мои скромни изчисления скъпи данъкоплатци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Бреййййййййй! Тая лоша полиция!!![smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: voyager   
Дата:   21-11-12 19:44

Ку рьече? [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: georgi969   
Дата:   21-11-12 19:46

Дааа, и после някой ще каже-ма неми обърнаха внимание за нещо си откраднато. Ми как да обърнат като полицаи, следователи или както там им викат сега, са ограничен брой а престъпленията се множат. Не че и сред полицаите няма боклуци , ама рибата се вмирисва откъм главата, и стълбите се метът отгоре надоло.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 19:49

Ми рекох, че рИвете щото на МВР бюджето бил огромен. Ми за да се противодейства на чистите човешки глупости, това са парите!!! Па нЕма да ви казвам за получаваните фалшиви сигнали за пожар. Значи екипа от пожарникари си пътува с тежкотоварния автомобил. Нафтата се лее из ведро и в един момен разбират колегите че са били "Изпързаляни". На тях заплатите им вървят, нафтата е изгорена, айде сега данъкоплетци дупе да ви е яко!!! Плащайте!!! Ако трЕбе и касова бележка ще ви издадем!!! Всичко в тоя живот се плаща!!!! Та за това е темата за размисъл.[smilie25] [smilie25] [smilie25] [smilie8] [smilie8] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: didesignbg   
Дата:   21-11-12 19:52

Полицията в България не си мърда дебелият гъз, освен ако не са намесени медиите. Защото кварталният цървул дори не затваря спортал.бг докато говори с мен ... Но нормално е, такъв е материала, ръиш. Пък и може да съм го хванал в полагаемата почивка.
По между другото един полицай е чисто и просто, 40 полицаи са масова безредица. Полицията у нас е полюция, разбираш за нея пост-фактум. Не ме разбирайте погрешно, нямам против редовите полицаи, освен че са с шкембета и видимо негодни да носят службата, просто от тях не се изисква нищо освен да папкат и слушкат батко.


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 19:57

Ма много не си прав. Щото много от тия "шкембеита" могат да те бият и по образование и по интелект. [smilie3] [smilie3] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: elrisha   
Дата:   21-11-12 19:58

До колкото ми е известно, именно заради фалшивите обаждания за пожар, първо се изпраща патрулка да провери или се чака още един сигнал от друг източник, и чак след потвърждаване - пожарната тръгва. Поне на мен така са ми обяснявали ПОЛИЦАИ.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 19:59

Толкова са били полицай!!! Брато.[cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: wania   
Дата:   21-11-12 19:59

Всички институции в тая страна, не само МВР са корумпирани свърталища на чиновници и инструменти за кражба от данъкоплатеца. Това е държава организирана от крадци, за да управлява крадци и да защитава най-високопоставените от тях. Щмекерия е че има тук бизнес, наука, култура, образование, здравеопазване, правораздаване, протекция от полиция - всичко е повече или по-малко прозрачно менте за лековерни. Това има предвид Босия.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: gorbi   
Дата:   21-11-12 20:00

образование и интелект в полицията... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: Славов   
Дата:   21-11-12 20:01

Аз съм се убедил, че и измежду полицаите има свестни, между началниците им също, сред мангалите дори има, ама са малко....мнооого малко дори.....

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 20:02

И само да вметна. Ма хич не ми пука дали мразите или не полицията!!! парите ви се наливат в голям процент за глупости създавани от семите нас и любимите ни дечица, дето искали само да се помайтапят. И за да бъда по точен ще цетерам една народна поговорка "топки, топки, ма на гола врата си е чист гол"!!! Иначе ако я кажа ще ме бамнат![cool] [cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: didesignbg   
Дата:   21-11-12 20:02

Да, вярвам ти, но първо трябва да ме бият на физическа подготовка [smilie18]
После могат да се пробват като образование и интелект.
Само като видя обръщението към кака Деси и ми става ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 20:05

Ми аз съм на 54 в момента. 4 години съм пансионер. До 50 покривах нормативите, щото всяка година ме изпитваха. Също така и разни психо аналитици всякща година се "грижеха" дали съм годен. И сега на 54 може пак да те бия по физическо. Дърт кокал съм ЕЙ!!!~[cool] [cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: asahi   
Дата:   21-11-12 20:06

Преди няколко месеца бях в СДВР като свидетел. Разследващата полицайка беше младо момиче и си вършеше работата доста кадърно. Други контакти скоро с полицията съм нямал.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: Славов   
Дата:   21-11-12 20:07

Цено, за теб не става дума, за тез дето ги гледам днешните на улицата, за тях става дума.

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 20:08

И да ви светнем нещо!!! Процента на юристи в полицията, май е по голям от процента на юристи в Съдебната система. [smilie8] [smilie8] И пак ви казвам!!! Не съдете за полицията само на по разни катаджии и постоваци.[smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 20:09

Мене!!! Ма мани ма мене!!! Язе съм бита карта.[smilie2] [smilie3] [smilie8] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: didesignbg   
Дата:   21-11-12 20:10

Цено ти може да биеш Веско Топалов на шах, а след това да плуваш с Петър Стойчев, малко вероятно е, но възможно. Аз ти говоря за толупа дето спи в патрулката пред районното, за същия дето цъка по цял ден в спортал, и ми обяснява че няма права ...
Не само права и заплата не трябва да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: elrisha   
Дата:   21-11-12 20:12

Цено, като жена,която преди години твърдо беше решена да учи във ВИПОНД - Академия на МВР Симеоново, от където се пръкват "юристите" ви, и като ЛИЧНО съм видяла какви са кандидатите от МЪЖКИ ПОЛ, с какъв умствен капацитет са и как влизат в академията...не бих се хвалила чак толкова ако съм на твое място.

Да, навсякъде има и умни,възпитани хора с качества, но баш в МВР са малцина. И няма какво да те засяга това,щото знам,че и ти го знаеш!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: asahi   
Дата:   21-11-12 20:17

Кака, ти виж другита кандидат-студенти, да свериш критериите. Матриала, матриала...

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: ценослав   
Дата:   21-11-12 20:17

Та мисълта ми пак беше за ФИНАНСИТЕ! Толупи не толупи, значи 10 училища по 5 /най малко/ полицай по случая с бомбите стават 50 "надници". В провинцията да не останем назад тоже сигнали за бомби и там "полицейски ресурси". Да ма тия "полицейски ресурси" трябва да "завлекат дебелите си задници" на по вашите думи с нЕкакви превозни стредства - патрулки, джипки и дроги МПС-та със специално предназначение. Отделно другите разходи .... Та за това викам да ви е честито!!! Все едно сте гледали на заря как Фърчат парите ви. А през това време някъде наистина има нужда от полбицай???!!!! Щото щата нали така??!! Аз полицай мога да направя веднага, ма ще стане готов след 18 години, като навърши пълтолетие. [thankyou] [thankyou] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: gorbi   
Дата:   21-11-12 20:19

знаех си че Ел е скрито ченге... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: elrisha   
Дата:   21-11-12 20:21

Асахи, и другите съм ги видяла..даже 6 години подред ги гледах. Но тук говорим за МВР, не за другите.

Мога да кажа,че те още с кандидатстването се търкалят и не могат да покрият нормативите си по физическия изпит, пък вие сте седнали да говорите за времето,когато не си мърдат задните части от бюра или седалки на коли..
И да кажеш - Ок, може да не са физически подготвени,но пък са умни и им е простено ...ама ..ЯДЕЦ! Кънти на кухо, та се чува чак в Бургас![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви е честито
Автор: Marillion   
Дата:   21-11-12 20:22

Автор: ценослав
Дата: 21-11-12 20:08

И да ви светнем нещо!!! Процента на юристи в полицията, май е по голям от процента на юристи в Съдебната система. И пак ви казвам!!! Не съдете за полицията само на по разни катаджии и постоваци.


Цено, Цено... ако знаеш колко си прав. Докато бях студент имаше една вълна от студенти-полицаи, които бяха вкарани на сила да учат право, защото в системата нямаше НИТО един юрист. Цял курс задочници бяха (около 100). И то в държавен университет.
Аз понеже взимах 2 години за 1, съм се явявал на изпити с тях. Мога да ти кажа, че 90% не знаеха на какъв изпит са, останалите 10 знаеха и си бяха приготвили "помощни" материали. Почти нямаше скъсани от техния поток, докато другите спяхме в библиотеката.

Та... този курс си завършиха 2-3 год. след мен и се вляха в дознателската (сега т.нар. раследващи полицаи) система.

Скоро, по повод едно мое дело, се срещнах на досъдебна фаза с един колега, който дори ме разпозна, та поприказвахме си добре и след като си свършихме работата и ми връчи постановлението за привличане на обвиняем и разпита имаше около 100-на правописни, пунктуационни и синтактични грешки.

Кадърните колеги не се задържат в полицията, защото за 800 лв заплата си денонощно на работа, купуваш си хартия и си носищ лаптопа, за да работиш. В същото време, шефа на полицията, пътува по 100 км всеки ден със служебната кола, кабинетът му е обзаведен по последна мода, а е завършил предучилищна педагогика в свободния университет - задочно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.