Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Шантави ситуации...:)
Автор: zahar4e   
Дата:   05-04-12 20:20

Случва ли ви се,
насред сивотата на ежедневието и сериозността на околните,
постоянно да изпадате в шантави ситуации??[smilie8] [smilie8] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: zahar4e   
Дата:   05-04-12 20:21

Вчера на гишето идва една женичка и започва да ме разпитва за златен талон за снаха си - какво, що, как и т.н. ...аз й отговарям най-обстоятелствено и тя казва:


-Благодаря ...
аз отвръщам Моля,[smilie5]
а тя след драматична пауза .... [smilie8]



....на бога, че не е е имала произшествия!


Е много ме хвана срам и като ме напуши един смях, та резила двоен! [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: sunnyshot   
Дата:   05-04-12 21:16

cool [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: vaskoto1   
Дата:   05-04-12 21:46

влизам в един магазин за електроника преди доста години да си търся малка крушчица за едно авторадио-12волта, ма една миниатюрна... мани.
и обяснявам на продавачката, но обяснявайки-блея в рафтовете и акъла ми в ниска орбита...
викам: имате ли едни такива малки крушчици на 12 волта за авторадио, дето са подсветката?
тя: аааа, скални крушки?
аз: не бе-електрически...
в момента, в който го изтресох-се усетих каква дивотия казах и умрях да се хиля. продавачката беше [smilie11]
излязох от магазина кикотейки се и досега ме напушва кикот...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: docenta   
Дата:   05-04-12 22:36

Говорим си със студентите, кога ще проверяваме задачи и след няколко секунди мълчание една студентка пита: -Господине в сряда свободен ли сте? Много смях падна тогава.

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: asahi   
Дата:   05-04-12 22:54

Си хрупам аз баничката в кварталната баничарница и ми е едно такова сладко, а то Захарчето влезнало [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: Adno   
Дата:   05-04-12 22:56

zahar4e, на кое гише става това?

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: asahi   
Дата:   05-04-12 23:02

Над баничарницата.

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   05-04-12 23:10

На гишето дето се издават златни талони [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: Adno   
Дата:   05-04-12 23:31

Ама на кое точно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: Vinsent   
Дата:   05-04-12 23:35

Сега се връщам от годишна сбирка на набора. Отидох с кола и не лизнах алкохол. [smilie2]
Беше доста конфузно. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: CanoniO   
Дата:   05-04-12 23:37

Седя си аз на опашка за бординг на щатско летище и един тъмно зелен служител проверява визата в паспорта на всеки пасажер. Гледа моята виза, гледа ми лицето, и накрая заключи:
-За пръв път виждам мъж да се казва СофИа.
-Не, това е града на издаване на визата - викам аз..
-Аааа, да.



Ааааа, да, ама си прост щот си черен, не обратното...Имаш да научиш 3 полета в един документ. Че долари взима, да го ева в мангала...

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: tonitka   
Дата:   06-04-12 00:23

Преди много години със съпруга ми влизаме в един магазин, половината беше с парцалки, другата половина с техника. Засилваме се към парцалките щото сме решили да купуваме бельо. Зяпам си аз и си наплювам един сутиен, обаче цената малко високичка. Започнах убедително да ахкам и ъхкам, нещо от сорта, че точно такъв ми трябва, ушит е добре и ще ми стои перфектно. Естествено питам съпруга ми "какво ще кажеш?" - мълчание!! Аз настоявам! - Кажи нещо де, нали ще ми стои чудесно? - пак мълчание! Отвътре започва да ме човърка, обръщам се бавно, вдигам глава......ооо ужас, това не е моя мъж! До мен стои някакъв непознат и устата му с усмивка до ушите![smilie18] [smilie18] Оглеждам се, моя хубостник се изнизал по терлички и зяпа телевизори! Хем ме хвана ужасно много срам, хем побеснях от яд, че единия се е спасил, а другия ми гледа сеира! Викам му на непознатия: -Кво ме гледаш бе, да не си ням! -Ами вие така хубаво обяснявате, не исках да ви прекъсвам! - и започна да се хили с глас -Но сутиена наистина ще ви стои добре!
Забрундена и бясна буквално излетях от магазина! Съпруга ми усетил раздвижването ме догони! Ще ви спестя тирадата която последва![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: Adno   
Дата:   06-04-12 01:13

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: kkkolelo   
Дата:   06-04-12 09:09

ха, tonitka ми напомня един виц или случай прочетен преди 89 и то в официозъ [smilie3] [smilie5]

Някъв дига телефона и го залива следната тирада ...

- О Х(УZ) как си, имам нужада от помоща ти, снощи се видяхме с ..., говорихме за ... този и онзи, сменихме няколко заведения, пихме ....... ... взеха ми книжката ....

И така към 5 минути, докато оня леко намалил темпото и успял най после да чуе, че е объркал телефона .... Дълга пауза и оня отсреща пак изригва, ... а е левак, ти нещо ме прислушваш а, знаеш ли ако .... [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: matataupa   
Дата:   06-04-12 09:23

В кафене, сприхава стринка идва при мен на бара с крива финзиономия и започва да се оплаква от кафето.

Аз и казах, че на мен ми се струва хубаво, тя продължава- колко било кисело, млякото било гадно, горчало.

Накрая се усмихнах, взех чашата и и и предложих да го сменя. Тона веднага се смени, едно спокойно кимване и аз и бутнах чашата с мойто( беше си почти пълно).

А бармана се скъсваше от смях[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: tofo   
Дата:   06-04-12 09:24

Последния път жената като ме влачи да си купувам дънки ме вкара в някакъв голяаам магазин. Първите дето премерих си ми станаха и помислих, че въпросът е решен. Да, ама тя ме стегна да меря някакви по-тесни. След съответните протести си викам - ей сега ще видиш! Влизам във пробната, натиквам се във дънките, едвам ги закопчавам и излизам за всеобща радост като същи пендел от пробната. Всички ми се радват - само жената я няма. [smilie10] Решила по този начин да спечели време да пообиколи...[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: kkkolelo   
Дата:   06-04-12 09:44

В началото на миналото лято имаме среща на випуска в Габрово (традицията от 5-6 години не е във Варна, където сме завършили, а за по интересно някой домакинства [smilie3] ). И така аз тръгвам събота сутрин от Варна с колата, жена ми от София където работеше - среща на Горна Оряховица на гар'та [smilie21]

Та пристигам аз по ранко, поразучих ... перони, изходи, пътища ... естествено се изпиках, респективно тоалирах ... Сякаш нямаше категоричен надпис тоалета, ама по миризмата, белия фаянс ... и обичайното разположение се ориентирах ...

Посрещнах жена ми на перона, вървим през гаровия подлез и тя попита за тоалет ... щот се стискала във влака ... м'чи права не мое пикае жената ... Ами казвам тука требе да е ... и и показвам срещуположната врата, същата като тази, която ползвах ... Ама не се отваря ... [smilie8] Обърнах се пак към първата врата да се уверя, че не греща ... тя е ....

В това време оттам излиза една жена [smilie8] , май по местна ... Питаме ние къде е дамската тоалетна, а тя с лека усмивка казва ... ами само тази е ... влезте в кабина, ама погледнете (към писоарите) да няма някой мъж .... [smilie5]

... с гол в ръката нож я допълвам аз ... [smilie5] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   06-04-12 10:00

[smilie5]

Канонио кат речè за тъмнозелените та се сетих..

Прибирам се от Уганда след дълъг и изморителен полет заедно с моя добър приятел Михайло Маркович от Баня Лука [smilie5]
Кацаме в Лондон към 23.00 и ще си търсиме хотела. Носиме се двамцата кат народна песен - той към 1.90, кльощав и одрал кожата на Боривое Шурдилович от сериала Горещ вятър. [smilie5]
Та сме като крачун и малчо [smilie5] За да е приликата още по-голяма всеки е хванал под едната мишница по една тарамбука. Неговата естествено е по-голяма от моята.
На метрото заповаме да се разправяме по стар балкански обичай, кой да купи билетите, но спора се води на сръбски. В крайна сметка купуваме билетите и се опитваме да влезем в метрото ама с каретите не става щото е тясно. Един огромен тъмнозелен африканец лъсва два реда зъби и ни вика любезно - От тука сър! и ни отваря една вратичка отстрани. Благодаря аз и точно подминавам го чувам да ме пита:
- Вие от Бразилия ли сте?
разхилвам се и викам не сме бе що реши така?
- Ми на някакъв език като бразилски говорите.
- Ааааа! Не бе, това е сръбски.
- Ааааа! Значи сте от Сърбия?
- Да, викам. Той е от Босна, а аз от България.
- !!!!!!!!!! Абе човек! Много се радвам! (дойде и ми стисна ръката)Много харесвам БГ, българкитре и т.н.
Все пак аз съм пътувал около 11 часа и вече го давам на автопилот и почвам да давам заето, а той продължава:
- Преди няколко дни се върнах от Бургас. Бях около месец там, имам приятели и роднини... и дъра-дъра няколко минути.
Аз в лек блокаж се опитвам да мисля и единственото, което успявам да изтрърся е:
- Ама ти от Бургас ли си?

Настана як хилеш след това, а негрото вика:
- Така като ме гледаш на кореняк бургазлия да ти приличам?


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: peter_m   
Дата:   06-04-12 10:19

Скоро ми се случи:

След нощно шофиране на дълъг път на зазоряване спирам на бензиностанция да зареждам. Момчето на колонката ми казва:
- Приятен път

И аз отговарям:

- И на вас ...

И в същия момент разбирам каква глупост съм казал.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: ellisaveta   
Дата:   06-04-12 10:26

Аз веднъж се сборих с един слон, искаше да ми открадне чантата, ама това вече съм го разправяла.

На летището в Бристол постъпих като един Бай Ганьовец, щото летях за втори път със самолет (първия на отиване) и реших, че ще изтърва самолета. Полета беше след половин час, а опашката преди скенера беше километрична и изчислих, че за половин час е абсурд да мина. Извиках там едно момче от персонала и му обясних как стоят нещата, той видя часа на билета, погледна хората на опашката и се смути нещо. След като очевидно не знаеше какво да прави реших, че сама трябва да се оправя и почнах да минавам лентите, които разделят редиците от хора и обясних на висок глас, че ще си изпусна самолета ако не ме пуснат да мина напред. Англичаните, ведри, усмихнати хора с охота ме пуснаха и така стигнах до скенера, който изпищя заради металния цип на жилетката ми. После беше едно събличане, събуване на обувки... абе умрях от притеснение. Самолета излетя с повече от час закъснение, заради голямата опашка от хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: lillia   
Дата:   06-04-12 10:43

Ми аз веднъж обърках колите.
Навремето гаджето ми си беше купил една тревисто ярко зелена мазда. Мислех, че е единствената у градо. То при такъв цвят много желаещи няма. Та слизам от колата и отивам да купувам някакви неща от пазара. Той ме чака в колата. Връщам се качвам се, усещам странно мълчание, кога поглеждам съм се качила в друга тревисто-зелена кола при друг мъж[cool] [smilie5] Засрамих се, извиних се и слезнах.

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: ellisaveta   
Дата:   06-04-12 10:49

Лилиа, като спомена за коли се сетих, че веднъж както си шофирам, усещам нещо не ми наред в краката, поглеждам ги и що да видя, тръгнала съм с домашните чехли към работа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   06-04-12 10:49

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Лилиоооооо!

Имах една колежка, която след работа си тръгваше с един колега за да я кара до някъде. Той слязъл и я чàка в колата пред работата, награбила някакви папки и дамски чанти и без да гледа отваря вратата и се тръшва на седалката с думите "Аре карай!"

Последвало странно мълчание и тя поглежда и какво да види - някакъв мъж си глътнал граматиката и само я гледа притеснено.
Тя се извинила и слязла, а колегата отзад с колата и се попикал от смях. Колежката е една знойна с едни ми ти огромни цици и дълга къдрава руса коса. [smilie18]

Представям си на човечеца какво му е било. Дали да пали гумите и да изчезват или да се притеснява, че чака жена си и тя ако излезе и ги види после иди обяснявай.

Отговори на това съобщение
 Re: Шантави ситуации...:)
Автор: lillia   
Дата:   06-04-12 10:56

Случва се кво[smilie6]
Веднъж пак със същото гадже слизаме от един рейс чавдарка и аз от стълбите протягам ръка назад като не се обръщам и мислля, че той е зад мен, хванах си го за ръка и после като се обърнах видях, че си водя друг младеж за ръката, пък моя стои втрещен на стълбите и ме гледа[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.