Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Банка ДСК
Автор: emo99   
Дата:   07-03-12 23:19

Трябваше да проверят едно пълномощно дали е истинско . Мина една седмица и аз отидох да видя какво става , защото телефоните им звънят , но никой не ги вдига . Преди това звънях и в централата им , но и там същата работа. Бях убеден , че нарочно протакат работата , за да работят с парите ни докато могат . Касиерката ми каза , че е звъняла в кметството , но никой не вдигал телефона . Поисках да ми даде номера и звъннах пред нея . Операторът ясно каза , че номера е грешен или непълен . Мен ме изби на смях , че мацката се опитва да ме прави на глупак . Попитах я как може да звъни цяла седмица на номер , който е грешен , но тя каза само , че съжалява . Мислех , че само в провинцията клоновете на ДСК са проблемни , но се оказа , че и в София е така . Явно такава е политиката на банката[smilie23] .Вие може да нямате проблеми с банката , но аз повече с тази банка няма да работя !

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: asahi   
Дата:   07-03-12 23:24

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: ivjordan   
Дата:   07-03-12 23:25

Там инерцията от комунизма е толкова силна, че каквито и гупости да правят, пак ще си имат работа. Все пак, един пенсионер като казва "Отивам до банката" има предвид "Отивам до ДСК", за тях друга банка няма. Същото е и в ДЗИ.
И от двета фирми съм крайно разочарован и никога не бих стъпил отново, но има една категория хора, за които са единствени, а тези хора хич не са малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: emo99   
Дата:   07-03-12 23:49

Иво - явно на това разчитат . На многото си необразовани клиенти . В малките населени места хората нямат избор . И никой не им казва , че лихвата им е 1-2 % на година .[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: ivjordan   
Дата:   07-03-12 23:56

^А и както се казва в тяхната собствена реклама, "не е само лихвата". Говорим също така и за бавно и некадърно обслужване, разиграване на клиентите и какво ли още не... НО, това е банката на народа. Както Ви харесва.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 00:03

Ползвам ДСК от поне 20 години. Знам какво и как може да ми предложи и я ползвам по предназначение. Нямам проблем с персонала.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: bozO   
Дата:   08-03-12 00:06

Банка ДСК са банката, в която влизам с отвращение всеки път. На гишетата за обслужване на клиенти работят лелки на преклона предпенсионна възраст, които водят битка с компютъра при всяка операция. За да преведа пари по сметка в Англия се събра консултативен съвет от лелки, които четоха някакви книжа близо половин час. При опита да си открия разплащателна сметка в паунди, вързана към виза електрон на 20-та минута си тръгнах след отказа им някой да донесе минерална вода и кафе. Когато захранвам сметка, на която не съм титуляр ми удържат 0.50лв. от парите, които внасям - това е една от възможно най-малоумните банкови такси.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: slyn4ogled   
Дата:   08-03-12 00:19

Аз лично, и доста мои познати, нямаме никакви оплаквания от ДСК - не знам на какви клонове или персонал сте попадали, но в моя град повечето клонове са с млад персонал с достатъчна квалификация за разнообразните услуги, които изисквам от тях.
Ако искате да се оплакваме от банки пък - да зачекна Уникредит пък аз - щото няма такава малоумна банка на целия свят сигурно ... но да не разводняваме темата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: nsirakov   
Дата:   08-03-12 00:29

С ДСК в Плд се работи перфектно - за разлика от 1ваИБ...

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: emo99   
Дата:   08-03-12 01:09

И в СИБАНК работят "качествени" служители . Онзи ден питам каква е лихвата за 1 месец и господинът ми казва , че е 2,90 % на месец . Например, ако внеса 100К на края на месеца лихвата ще е 2900 лева. Няколко пъти му казвам , че тази лихва е за цялата година , но той продължаваше да ме убеждава , че е за един месец . Смята, смята и каза ,че е сгрешил не е 2900 лв., а 2600 лв.[smilie18] [smilie18] [smilie18] Повечето банки казват лихвата за година .Независимо дали депозита е за 1 или 3 месеца. Това го правят с цел да ни объркат и да си мислим , че лихвата им е висока .

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 01:40

Не помня в кой клас се учеха лихвите и двете формули, свързани с тях, но беше най-много в 9-ти по математика. Тогава се изяснява и този въпрос, чиито отговор сега те е впечатлил. Това е разликата между годишна лихва и лихва за периода на олихвяване. Има и разлика между срок на депозита и период на олихвяване.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: dobriman   
Дата:   08-03-12 07:06

Само ОББ е по-калпава от ДСК.
(сори Асахи, ама повече от теб разбирам от банки...колкото и да не вярваш)



Публикацията е редактирана (08-03-12 07:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: ogimag   
Дата:   08-03-12 07:24

Отдавна има по-добри опции от ДСК

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 09:10

Вярвам ти, Добри. Ако ДСК е върха то въртхът ни е много нисък.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: ivodam   
Дата:   08-03-12 09:14

Асахи, ти изобщо имаш ли проблеми, с каквото и да било? [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 09:17

Да, и точно затова гледам да не си създавам излишни. Например не очаквам банка ДСК да направи блестящо и от първия път нещо екзотично за компетенцията на локалния офис.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: niro   
Дата:   08-03-12 10:33

Относно вноска към нетитулярна сметка - някои банки вземат даже и 2.40 лв. примерно.[smilie3]
Аз съм доволен от ПИБ, движенията си ги следя от кой да е комп. Все още не ползвам пълните възможности, защото не ми се налага, но ако не трябва да да захранваш сметка физически, всички останали операции можеш да си ги правиш от компа или АТ.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: pif   
Дата:   08-03-12 10:51

От 1-2 години правят мръсни и подли номера. Когати си дърпаш пари от пейпал ти ги задържат максималния срок който могат за да оперират с тях. По закон е 3-5 работни дни. Ако е имало и празници разбирай 10 дни. Пейпал ги пращат веднага и обикновенно идват за 1-2 дни. Веднъж си ги получих на 11-тия ден защото ... не били обработени. С толкова народ се разправях по телефона но ефекта беше нулев.
Единственния бонус който имам с тях е банкомата на витошка в който мога да внасям пари и да не се разправям с малоумни касиерки.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: dobriman   
Дата:   08-03-12 10:56

Най-вероятно, всички са един дол дренки.
Евентуално се надяваш на по-качествен подбор на кадрите.

И лично аз, съм си избрал банката, защото първа ми предостави възможността да не ходя до неин клон ако не извършвам касови операции (теглене и внасяне кеш). Всичко останало можех да правя отвсякъде (вкл и по- телефона). Беше и първата, която МОЖЕШ да ползваш след 6 часа, вкл събота и неделя.
Вече мисля почти всички предоставят тези опции.

Така, че всеки си избира според приоритетните си предимства.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: emo99   
Дата:   08-03-12 11:31

Преди малко ми се обадиха от ДСК , че пълномощното е наред . Явно заплахата , че ще информирам началството даде резултат .

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: kudra   
Дата:   08-03-12 11:39

ДСК имат добро интернет банкиране според мен, което ми върши прекрасна работа.

Не помня, кога за последно съм ходил в техен офис. Просто не ми е нужно да ги посещавам.


Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: elrisha   
Дата:   08-03-12 11:52

Аз пък не съм доволна от Про Кредит Банк!
За всичко ми взимат такси! Още като вляза в офиса и кажа "Добър ден" и съм назад с 2 лв. За да си внеса пари по моята сметка - такса, за да си изтегля пари от моята сметка - такса. За да си дръпна пари от банкомат - такса (почти никъде нямат техни банкомати). Направих Интернет банкиране - такса, правя превод и от там - такса.Сега пък изобщо не мога да си влизам през акаунта. Да не говорим,че за такса от 0-50 лв мога само да мечтая. При тези започват от 1.80 нагоре!
Наложи ми се преди време да изпращям пари до Германия. Поискаха ми такса, равна на почти същата сума,която искам да изпратя ( в евро). Отсвирих ги! Ше ги сменям с ДСК!
[smilie7]

ПП: В рекламата им се казва,че мислели за обикновените хора..мислят,вярно - как да им вземат парите!



Публикацията е редактирана (08-03-12 11:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: Orlin   
Дата:   08-03-12 12:22

elrisha , това ме учудва!

Работя с Прокредит от много години и познавам таксите им. За вноска по която и да е сметка в тяхната банка няма такса за обикновени суми. Сега, ако става дума за няколко хиляди - всички банки имат.

Интернет банкирането им е едно от най-интелигентните. При положение, че съм запознат с начина на работа на още 3 банки, мога да направя разликата.

Иначе за таксите съм съгласен - някои от тях са високи. А кредит от Прокредит бих теглил само ако ме заплашат с поне 45 калибър.

А интернет банкирането на ДСК е някакъв ужас - от няколко месеца се опитваме с един клиент в друг град да включим възможността да му гледам извлеченията и не може!
По едно време ме изкараха престъпник, че съм влизал от неговия профил и само дето не пратиха Интерпол да ме арестуват...

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 15:02

Доста съмнителна е тази работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Банка ДСК
Автор: realnoncho   
Дата:   08-03-12 15:07

Аз нямам проблеми с ДСК, сайта за онлайн банкирането също е ок. Преди няколко дни ходих в един от клоновете за разпитам за едни неща които ме интересуват и всичко беше точно, вътре имаше и система с номерца за гишетата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.