Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: CanoniO   
Дата:   07-10-11 18:08

на хранилката....

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: CanoniO   
Дата:   07-10-11 18:09

http://www.youtube.com/watch?v=DLHttmOmrUY


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: knartist   
Дата:   07-10-11 18:19

[smilie18] Хе-хе, юнаци! Би било гот някой да ги приближи и да ги пита какъв, според тях, е смисълът на мирозданието [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: dinkoff   
Дата:   07-10-11 19:45

[cool] [cool] [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: IDA   
Дата:   07-10-11 20:03

Много ми е интересно, какво би станало, ако форумците птичари нарамят дългите обективи и хай-тек апаратите, плъзнат по пътища, улици, кръстовища и магистрали и дистанционно ги заснемат точно в момента, в който приемат подкупи. А после залеят мрежата със заснетите видеоклипове. Тогава бих искал да видя реакцията на ББ и Цв. Цв.


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   07-10-11 20:13

Дайте инфо за удобна позиция и две усмихнати ченгета дето взимат и съм се курдисал с 600-ка [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: ценослав   
Дата:   07-10-11 20:21

Е, ми тия зад бюрата, дето имат секретарки и шофьори. Извън системата де. Тях няма начин да ги снимат, щото фотоапарат през стена не снима. Хем на топло, хем на закрито, хем на крак с куфарчета им ги носят. Докато има кой да дава, ще има и кой да взима. Но от това никой не е прокопсал. Не вярвам в Ония, но си има Нещо дето си знае работата. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: danvan16   
Дата:   07-10-11 21:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: Vinsent   
Дата:   07-10-11 21:40

Днес изкарах второ барбекю над плажа, считано от вчера! [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-10-11 23:07


.. Неска .... голям ташак .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

... Трябваше да закарам едната ми кола , три години не карана , на майстор - да я постегне , та да мина на преглед и да я дам на баща ми ..... там - стартер , светлини , спирачки ....

Обаче , 3-4 пъти минах - двама куки мотористи стоят на моста и спират наред .....
Час и половина .... тия пендели не се махат .... стана 5 часА .... викам си , тая нема да я бъде така - отивам директно при тях , спирам ....
- Здравейте момчета ... тия ми се пулят ...
... викам им - След малко ще мина с една друга кола , отивам ей тука на един километър на майстор .... колата няма преглед , трябва първо да я оправя ....
Та , ще има ли някакъв проблем да мина , ето питам ви директно , за да знам ....

... оня вика - Ти сериозно ли ?
.. викам - Да бе , вие що мислите , че минавам за пети път - чакам ви да си тръгнете , ама стана 5 часа и майсторът ще си тръгне .. [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. чичо кука вика - Ми, тя глобата е 150 лева , начи черпиш едно шише водка и минаваш !!
.. питам го - Това сериозно ли !!! .... той вика - Да бе , ти кво мислиш , че ние пием мляко ли !? ... [smilie3] [smilie3]

Помислих малко , викам си ОК .... след малко ..... ама не им казах с каква кола .... [smilie5] [smilie5]

Купих половинка водка Флирт - 6.30 кинта , накарах продавачката да я завие като салам в хартия , ем да не видят , че е половинка .... смених колите , и газ ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... Минавам през тях .... те спрели две коли и ги гърбят ..... викам си , аааа да ебете Къна вие , нема па ся да спирам да ви се молим да вземете водката .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

.. Отивам при моя майстор и му казвам - Бискаа , куките дето са на моста те черпят една бутилка водка ... [smilie21] [smilie21] [smilie21]

.. Той ме гледа с недоумение [smilie8] [smilie8] [smilie8] ..... после му разказах защо съм се забавил .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


... само водка не ми бяха искали куките за толкова години ..... [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: asahi   
Дата:   07-10-11 23:13

Къде я намери тази хартия за водката бе!

ИДА, реакцията на онези двамата не я ли знаеш? Палките 1 и Палките 2?

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: cameraman   
Дата:   07-10-11 23:14

Номера с водка и кола ми е минавал преди 15 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-10-11 23:16


.. Мимето, бе , магазинерката ..... накарах я да я завие в амбалажна хартия ..... щото инак може да се вижда и куките да не я вземат .... пък и да не видят , че е половинка , а не литър .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: asahi   
Дата:   07-10-11 23:17

Дърта пинтия си ти [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: CanoniO   
Дата:   07-10-11 23:17

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: TheOne   
Дата:   07-10-11 23:27

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-10-11 23:37



... Пред горските ........ всички сме равни .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/rnux8515.JPG
https://lh5.googleusercontent.com/-8Wg3bbN8tcs/TodKUuOXTYI/AAAAAAAAMag/t627wKD0oQ8/s912/IMG_0660.JPG



... тук дойдоха по сигнал за катастрофа ....

Ние им казахме , че сме се събрали да си правим барбекю .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-10-11 23:42


... тука също - Кво праите ??

.. Е па нищо , кесим си .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/xpif4046.JPG
https://lh6.googleusercontent.com/-CVSnSzyZzyw/TodGtnk0QCI/AAAAAAAAMak/SbXngCwYZ_s/s912/IMG_0065.JPG


.. много обичат да задават глупави въпроси , деа ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: knartist   
Дата:   07-10-11 23:45

[smilie18] Ушев, прасе, жена ти се е... нищо не съм казал... освен че той е ушев - гаден педе.... и т.н.... A.C.A.B. [cool] [smilie8] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-10-11 23:51



.. Ушев за приятел - е като таралеж за възглавница ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: danvan16   
Дата:   08-10-11 12:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: evelinster   
Дата:   08-10-11 12:21

Снимал съм ги от покрива на hill hotel (до япониския, до БЧК) мързи ме да търся снимките сега. Хората с черните джибове директно даваха пари без да се обясняват.

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: georgi969   
Дата:   08-10-11 13:51

Абе, кой им дава на тези полицай?Аз що не съм им давал ?А?

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: мара   
Дата:   08-10-11 14:22

ми донори, щедри хора. господ ще ги подреди отдясно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим кво изкарахме днес....
Автор: r_popov   
Дата:   08-10-11 14:22

Асахи - Палките-малките 1 2 и 3 май-май кат Комари-Момари - въздух под налягане. Вчера ги пуснаха бе [cool] нямало доказателства хи-хи-хи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.