Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: rusinov   
Дата:   28-09-11 14:21

Само да предупредя колегите, които често пътуват. На входа на София откъм Богров може да попаднете на винено БВМ 3-ка, регистрация СО (яд ме е, че не запомних останалото от номера). Не спирайте за нищо на света да им помагате. Двама мъже са, говорят на руски, единият е бледолик и пълен. Мамят и ограбват. Олекнах със пари, след като тръгнах. Ще съм благодарен, ако някой засече въпросната кола и ми каже целия номер, за да мога да подам жалба. Молят за услуга, свършило им горивото.... и т.н. Нека ми е за урок, нали все да помогнеш, да си човек, да влезеш в положението на нуждаещ се от помощ.... Та сега съм една камара бири назад.... направо ме е хем срам, че се хванах, хем ми е много болно за парите. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: orlindraganov   
Дата:   28-09-11 14:21

Айде да им спретнем ... капан

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: CanoniO   
Дата:   28-09-11 14:24

На мен са се опитвали да ми правят друг номер - спирам за дъвки в крайпътно магазинче и ми режат едната предна гума. Идеята била, като отворя багажника да вадя резервната, да ми ошетат в купето...[smilie5]
Обаче имаше бензиностанция на 100 метра и отидох там да я сменям... После разбрах, че пред онова магазинче често режели гуми...

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: rusinov   
Дата:   28-09-11 14:28

Е и аз разбрах много неща, ама късно. А ме хвана жал и реших да помогна с каквото мога. Даже им предложих да ги закарам до банкомат да си дръпнат пари..... се тая. Ще поработя, ще изкарам...само да сме живи и здрави [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-09-11 14:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: rusinov   
Дата:   28-09-11 14:30

Лошото е, че тея пари бяха предвидени за нещо.... ама ще трябва да се отложи [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 15:10

аз така спрях също - чужда регистрация, на развален англо български - свършил им бензина - да им дам някой лев - а те златен пръстен насреща.. Викам им - не ви ща пръстена, на ви 20 лева да си купите бензин.. Не, аман заман - на ти тоя пръстен 10 грама злато, друго нямаме, да си купим повече бензин... Пръстена прилича на масивно злато, мек, поизлъскан.... Викам - 50 кинта момчета, ония викат - аман заман, дай поне 150... Викам ОК, сделката отпада, на ви 20 и да бягам.... Чичкото (беше възрастен) само дето не се разплака - вика ОК, ОК, давай 50 лева - на ти пръстена мерси боку и т.н,... :) Не че не се усъмних, ама на - пуста алчност... Заплатих си алчността с 50 лева и пръстен, баща ми да се фука пред другите пенсионери...:)

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: rusinov   
Дата:   28-09-11 15:13

Историята е АБСОЛЮТНО СЪЩАТА - единия на руски, а другия на развален английски. И аз им предложих да отида да им сипя в една туба от минерална вода бензин от мене, без залог, даже бях готов да купя вода, да излея и т.н. и те така, ама да сипеме пове бензин, почти се разрева дъртия. Даде пръстен някакъв, гледам - златен. Даже му разправях да му дам от мене малко пари, да не ми дава пръстена, ама той настоя и така....разликата е, че при мене парите са повече [smilie2]

Все имам едно на ум, ама като видя някой закъсал и си викам "Ееее на всеки може да се случи, гледай никой няма да помогне на тия хора, чакай ще спра...." [smilie11]



Публикацията е редактирана (28-09-11 15:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: Todd   
Дата:   28-09-11 15:15

Ааааааааааааа , ама това е много стар номер бе !!!!

Някога го практикуваха из нашият район некви като румънци или сърби бяха !!!

По пътя Пазарджик-Пловдив се навъртаха ...

И аз спрях веднъж но за 10 сек усетих далаверата и им теглих една майна !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Преди повече от 10 год ... още Фиата карах .

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: dobriman   
Дата:   28-09-11 15:15

Е тая схема не се ли въртеше преди години?

Е-е-е-е, пич не се коси! Пари се изкарват. Здраве да е! То всичко се връща.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: rusinov   
Дата:   28-09-11 15:16

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: lillia   
Дата:   28-09-11 15:17

стига го мисли, мен веднъж ме изпържиха с 3 хиляди евра, преживях го[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: rusinov   
Дата:   28-09-11 15:18

Тъпото е, че сигурно ако видя закъсали хора пак ще спра, да се таковам в главата проста да се таковам. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 15:21

проблемът не е в теб, че си нормален човек и състрадателен... Ти след седмица - две ще забравиш случката и ще си останеш нормален човек, а престъпниците ще си останат гниди за цял живот... Да не ти дреме, парички се изкарват, колкото и да е неприятно да ги загубиш по този начин.... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: promis   
Дата:   28-09-11 15:22

rusinov, подай жалба и без номера. Ако достатъчно хора го направят може да ги заловят.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: ejko   
Дата:   28-09-11 15:22

Мен ме изпържиха с 20 хиляди евро преди няколко лета, а аз за друго ги бях заделил... Кофти е, но се търпи, ако не го мислиш твърде често[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: dinkoff   
Дата:   28-09-11 15:26

Молдованци са копеленцата мръсни да ги убие господ дано. Преди месец около Луковит един само пред колата де не легна и после се опита да ми го приложи тоя номер. Ма не стана.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 15:28

моите бяха според мен с албански или сръбски номера, някакъв стар форд.... понеже на месец минавам по два пъти през Молдова, ако бяха молдовски даже щях да се сетя от кой град са....

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: lillia   
Дата:   28-09-11 15:39

За успокоение на Русинов, сега разбрах от колега бивше ченге, че и него наскоро са го спирали. Когато го спряли, видяли че е въоражен. Той веднага се усетил, казал им да се разкарат. Тръгнал, отишъл при полицаи в района и им разказал за тези. Те му казали, че поне 3 пъти са яли бой.
Добре известни са на полицията, но явно като сгафят и местят мястото.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: elrisha   
Дата:   28-09-11 15:52

Една вечер се прибираме към вилата с моята кола - аз шофирам,до мен снахата,а отзад племеницата в столчето. По едно време започва лудо светкане къси-дълги. Поглеждам да не са куки с лека надежда ,че точно учехме малката как да вика на катаджийте "ей,куки,дайте парите!"[smilie5] ,обаче гледам някъв бус.Продължих си да карам съвсем нормално,тия обаче продължават да ми светкат.Снахата малко се спече и вика "Няма да спираш! Няма да спираш!", а аз - "Споко!Нямам такива намерения,ама бръкни зад седалката и извади секирчето". Тия изравниха с моята кола,поогледаха ни,видяха,че сме две жени с малко дете и застанаха пред мен...пуснаха аварийки и намаляват,намаляват.. Аз обаче си изчаквам да се освободи насрещното и газ - задминах ги и отпраших.По едно време тия изостанаха и изчезнаха,а аз се чудех защо никъде нямаше една полицейска кола,дето през деня вечно кибичат да изкарват кинти?!..
Това се случи на околовръстното в отсечката след Ботевградско нагоре към Нови искър,близо до единствената банзиностанция в района.
Буса беше бежов на цвят,с онези аеродинамичните багажници,а номера беше на латница и жълт..вече не го помня.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: dobriman   
Дата:   28-09-11 15:54

E, elrisha... може да са искали да питат за пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: ejko   
Дата:   28-09-11 16:01

да бе то за пътя се пита със присветкване и засичане. Има си бензиностанции, има си населени места, където не стопираш насилствено хората. Мен ако ме спрат така без бухалка не излизам, та камо ли 2 жени да спрат..., да не са хахави...

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: dobriman   
Дата:   28-09-11 16:02

правилно не са спрели...просто казвам, че не всички са измамници.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: asahi   
Дата:   28-09-11 16:04

Хората са ви направили тел. 112 точно за тази цел. 2 пъти съм се обаждал за такива "закъсали" и повече не съм ги срещал.

Отговори на това съобщение
 Re: Предупреждение към пътуващите колеги
Автор: мара   
Дата:   28-09-11 16:06

орлиндраганов, кога?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.